Kına Gecesi kına gecesi için türban modeli arıyorum :/resimlii

sağol canım allah razı olsun ablamada anlattım dedklerini tamm dedi tacın aynısını bulmak zor olur dedi 5 sene önce almş ona benzr bulmazsak eğr alırız dedi:KK16:
ev bayramdan sonra yerleşşcek canm ilk buldğum fırstta resim eklicem zaten aklımda :KK34:değişejn bişiyok canm çarşamba provaya gitcem sanırm son prova olcak
ev yerleşimi kınmdan 1 gün önce olcak o taraf o zman musaitmiş 24ünde kınam 26sında düğün var 25inde çeyz gtcek şimdlk herşy süper canm ya çok şükür eksk kalmadı bi çeyz sandığı bide aytak odasına avize alacaz o kadar :KK16:

bi de bbam braz rahatsız yarın doktora gitcek inşl. kötü bişi çıkmaz dua et lütfen burdan sölemıım ama önceden bi hastalk atlattı tekrrlamsından korkuyorz dua et olurmu:KK14:

allah şifa versin inşallah düğün arefesinde kötü olmuş allah korusun inşallah...
gelinliğin provasından gelice resmini ekle buraya merak ettim nasıl olmuş bitmiş hali..:) bu arada çeyiz sandığını önden açılanlardan almanı tavsiye ederim..çok kullanışlı dolap gibi açabiliyorsun..üüstten açılan pek iyi değil çünkü üzerinde bişey varken açması zor..indir kaldır uğraştırıyor..

allah şifa versin inşallah düğün arefesinde kötü olmuş allah korusun inşallah...
gelinliğin provasından gelice resmini ekle buraya merak ettim nasıl olmuş bitmiş hali..:) bu arada çeyiz sandığını önden açılanlardan almanı tavsiye ederim..çok kullanışlı dolap gibi açabiliyorsun..üüstten açılan pek iyi değil çünkü üzerinde bişey varken açması zor..indir kaldır uğraştırıyor..

evet canım dğün arefesi inşl. kötü bişi çıkmaz yaa hop oturp kalkıom dün gecedn beri ateşini ölcüp durdum bezler koydum bu akşam iftara yakında braaz ateşi vardı akşam ateş düşürücü içti şimdi ii ama gene bakcm gece içim rhat etmıo dün nasl korkudan ağladım bi bilsen :KK50:

tamam caanm sandıkta öyle olmasına dikkt ederimm sağoll :KK34:

X