jillian michaels ripped in 30

Boyu bilmediğim için kilo birden çok az geldi, ne güzel :) Sizin artık sadece sıkılaşmadır tabii :)
Ben biraz ara vere vere yaptığım için iyi sonuç alır mıyım bilmiyorum ama kiloya güvenmiyorum hiç. Bence en önemlisi ölçüler
:KK1:
Boyum kısa, 1.53 boyum, normal olması gereken kilom 47 kg imiş yanlış bilmiyorsam, 45 altı zaten yüzüm gitmeye başlıyor. Ama bencede en önemli ölçü. Birde aslında yağ ve kas oranını ölçtürebilsek, onu çok merak ediyorum. Sıkılaşma sorunu genel olarak çok yok bende, benim tek sorunum göbek, (göbeğim bile çok sıkı) :KK1: belde incelme oldu, midem azaldı ama göbek hala gidemedi. Kalça gittiği için squat, lunges, donkey kicks gibi hareketler yapıyorum ki kalça kaslarım gelişsin, küçülmesin. Kollarım kilo alınca biraz kalınlaşıyor, o inceldi. Ama alt kısmı sadece yumuşak, tek sıkı olmayan bölge kol altı sadece. :KK9:

Boyu bilmediğim için kilo birden çok az geldi, ne güzel :) Sizin artık sadece sıkılaşmadır tabii :)
Ben biraz ara vere vere yaptığım için iyi sonuç alır mıyım bilmiyorum ama kiloya güvenmiyorum hiç. Bence en önemlisi ölçüler
:KK1:

ÖLÇÜLER

10 ŞUBAT

Bel: 68
Göğüs: 87
Bacak: 49
Kalça: 85
Kol: 24

25 ŞUBAT
Bel 65
Göbek: 73
Göğüs: 85
Bacak: 48

25 ŞUBAT
Bel 65
Göbek: 73
Göğüs: 84

Bacak: 47.5

30 GÜNLÜK SQUAT PROGRAMDAN SONRA KALÇA ÖLÇÜSÜ 86 CM OLMUŞ. :KK52:

Ben kendi ölçülerimi hiç yazmasam daha iyi ama bunları görünce :KK1:
Bu squat programını daha önce gördüm de ben küçültmeye çalıştığım için, iyi mi kötü mü olur etkisi çok bilemedim.
Gerçi Jillian'da da böyle hareketler çok :)

Ben kendi ölçülerimi hiç yazmasam daha iyi ama bunları görünce :KK1:
Bu squat programını daha önce gördüm de ben küçültmeye çalıştığım için, iyi mi kötü mü olur etkisi çok bilemedim.
Gerçi Jillian'da da böyle hareketler çok :)
Küçülmeye etkiside olabilir. Ama daha güzel kalkık bir şekilde küçülür. Sebze ağırlıklı beslenirsen küçülebilir diyorlar, birde ağırlıksız yaparsan, protein ağırlıklı beslenirsen büyüyebilir. Ben çok dikkat etmiyorum ama her sabah yumurta tüketiyorum, karatay beslenmesinde yumurta var zaten kahvaltıda. Her gün et yiyemiyorum tabi. :KK1:

Günaydınlar :KK16::KK16:

tekrardan başladım ama level 2 den :KK53: bir hafta ara bile çok farkediyor. Dökülüyorum resmen şuan

ripped 2/1 bitti :KK14:

Küçülmeye etkiside olabilir. Ama daha güzel kalkık bir şekilde küçülür. Sebze ağırlıklı beslenirsen küçülebilir diyorlar, birde ağırlıksız yaparsan, protein ağırlıklı beslenirsen büyüyebilir. Ben çok dikkat etmiyorum ama her sabah yumurta tüketiyorum, karatay beslenmesinde yumurta var zaten kahvaltıda. Her gün et yiyemiyorum tabi. :KK1:

Kedi sen biraktin mi rippedi, ne yapiyosun simdi?

ripped 2/3 bitti.. ama ben de bitik haldeyim belim ve sırtlarım yanıyor :KK25:

Kedi sen biraktin mi rippedi, ne yapiyosun simdi?

Ripped'ın bugün 3. gününü yaptım ama yok, bugün son olur herhalde. Birkaç hareketi, özellikle şu dumbella şınav ve zıplayarak makas hareketini yapamıyorum, 3 gün yeterlidir herhalde. Kick box yaparım. Haftaya pazartesi six pack'e geçerim artık. Hiç sevmedim 4. level'ı. :KK37:

Günaydınlar :KK16:

ripped beni aştı sanırım.. artık yapacağımı sanmıyorum... 2-3 gündür dizim ağrıyor hatta alev alev yanıyor. bir de kasık eklemim ağrıyor yanıyor. kendimi zorladım sanırım gereksiz yere.:26:,

biraz daha dinlensem mi ya da hafif zorlamayacak birşey mi yapsam bilemedim..

Kedi kickbox nasıl? yada killer abs mi yapsam :26:

Ben de kickbox nasıl merak ediyorum. :44: Killer abs yerlerde sürünmekten hoşlanmadığım için iyi gelmedi bana ya :/
Şimdi hiphop abs denesem mi diyorum veya Jillian'da daha farklı bi program var mı acaba ripped ve shred dışında :KK25:

Dün 1.levelin 1.gününü tamamladım bugün 2.günle devam edicem
İlginç shrade göre daha az hareker var ama kondisyon gerektiriyor tabii

Bugün level 1 in 10. Yani son gününü yaptım 💪 hemen öncesinde leslie 3 miles da yaptım 💪 yarın level 2'ye başlıyorum 😊😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugün level 1 in 10. Yani son gününü yaptım �� hemen öncesinde leslie 3 miles da yaptım �� yarın level 2'ye başlıyorum ����

Sonuçlarını almaya başladın mı peki?
Ben şimdiden farkı hissedebiiliyorum çok daha fitim.

Dün 1.level 6.günü tamamladım. Bugün dinlenme günüm, kaslarım ağrıyor dinlendirmem gerek

Ve 3 haftada 3 kilo verdim. Son 1 haftadır rippedi uyguluyorum

Son düzenleme:
Sonuçlarını almaya başladın mı peki?
Ben şimdiden farkı hissedebiiliyorum çok daha fitim.

Dün 1.level 6.günü tamamladım. Bugün dinlenme günüm, kaslarım ağrıyor dinlendirmem gerek

Ve 3 haftada 3 kilo verdim. Son 1 haftadır rippedi uyguluyorum
Ben dinlenme günü bırakmadım. Başlamadan önce resmimi çekmiştim bitince karşılaştırma yapıcam..

Ben kıyafetlerimden anlıyorum artık çok daha rahat giriyorum pantolonlarıma 😃👍
Gören herkes zayıflamışsın demeye başladı 😊 bitince karşılaştırma resmini koyucam..

ripped 30 da en cok hangi bölgeler calsııyor? benm 30 day bitecek ona gecmeyi düsünüyorum

30 day shred i bitirdim 2,5 kg verdim 1 ayda. sıkılaştım da.
Dün itibariyle ripped in 30 level 1 /1 le devam ediyorum hadi bakalım:KK52:

X