Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saçı evde kendim nasıl açabilirim?

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
625
9
kızlar merhaba benim saçım kulak izasından sonrası kızıl 6 aydır boyamıyorum sadece kızıl olan bölümü açıp küllü kumralla kızılı kapatmak istiyorum saçımı kendim nası açabilirim hangi açıcıdan almalıyım saç açıcıları nerde satılıyor hiç bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Canım saç açacıları kozmetik markette bulabilirsin.. Burdaki açılan başka konulara ve yorumlara bakarak da kimin hangi açıcıdan ne kadar memnun kaldığını görebilirsin. Palette ve Koleston un açıcı boyaları var. Hair plus var. Benim bildiklerim bunlar. Bunlarla deneyebilirsin. Kızıl saç açılırken turuncumsu olabilir. Benim kuaförüm her zaman açının içine bir miktar boya katıp öyle açıyordu. Böylece saç rengi aksada altta sarı sarı oryalli saçlar görünmesin diye. Küllü kumral için açık küllü kumral almıcaksan saçın rengini çok çok açmana da gerek yok. Ama saçının kızılı ne tonda ne kadar koyu bilmediğim için yorum yapamıcam

palette ya da kolestonun kine boşuna fazla para verme canım hepsi aynı şekilde zarar veriyor saça
hair plus emblaze kozmetik dükkanlarında küçük kutuların içinde satılıyor boya kutusu gibi büyük kutuda değiller.fiyatı da en fazla 4-5 tl bir şey onlarla saçlarını açabilirsin.İçine saç kremi bakım yağı falanda koyarsan bir nebze daha az yıpranır. :KK9:

X