Bulaşık Makineleri Hotpoint Ariston bulaşık makinesi kullananlar var mı?

BitterKuzucuk

Bal Kızım
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
6.437
1.066
Evlenirken almadık bulaşık makinesi,evdeyim nasılsa 2 kişinin bulaşığını elimde yıkarım dedim.Şimdi kendi evimize çıkıcaz ve çalışma ihtimalim yüksek.Artık alalım diyoruz.Buzdolabım ve çamaşır makinem Samsung memnunum onlardan ama bulaşık makinesi pahalı bir de öneren yok pek.
Ariston da uygun fiyatlar var bu aralar özellikle Teknosada.Kullanıp memnun kalanınız var mı? Model adı verebilirseniz de iyi olur :)

Ben 2 senedir kullanıyorum.Gayet güzel yıkıyor.Makinam 3 programlılardan.Sadece ön yıkaması yok.Canım benim şimdiki aklım olsa bosch alırdım.Nedense bana en kalitelisi o gibi geliyo anneminki bosch program sayısı hem fazla hem tek sepet yıkama özelliği de var.Tabi fiyatı aristona göre baya tuzlu.Seçim senin.:KK53:

Ben 2 senedir kullanıyorum.Gayet güzel yıkıyor.Makinam 3 programlılardan.Sadece ön yıkaması yok.Canım benim şimdiki aklım olsa bosch alırdım.Nedense bana en kalitelisi o gibi geliyo anneminki bosch program sayısı hem fazla hem tek sepet yıkama özelliği de var.Tabi fiyatı aristona göre baya tuzlu.Seçim senin.:KK53:

4 programlı vardı indirimde kaçırdım onu :KK43: biraz fiyattan ötürü araştırıyorum ben de,yoksa dediğin gibi bosch kaliteli ama onun fiyatları bizim gibi memur için çok fazla :)
tşk ederim :KK34:

bence arçelikte bakabilirsin gayet kampanyalı ürünler var ben daha yeni aldım 800 tl ye arçelikte kaliteli bi marka die düşünüorum

hotpoint ariston bana nasip değilmiş sanırım,istediğim modeli bir türlü denk getiremedim.ama samsung aldım,6 programlı led ekran :) bugün bağlanıcak.buzdolabı ve çamaşır makinem de samsung.umarım memnun kalırım ondan da.

hotpoint ariston bana nasip değilmiş sanırım,istediğim modeli bir türlü denk getiremedim.ama samsung aldım,6 programlı led ekran :) bugün bağlanıcak.buzdolabı ve çamaşır makinem de samsung.umarım memnun kalırım ondan da.

bizimde buzdolabı ve çamaşır mak. samsung. nişanlım bulaşık mak. samsung alalım diyor ama genelde hotpoint ariston ve bosch yorumları görüyorum. Memnunmusun makinenden? Birde tek sepet özelliği var demişlerdi ve üstteki sepeti kademeli olarak aşağı iniyordu. Gerçekten öylemi? samsungda çok çeşit yok bildiğim kadarıyla 3 tane falan

bizimde buzdolabı ve çamaşır mak. samsung. nişanlım bulaşık mak. samsung alalım diyor ama genelde hotpoint ariston ve bosch yorumları görüyorum. Memnunmusun makinenden? Birde tek sepet özelliği var demişlerdi ve üstteki sepeti kademeli olarak aşağı iniyordu. Gerçekten öylemi? samsungda çok çeşit yok bildiğim kadarıyla 3 tane falan

şimdilik memnunum bir sıkıntı yok.gayet güzel yıkıyor.
evet tek sepet özelliği var,sadece alta yerleştirip yıkıyormuşsun servisi öyle dedi ama denemek daha nasip olmadı bana.
evet üst sepet de inip çıkıyor yazıyor özelliklerinde ama ihtiyacım olmadı onu da ellemedim hiç.
ya eco programı kullanıyorum ya da 1 saat 50 dk olan var onu kullanıyorum.
hani diyorlar ya işte 3 saat sürüyor çok uzun vs vs. ama bilmiyorlar ki adı üstünde ekonomik program.vakit varsa onu tercih ediyorum çünkü hem elektirik hem suyu ekonomik kullanıyor.eğer alırsan bir bak kitapçığa hangi programda ne kadar elektirik su tüketiyor.

kurutması nasıl peki? en kısa programı kaç dk da yıkıyor. genelde en kısa programda makinelerin iyi kurutmadığını söylüyorlar da

Sakın artiston almayın.. Ben hayatımda bu kadar dandik birsey görmedim ...tuzları patlayıcıları en
Güzel deterjanşarı , Bakım ürünlerini kullandım ama yok!! Almayın, aldırtmayın!

benim eski makinam bekoydu tam 17 sene sorunsuz kullanmıştım. çokta memnundum arıza yapınca yeni parçaları artık bulunamadığı için değiştirmek zorunda kaldık. yine beko marka bulaşık makinası aldım ve cok memnunum sepetindeki oynar rafları cok daha kullanışlı hele 1 saatlik yıkama programı var en sık kullandığım program oldu. ben cok memnunum ve tavsiyede ederim.

Bir hafta önce 4 programlı hotpoint ariston bulaşık makinesi aldık yıkaması kurutması gayet güzel üst sepet ayarlanabiliyo özellikleri güzel fakat çalışırken pervane sesine benzer bi ses çıkarıyor ekonomikte yıkarsak 3 saat boyunca o sesi dinliyoruz ve cidden baş ağrıtıyor iade işlemlerini yaptık en kısa zamanda iade edilmesini bekliyoruz bakalım.

kızlar bende hotpoint aristona sıcak bakmaya başladı. konuu çok eskilerde kalmış alıp kullanan memnun kalan/kalmayan var mı acaba?????
çamaşır ,bulaşık ve buzdolabını düşünüyoruz biz

X