Saç Rengi ve Saç Boyama Krepe balyaj ? (resimli)

Benim saçımda sarı renk olduğu için. Diplerden koyu renk atacak anladığım kadarıyla, çünkü ben dip boya yaptırıyordum. Biraz uzaması gerekiyor onun için.

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...akim-yapiyor-sonuc-alamiyoruziste-cevabi.html

Saçını buradaki topiği takip ederek boyayabilirsin. Sen bilirsin tabii. Ama aycangül'ün verdiği tarihte boyatınca boya daha güzel oluyor. Konuyu bir oku istersen. Bloğu'da var bloğundan da tarihleri takip edebilirsin. Ben artık o tarihler de boyatacağım. $418647_10151109755617722_2116731544_n.jpg $-defile-01.sflb.jpg $-defile-05.sflb.jpg $1110-hair-drew-barrymore-de.jpg

bunlar da yeni bulduklarım.

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...akim-yapiyor-sonuc-alamiyoruziste-cevabi.html

Saçını buradaki topiği takip ederek boyayabilirsin. Sen bilirsin tabii. Ama aycangül'ün verdiği tarihte boyatınca boya daha güzel oluyor. Konuyu bir oku istersen. Bloğu'da var bloğundan da tarihleri takip edebilirsin. Ben artık o tarihler de boyatacağım.Eki Görüntüle 490958 Eki Görüntüle 490959 Eki Görüntüle 490960 Eki Görüntüle 490961

bunlar da yeni bulduklarım.

süpersin cnm çok saol :KK16:

kızlar benim saçımı da istanbulda gittiğim 2 kuaföre istediğim renge boyayamamıştı. kızıllı bakırlı kahveli rengrenk saçmasapan bir saçım vardı. memlekete gidince gittim bir kuaföre çikolata kahve üzerine açık kahve krepe balyaj istiyorum dedim. kuaför önce kahve tonunda boyadı.yıkadı. sadece krepe yapmayalım dedi, bir krepe bir dip balyaj yaptı. yıkadı. fazla sarımsı geldi. bu sefer o balyajları da açık kahveye boyadı (ertesi gün yaptı bunu saçım da dinlendi) sonuç: son bikaç yıldır arayıp da bulamadığım renk buymuş. buğday tenliyim. uzun bir süre sadece dip boyayla kullanırım.:KK34: neydii o sert gösteren siyahlarrr bakırlarrr ayda bir boyanan kızıllarrr pff.....
nacizane fikir paylaştım..

kızlar benim saçımı da istanbulda gittiğim 2 kuaföre istediğim renge boyayamamıştı. kızıllı bakırlı kahveli rengrenk saçmasapan bir saçım vardı. memlekete gidince gittim bir kuaföre çikolata kahve üzerine açık kahve krepe balyaj istiyorum dedim. kuaför önce kahve tonunda boyadı.yıkadı. sadece krepe yapmayalım dedi, bir krepe bir dip balyaj yaptı. yıkadı. fazla sarımsı geldi. bu sefer o balyajları da açık kahveye boyadı (ertesi gün yaptı bunu saçım da dinlendi) sonuç: son bikaç yıldır arayıp da bulamadığım renk buymuş. buğday tenliyim. uzun bir süre sadece dip boyayla kullanırım.:KK34: neydii o sert gösteren siyahlarrr bakırlarrr ayda bir boyanan kızıllarrr pff.....
nacizane fikir paylaştım..

Teşekkürler. O zaman ayda bir dip boyamı yaptırman mı gerekiyor, yoksa dip boyaya gerek yokmu. Benim saçlarım koyu kumral sarıya boyattığım için her ay saç rengimi de unuttum artık. :) Işıkta, güneşte güzel yansıyan bir saç rengim vardı. Onun gibi doğal dursun ama sarı olsun istiyorum. :)

Son düzenleme:
yok cnm yaptırmadım henüz.

okul açılmaya yakın yaptırcam :KK1:

yaptırınca eklerim buraya:)

Tamam cnm bekliyorum :KK66: Ben de aynen bundan istiyorum çünkü. Eğer seninki istediğin gibi olursa ben de cesarete gelip yaptırabilirim :) Neyse hadi bakalım :)

Canım ben bugün yapıyorum ya, aldım boyamı da :) Birden cesaretlendimm artık vazgeçmeden yapıyım :)

Yaptımm ! Ya o kadar saat uğraştım, bi o kadar da bekledim ama saçımın rengi hiç değişmedi :KK43:(( Bu nasıl iş yaa nasıl saçmış bendekii! Ama tekrar yapcam fotomdaki gibi olana kadarr ! İnat ettim.

Son düzenleme:
Yaptımm ! Ya o kadar saat uğraştım, bi o kadar da bekledim ama saçımın rengi hiç değişmedi :KK43:(( Bu nasıl iş yaa nasıl saçmış bendekii! Ama tekrar yapcam fotomdaki gibi olana kadarr ! İnat ettim.

kendin yapıyosun demekk. ben hiç anlamıyorum boya işlerinden kuaföre boyatıcam ben.

yapınca bi foto ekler misin cnm :KK16:

Canım dün peroksitle de yapmaya çalıştım %6lık olanından aldım çok açılmasını istemediğim için ama keşke %9 luktan alsaymışım. Güneşe çıkmadım sürdükten sonra çünkü gece yaptım :)) 'Peroksitle' 1 SAAT durmasına rağmen çok az açıldı kahverengi oldu, bu arada saçımı hiç boyatmadım doğal koyu kestane, böyle olunca ben de artık pes ettim ama bi ara tekrar deniycem!
Fotoğraf koyardım ama foto.larda hiç belli bile olmuyor maalesef :KK43:

kızlar saçıma krepe balyaj attırdım. ama doğal olsun diye diye adam nerdeyse kendi rengime boyadı yaw.

yaptıktan sonra bu da çok doğal oldu dedim. yarın açtırmaya gidicem.

güzel oldu aslında ama pek belli olmuyo boyandığı. yarın baya sarı yap dicem adama :p

kızlar saçıma krepe balyaj attırdım. ama doğal olsun diye diye adam nerdeyse kendi rengime boyadı yaw.

güzel oldu aslında ama pek belli olmuyo boyandığı. yarın baya sarı yap dicem adama :p

Fotoğraf isteriz. :KK70:

canım benim saçlarımda var tam senin istediğin gibi krepe balyaj :)
yardımcı olabilirim?
----------
ah, kusura bakma, tamamını okumamıştım :)
güle güle, güzel günlerde kullan :)

Son düzenleme:
Fotoğraf isteriz. :KK70:

hiç belli olmuyo ki :KK43:( adam doğal dedim die koyu yaptı balyajı:KK43:

bugünde şey dedi. bi hafta saçın dinlensin sonra tekrar paket atalım sen açık istiosun dedi. paketleri büyük atarız bu sefer dedi.

ben uçlarını sapsarı yaptırmak istiyorum bu sefer:p

yarın gün ışığında çekip eklerim kızlar.

hiç belli olmuyo ki :KK43:( adam doğal dedim die koyu yaptı balyajı:KK43:

bugünde şey dedi. bi hafta saçın dinlensin sonra tekrar paket atalım sen açık istiosun dedi. paketleri büyük atarız bu sefer dedi.

ben uçlarını sapsarı yaptırmak istiyorum bu sefer:p

yarın gün ışığında çekip eklerim kızlar.

Benimde saçlar tamamen sarıydı. Diplerin biraz uzamasını beklemiştik. Söylemiştim daha önce ters röfle yapılacak diye. Koyu kumral boyayla paket attı. Uçlarada atıldı yani ama ben eklediğim fotoğraflardaki gibi uçlar açık istiyordum. Yıkadıkça açılacakmış. Şu an istediğim gibi değil benimde. :KK43:

bence biraz bekle zaman geçsin açılır güzel durur canım

X