Limon suyu mu elma sirkesi mi??

slytherin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
101
1
Merhaba bayanlar size bir şey sormak istiyorum. Genellikle kilo vermek için her tavsiye de sabah kalkınca ılık suyun içine bir kaç damla elma sirkesi ya da limon suyu koyup içilmesi gerektiğini görüyorum. Sizce limon suyu mu daha iyi işe yarar olur elma sirkesi mi ?? :44: :44: :44: :44:

annem her ikisinide kullandı ve ikiside aynı etkiyi yarattı, yani bağırsakları yumuşatıp iştahı köreltmek :KK6:

Merhaba bayanlar size bir şey sormak istiyorum. Genellikle kilo vermek için her tavsiye de sabah kalkınca ılık suyun içine bir kaç damla elma sirkesi ya da limon suyu koyup içilmesi gerektiğini görüyorum. Sizce limon suyu mu daha iyi işe yarar olur elma sirkesi mi ?? :44: :44: :44: :44:

kesinlikle elma sirkesi. sadece kilo vermek için değil her şekilde limon suyundan kat kat faydalı vücuduna. saysam bitmez yani..
en azından ben yürüyüş yaparken ön bacak kemiklerim sızlardı 5 dk'dan sonra.. şimdi 2 kilometre yürüsem ağrımaz sızlamaz, kemikler için birebir.. ne bileyim daha bi sürü şey :))
ben 3 aydır kullanıyorum ama bir aydır aksatmadan düzenli kullanıyorum ve toplam 11 kilo verdim canım.. limondan çok daha sağlıklı ve etkili, tartışılmaz bir gerçek..
bu arada çorbana, salatana koy çekinmeden limon yerine. en iyisi, en güzeli :))

kesinlikle elma sirkesi. sadece kilo vermek için değil her şekilde limon suyundan kat kat faydalı vücuduna. saysam bitmez yani..
en azından ben yürüyüş yaparken ön bacak kemiklerim sızlardı 5 dk'dan sonra.. şimdi 2 kilometre yürüsem ağrımaz sızlamaz, kemikler için birebir.. ne bileyim daha bi sürü şey :))
ben 3 aydır kullanıyorum ama bir aydır aksatmadan düzenli kullanıyorum ve toplam 11 kilo verdim canım.. limondan çok daha sağlıklı ve etkili, tartışılmaz bir gerçek..

Cevabın için çok teşekkür ederim kesin bir cevap verdiğin için :KK34: :KK34: Limon suyunu unutuyorum öyleyse :)

Cevabın için çok teşekkür ederim kesin bir cevap verdiğin için :KK34: :KK34: Limon suyunu unutuyorum öyleyse :)

bir bardağa 1 tatlı kaşığı elma sirkesi+1 tatlı kaşığı bal+ ılık su yapıcaksan unut limon suyunu :)) fazla kaçırma sakın, biliyorsun keskin bir tadı var ve yakıcı bir etkisi var elma sirkesinin ama herşeyiyle mükemmel :)))

bir bardağa 1 tatlı kaşığı elma sirkesi+1 tatlı kaşığı bal+ ılık su yapıcaksan unut limon suyunu :)) fazla kaçırma sakın, biliyorsun keskin bir tadı var ve yakıcı bir etkisi var elma sirkesinin ama herşeyiyle mükemmel :)))

Tamam dediğin gibi yapacağım :KK66: Peki bazı yerlerde yatmadan önce de içince faydası oluyor tarzında şeyler yazıyor. Sence ?
:44:

Tamam dediğin gibi yapacağım :KK66: Peki bazı yerlerde yatmadan önce de içince faydası oluyor tarzında şeyler yazıyor. Sence ?
:44:

sabah kalkınca, öğle yemeğinden bir saat önce ve yatmadan önce.
sabah ve gece mutlaka ama mutlaka kaçırmamalısın, günde 2 kere fazlasıyla yetiyor aslında bi de arada çorbaya salataya 1 tatlı kaşığı eklersen mükemmel olur canım. hem hafifliceksin, hem pozitif olacaksın hem de daha sağlıklı :)))

DamLa değil de kaşık değil miydi?

ben yarım lıtre şişeye 2 yemek kasıgı elma sırkesı koyuyorum yalnız dogal elma sırkesı.Sabah ve aksam içiyorum..Bugun 4. içisim farkettiğim iştahımı kesti yemekleri çöpe dökmemek için zorla yedim çok ilginç bir kase çorba yetti bana:)))

Merhaba bayanlar size bir şey sormak istiyorum. Genellikle kilo vermek için her tavsiye de sabah kalkınca ılık suyun içine bir kaç damla elma sirkesi ya da limon suyu koyup içilmesi gerektiğini görüyorum. Sizce limon suyu mu daha iyi işe yarar olur elma sirkesi mi ?? :44: :44: :44: :44:[/QU
limonlu ve sirkeli su asla aç karnına içilmemelidir..bunu gastroentoloji dr söyledi..mide de kötü sonuçlar doğurmaktadır diye..ama salatalara bazı yemeklere konabilir demişti..uyarmak istedim..

Benim tavsiyem bu ikisi yerine maydonoz suyu! 2 hafta boyunca her sabah maydonoz suyu kaynatıp için, soğuyunca içine limon sıkarak için, 2 hafta bittikten sonra 1 hafta ara vermek gerekiyor, sonra tekrar 2 hafta her sabah için. mideye, toksinleri atmaya, kilo vermeye çook faydalı

peki arkadaslar her sabah tembolu yürüyüşle desteklenince kilo vermeye yardımcı olan hangisidir..?
okulum basladı evım sahıle cok yakın sabahları en az bır saat kahvaltıdan once yürüyüş yapma nıyetındeyım altı yedı kılo versme cok güzel olacak :)

İkisininde amacı vucudu bazik ortama çevirmek, elma sirkesinin zayıflatan bir geni aktiflediğini okudum ama kaynağını hatırlamıyorum..

tek başına sirke iç demiyoruz ki ılık su ve balla birlikte asit-baz dengesini sağlıyor ve mideyi de koruyor.
aç karnına da içiliyor balla gayet, bütün şişliğini alıyor, miss:KK16:

ciddimisin arkadaşım ya,
kilo verme metabolizma hızlandırma etkisini duymuştum ama kemiklerde nasıl böyle bir etki yapıyor,

örneğin ben yürümekten nefret ederim çok yorulurum, iş servisi beni direk durakların merdivenleri olur ya orda indirir ben asansörle yukarı çıkarım 20 merdiveni okadar yani :KK43:
çünkü yoruluyorum bacaklarım ağrıyor çok kuvvetsizim iyi gelir mi acaba ya,

ciddimisin arkadaşım ya,
kilo verme metabolizma hızlandırma etkisini duymuştum ama kemiklerde nasıl böyle bir etki yapıyor,

örneğin ben yürümekten nefret ederim çok yorulurum, iş servisi beni direk durakların merdivenleri olur ya orda indirir ben asansörle yukarı çıkarım 20 merdiveni okadar yani :KK43:
çünkü yoruluyorum bacaklarım ağrıyor çok kuvvetsizim iyi gelir mi acaba ya,

arkadaşım hem de nasıl diyorum. bende senin gibiydim bu bacaklarım nasıl ağrırdı sızlardı yürüyünce, merdiven çıkınca..
elma sirkesi kalsiyum dengesini sağlıyor. azı tamamlıyor fazlasını ise vücuttan atıyor. kullanmaya başladıktan sonra kısa kısa yürüyüşler yap ilk on gün ağrı sızı yapıcak ama sonra hem nefesin hem kemiklerin hem bacakların açılıyor ve bana mısın demiyorsun. ben 5 kilometre yürüdüm en son az tempolu koştum bacaklarım demir gibi oldu. hiç abartmıyorum gerçekten..
linkteki yazıyı mutlaka okuyun, tavsiyedir.

Sızıntı Dergisi - Elma ve Sirkesi

X