bunlarda benim çeyizlerim...

zynp89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2009
201
0
34
iyi akşamlar kızlar..
bende size özendim netten resimlerini bulabildiklerimi koyuyorum şimdilik..inşallah diğer eşyalarında resmini en kısa sürede yüklerim..iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum..

$gdsmxsy-500x500.jpg $images (2).jpg $images (4).jpg $images (5).jpg $HAYALETLERIN-ASKI-PORSELEN-TUZLUK-BIBERLIK-SET__35335825_0.jpg Eki Görüntüle 483937 $images (3).jpg $SAM_1269.JPG $SCHNAPS.JPG $tavalar.jpg $images (1).jpg $images (6).jpg $images (7).jpg $e58a86c2.jpg $renklibardak.jpg $pr_01_3797_max.jpg Eki Görüntüle 483950 $indir.jpg $Paradise-Paradise-Seramik-3_lü-Zar-Tuzluk-Set-9091-92011-1-zoom.jpg Eki Görüntüle 483949 $images (8).jpg $images.jpg Eki Görüntüle 483958

Hepsi çok güzel güle güle kullan canım ben en çok tencerelerini sevdim o seriyi çok beğeniyorum tombik tombik:KK34:

hepsi birbirinden güzeller cnm hele o bornoza bayıldım ama annem aldırmamıştı rengi çabuk akar diye içimde kaldı sen inşallah iyi günlerde kullan.

bayıldımmm bardaklarınaaaaa:KK16:
nevresim takımının aynısı bende de var..ceyizevinden almıstım:)
sen de benim gibi mor ve kırmzıı agırlıklı çalısıyosun demekki..
guzel gunlerde kullan ..bardakların nerden canım ogrenebilirmiyimmm...siyahlı olanlar.

hepsi birbirinden güzeller cnm hele o bornoza bayıldım ama annem aldırmamıştı rengi çabuk akar diye içimde kaldı sen inşallah iyi günlerde kullan.

bende kahve rengi-krem bornoz takımı almıştım.içime sinmedi dün bu kırmızlarla değiştirdim..:KK52:

:emir_bebek:
bayıldımmm bardaklarınaaaaa:KK16:
nevresim takımının aynısı bende de var..ceyizevinden almıstım:)
sen de benim gibi mor ve kırmzıı agırlıklı çalısıyosun demekki..
guzel gunlerde kullan ..bardakların nerden canım ogrenebilirmiyimmm...siyahlı olanlar.

evet o renkler çok hoşuma gidiyor.. geometrik bardakları ikeadan,, 3 lü siyah bardak takımlarını markafoniden aldım..

hersey cok güzel :) allah insallah ceiyizini güle güle kullanmayi nasip eder :KK16:

X