Doktor Ersin Ülkür hakkında..

melankoli59

Canım kızıma ve torunuma hasretim; ( ; (
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
591
31
58
Kızlar oğlumu estetik cerrahı Ersin Ülkür ameliyat edecek..Aranızda Ersin hocaya ameliyat olan varmı?Yada hastası olan giden bana acil cevap yazarsanız sevinirim ameliyata çok az kaldı..İlgilenirseniz sevinirim :KK16:

Kimseden ses çıkmadı oğlumun olacağı ameliyatıda yazayım çift çene ameliyatı olacak..aranızda bu ameliyatı geçiren varsa Estetik cerrahı Ersin Ülkür veya başka bir cerraha bana bilgi verirse sevinirim

Son düzenleme:
Merhabalar Benımde diş yapımda bozukluk var ortodonti diş doktorum dişlerıme tel takıcak. ve seneye Dr. Ersin Ülkürün yerınde amelıyat olucam.. Sizin oğlunuzun amelıyatı nasıl geçti acaba lufen bılgı verırısenız amelıyat ve doktorla ilgili çok sevınırım.. Çünkü benımde bazı korkularım var bu amelıyat sonrası ile ilgili :KK43:

Merhabalar Benımde diş yapımda bozukluk var ortodonti diş doktorum dişlerıme tel takıcak. ve seneye Dr. Ersin Ülkürün yerınde amelıyat olucam.. Sizin oğlunuzun amelıyatı nasıl geçti acaba lufen bılgı verırısenız amelıyat ve doktorla ilgili çok sevınırım.. Çünkü benımde bazı korkularım var bu amelıyat sonrası ile ilgili :KK43:
Merhaba pesmbesnm..Hadi hayırlısı canım inşallah her şey yolunda gider ameliyatını olursun...Oğlum ameliyatından çok memnun iyiki olmuşum diyor...Dr Ersin Ülkür çok iyi bir cerrah ve çokta güleryüzlü bir doktor..Bizi ameliyat için ortodontistimiz yönlerdirdi yani önce başka bir ordodontiste gittik ameliyat ölçümlerini yaptı sonra cerrahımızı söyledi açık söylemek gerekirse ben Ersin beyin ismini duymamıştım hiç o zamana kadar biz DR Serhat Tuncer yada DR ZEKİ GÜZEL olur diye düşünürken Dr Ersin Ülkürle tanıştık oğlum doktoru gördüğü gibi tamam anne ben dr sevdim başka cerrah istemem dedi...Ameliyatımız çok başarılı geçti kolay bir ameliyat değil fakat ilk gece zorlu geçti oğlumun kusması oldu.. bir hafta kadarda baya şişlikler oluyor sonra daha azalıyor, bunların hepsi ameliyattan önce cerrahın hemşiresi tarafından anlatılıyor..Dr Ersin bey çok iyi bir cerrah ve çok ilgileniyor istediğiniz zaman telefon edebilirsiniz dedi bizde aramadık desem yalan olur aradık her defasında telefonu açtı ve sorularımızı cevapladı..pembesnm ameliyatın zorlukları olacak fakat sonrasında her şey çok güzel olacak oğlumda çok büyük değişiklik oldu 4 ay oldu aynaya baktığında her gün dahada bir memnun kalıyor.inşallah seninde her şey yolunda gider hayırlısıyla olursun.Soracağın bir şey olursa yine sorarsın canım...şimdilik hoşçakal :KK16::

Son düzenleme:
Merhaba pesmbesnm..Hadi hayırlısı canım inşallah her şey yolunda gider ameliyatını olursun...Oğlum ameliyatından çok memnun iyiki olmuşum diyor...Dr Ersin Ülkür çok iyi bir cerrah ve çokta güleryüzlü bir doktor..Bizi ameliyat için ortodontistimiz yönlerdirdi yani önce başka bir ordodontiste gittik ameliyat ölçümlerini yaptı sonra cerrahımızı söyledi açık söylemek gerekirse ben Ersin beyin ismini duymamıştım hiç o zamana kadar biz DR Serhat Tuncer yada DR ZEKİ GÜZEL olur diye düşünürken Dr Ersin Ülkürle tanıştık oğlum doktoru gördüğü gibi tamam anne ben dr sevdim başka cerrah istemem dedi...Ameliyatımız çok başarılı geçti kolay bir ameliyat değil fakat ilk gece zorlu geçti oğlumun kusması oldu.. bir hafta kadarda baya şişlikler oluyor sonra daha azalıyor, bunların hepsi ameliyattan önce cerrahın hemşiresi tarafından anlatılıyor..Dr Ersin bey çok iyi bir cerrah ve çok ilgileniyor istediğiniz zaman telefon edebilirsiniz dedi bizde aramadık desem yalan olur aradık her defasında telefonu açtı ve sorularımızı cevapladı..pembesnm ameliyatın zorlukları olacak fakat sonrasında her şey çok güzel olacak oğlumda çok büyük değişiklik oldu 4 ay oldu aynaya baktığında her gün dahada bir memnun kalıyor.inşallah seninde her şey yolunda gider hayırlısıyla olursun.Soracağın bir şey olursa yine sorarsın canım...şimdilik hoşçakal

Bu amelıyatın maaliyeti toplam ne kadar tuttu acaba ve oğlunuz hastanede ne kadar kaldı.. Kaç gün sıvı beslendı ve konuşmaya ne zaman başladı? yüzündeki şişlik indi mi? Bunların cevabını bana yazabılır mısınız acaba lutfeeen :KK43: Biraz fazla soru sordum ama benım ıcın önemlı bu.. :KK43: Yaşım 21 oğlunuz kaç yaşında bu amelıyatı oldu.. Şimdiden çok teşekkürler malankolii... Bu cevaplarını ben ve ailem beklıyorzz :) MAddı ve manevı olarak zor bı amelıyatmış bu... Maddı olarak ne kadar tuttu manevı olark gerçekten dedıklerı kadar zor mu ? :KK43:

Son düzenleme:
Ben kesın amelıyat olcakmışım melankoliiii bugun doktorum aradı üst çene ameliyatı olcaksın dedı üstten 2 dişin çekılcek ılk önce dedı. Ve benı kesın Ersın Ülkür amelıyat edıcek.. Bana tedavı suren 2 sene surcek dedı.. Çok heycanlıyım ınşş istediğim gibi bir sonuç alırım melankoli :KK43:

Allah senden razı olsun melankoliii çok yardımcı oluyosun bana bılgı vererek.. Ben amelıyat oldugum zaman işimden 1 ay ızın alsam bana yeter mı acaba bır ay süre sence melankoli:KK43:

Ben kesın amelıyat olcakmışım melankoliiii bugun doktorum aradı üst çene ameliyatı olcaksın dedı üstten 2 dişin çekılcek ılk önce dedı. Ve benı kesın Ersın Ülkür amelıyat edıcek.. Bana tedavı suren 2 sene surcek dedı.. Çok heycanlıyım ınşş istediğim gibi bir sonuç alırım melankoli :KK43:
Merhaba pembesnm.Zaten tellerle düzelmiş olsa ameliyat gerekmez canım.Ersin Ülkür ameliyat edecekse hiç heyecanlanmana gerek yok çok iyi bir cerrah..Benim oğlumun telleri takıldıktan 1 buçuk yıl sonra ameliyat oldu ve daha hala teller çıkmadı ameliyat olalıda 5 ay oldu zannedersem mayısa kadar teller çıkacak..Senin tek çene ameliyatı demekki.Şimdiden hiç bir şey düşünme daha ameliyata çok var :KK9:

Allah senden razı olsun melankoliii çok yardımcı oluyosun bana bılgı vererek.. Ben amelıyat oldugum zaman işimden 1 ay ızın alsam bana yeter mı acaba bır ay süre sence melankoli:KK43:
Bunun için tam olarak bir şey söyleyemem herkesin bünyesi farklı.fakat benim oğlum bir ayda baya toparlanmıştı..:126:

Bunun için tam olarak bir şey söyleyemem herkesin bünyesi farklı.fakat benim oğlum bir ayda baya toparlanmıştı..:126:
Çok teşekkür ederim ablacım verdiğin bilgiler için yarın ortodontistimle görüşücem hakkıma hayırlısı olur inş.. Evdekıler hıç ıstemıyo amelıyat olmamı.. belkı tellerle düzelır dıyolar bakalım artık 1 buçuk sene sonra bellı olucakk ablacımm :)

X