Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston mu? palette mi? garnier mi? Loreal mi?

atess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
103
0
Merhaba,

Saçlarımı boyamak istiyorum bir kaç kez kolestonla boyadım ama olması gerekenden daha koyu çıkıyor renk. sizden tavsiye bekliyorum ne dersiniz.

koleston mu? palette mi? garnier mi? Loreal mi?

bu renk nedir ve hangi marka boyayla boyamalıyım.

Eki Görüntüle 489998

Kesinlikle palette al bence. Ben hep o markayı kullanıyorum. Çok da memnunum. Renk hemen akmıyor ve saçı yıpratmıyor. Ayrıca renk kartelaları çok geniş. Hemen hemen her tonu yakalayabilirsin.

canım ben de loreal excellence i tavsiye ediorm hem renkler çok güzel hemde boya öncesi koruyucu serum var içinde :)

ya çok iyi bi konu olmuş.ben de biraz araştırdım:
"loreal ve garnierin beyaz kapatma özelliği az ama parlaklığı iyi,
palette çabuk akıyor,
kolestonda tam renk yakalanamıyor" diyolar...
Valla ben de kararsız kaldım ilk kez boyayacağım..

zaten kararsızdım 2 farklı öneri geldi :KK50: koleston rengin tutmamasından dolayı hayal kırıklığı yarattı bende. diğerlerini hiç denemedim çabuk akmayan ve rengi kutunun üstündekiyle birebir aynı çıkan boya arıyorum malesef bulamıyorum. offf:KK43:

zaten kararsızdım 2 farklı öneri geldi :KK50: koleston rengin tutmamasından dolayı hayal kırıklığı yarattı bende. diğerlerini hiç denemedim çabuk akmayan ve rengi kutunun üstündekiyle birebir aynı çıkan boya arıyorum malesef bulamıyorum. offf:KK43:

merhaba cnm daha önce boya markaları konusunda yazdıklarını okudum acaba hangi markanın iyi olduguna karar verdin?benim saçım koyu kestane ve kumral tonlarına boyamayı düşünüyorum.acaba renk kalıcılığı olan ve en gerçekçi renk hangisi?düşüncelerini yazarsan çok sevinirim tatlım..

X