Doğal Saç Bakım Kürleri Saç uzatan havuç maskesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Ben daha ilk kurumu uyguladim uzama daha yok ama parlaklik ve dolgunluk var bide lavanta cayi icmeye basladim denicrz artık

Canim benim havuç un suyunu suz ve robot la ez sonra yumurta kır aynı şampuan gibi oluyor kolay sürülüyor ilk yaptığım da döküldü havuç her yere ama şimdi ezip yapıyorum memnunum dördüncü hafta dayım çok memnunum pek uzamadi ama çok güçlü renk de açmıyorUOTE="Tutkuuuu, post: 32259160, member: 518837"]Ya iyi çok güzelde 3 bardak su koyunca baya sulu bişey oluyoo saça sürerken çok zorladım siz zorlanmıyomusunuz :))))[/QUOTE]
Ya iyi çok güzelde 3 bardak su koyunca baya sulu bişey oluyoo saça sürerken çok zorladım siz zorlanmıyomusunuz :))))
Aa

Yorumlariniz icin tskler kizlar :KK16: Ben sadece yumurtanin sarisini kullanmistim aman beyazini atmayin iyi degl saçlara. :KK50: Ben bu sonucu 2 haftada elde ettim 5kere yaptim ama karmakarisik yapmistim ard arda degildi yani :KK3:
Ama ben beyazını da koydum ve nokucak şimdi

saça kirliykenmi sürüypruz . bide hangi aralıklarla yapıyorun yardım edin . saçlarım cenemin üstünde ? .

Kizlar yarin yapicam belli bir sure gecsin sonuclarini yazarim.ben bir ara hergun iciyodum bir bardak havuc suyunu midem cok agriyodu sindirime iyi geliyo diye tenim esmer zaten ama hos bir bronzluk verdi ve ezbere cok cok faydali havuc .

Ilk asamada bile sac rengim gozle gorulur bir sekilde acildi simsiyahtir normalde saclarim.ayrica saclarim kazik gibiydi yumsatti rengini acmayaydi iyiydi

Bende denicem daha önce denemiştim.saçım omzumdayken belime kadar uzamıştı ve yumuşacık uçuş uçuş olmuştu ,saçlarım normalde saçım kalıp gibidir.şimdi bi kaç gündür bende havuç suyu düşünüyorum, ben o şekilde kullanmıştım, sadece havuç suyu olarak ve sadece durulamıştım, vitamini gitmesin diye, çok parlak şumuşak ve uzamıştı, hadi hayırlısı inşallah yine uzatırım, bıktım kısa saçtan.

2.yapmam buu bakalim neler olucak havuc maskesini diger turp maskesine tercih ederim evi fena bir koku aliyodu bunda yok en azinsan koku.icine badem yagi ve 5-6damla lavanta yagi kullandim

kızlar peki ben reglim sacıma uygulasam faydası olurmu acaba sımdı yapıyorumda aklıma geldı sorayım dedm. sonucta regılken sac boyanmaz boya tutmaz agda yapılmaz ya.regılken yapılırmı bu maske.

Yumurta katmadan yapılsa etkisi olur mu ?

Peki havuç yağı içeren bir ürün var mı ? Benim saçlarım inanılmaz kabarık mat ve sağlıksız görünüyor. Beslemem lazım. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? Ben de araştırıyorum. İhtiyacım var

Havucun saça çok iyi geliyormuş vitamin acısından zengin olduğu için saçı inanılmaz besliyor ve uzatıyor. Benim saçlarım inanılmaz kuru ve kalın telli deneyeceğim inşallah iyi gelir daha sonra deneyimlerimi yazarım

X