Elektrikli Süpürgeler Rowenta mı Philips mi?

bynlmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
154
8
Elektrik süpürgemi değiştirmek istiyorum, hem sessiz hem de emiş gücü yüksek olsun istiyorum. Rowenta ve Philips modelleri arasında kararsız kaldım. Rowenta'nın 8221 modeli dikkatimi çekti ama motor gücünün 900 W olması biraz düşündürüyor. Acaba zamanla emiş gücü düşer mi? Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim. İncelediğim modeller Philips FC 9302, FC 9310 Rowenta RO 8221, 5823, 8154?

sessiz mi bilemem ama çekim gücü açısından kesinlikle philips derim. annemin süpergesi 10yılı seneler geçti yaşlı kurt hiç bozulayım diye düşünmüyor. emiş gücü süper. philips marka bu arada süpürge.

ben philips power pro kullanıyorum, torbasız. çok memnunum, iyi çekiyor ve toz haznesini temizlemek çok kolay. bi de hepa filtreli, kızım alerjik olduğu için hepa filtre benim için önemliydi. bi de maraton var süpürgesi philipsin. ona da bi bakabilirsin.

hala almadı iseniz ablam rowenta silence force kullanıyor ve memnun ama bana philips süpürgeler daha güzelmiş gibi geliyor.

Merhaba,

Philips PowerPro serisi süpürge kullanan KadınlarKulübü kullanıcıları için SüpürgeMarket firmamızdan tedarik edebileceğiniz orijinal ürünlerin linklerini aşağıda paylaşıyorum;

Filtre Set
PHILIPS FC 8766 PowerPro Filtre Seti - Elektrikli sprge toz torbas,aksesuar,hortum,filtre,koku ubuu | Sprge Market

Hortumu
PHILIPS FC 8766 PowerPro Elektrikli Sprge Hortumu - Elektrikli sprge toz torbas,aksesuar,hortum,filtre,koku ubuu | Sprge Market

Emici Yer Aparatı
PHILIPS FC 8766 PowerPro Sprge Emicisi - Elektrikli sprge toz torbas,aksesuar,hortum,filtre,koku ubuu | Sprge Market

X