Ramazanda Diyete Başlayıp Hızını Alamayanların Birlikte Zayıflama Günlüğü

İftar:

1 kase yayla çorbası
2 kaşık zeytinyağlı taze fasulye
Salata

Squats yapıldı,form çay içildi :)

Kizlar Ben bayagidir giremedim buraya ama 71.5 le baslamistim
69.la 70 arasindayim

sahur
1 seftali 2 kucuk salatalik suuu:KK56:

İftar:

1 kase yayla çorbası
2 kaşık zeytinyağlı taze fasulye
Salata

Squats yapıldı,form çay içildi :)

Kizlar Ben bayagidir giremedim buraya ama 71.5 le baslamistim
69.la 70 arasindayim

sahur
1 seftali 2 kucuk salatalik suuu:KK56:
Süpersiniz kızlar :KK66:

İftar menümü yazayım bende.
(Dukan ps günü)
1 kase dukan çorba
1 orta boy patlıcan karnıyarık
2 kaşık yumurtalı pazı kavurma
1/2 bardak light yoğurt

Ya ben 48.500 de kaldım.Çok fazla mı yedim acaba bu ara canım sıkıldı. :KK43: İftarda dayanamayıp çok yiyorum galiba.Artık daha az yiycem,çok moralim bozuldu..

İftar:

1 kepçeden daha az yayla çorbası
2 kaşık kepekli makarna
Küçük parça tavuk göğsü
2 kaşık yağsız salata

Sahur:

1 adet yeşil elma

dunku iftar
bayagi kacirdim
yarim tabak makarna 1 kozlenmis biber
3 parmak sosis 1 dilim ekmek 3 dilim baklava
yatarken dondurma

bugunku sahur
1 dilim ekmekle 1tatli ks tereyag az lor
2 sevtali 1 kucuk salatalik .

Merhaba kızlar,

İftar menüm;
Şehriye çorbası,
3 kaşık taze fasülye,
3 kaşık sade makarna,
1 dilim karpuz

Sahur menüm;
2 adet ev poğaçası,
1 bardak yağsız süt,
1 adet kazandibi (gece gece nerden estiyse :KK4:)

Kızlar size bir şey sorucam. ben kalori değerlerine bakıyorum da, mesela dün gece poğaça yedim iki tanesi 200 kalori onun yerine yumurtalı bir menü yeseydim o da 200 kalori olsaydı kilomda aynı değişiklik olurdu dimi. yani şimdi poğaça yedim diye kilo almam sanırım dimi.

Merhaba kızlar,

İftar menüm;
Şehriye çorbası,
3 kaşık taze fasülye,
3 kaşık sade makarna,
1 dilim karpuz

Sahur menüm;
2 adet ev poğaçası,
1 bardak yağsız süt,
1 adet kazandibi (gece gece nerden estiyse :KK4:)

Kızlar size bir şey sorucam. ben kalori değerlerine bakıyorum da, mesela dün gece poğaça yedim iki tanesi 200 kalori onun yerine yumurtalı bir menü yeseydim o da 200 kalori olsaydı kilomda aynı değişiklik olurdu dimi. yani şimdi poğaça yedim diye kilo almam sanırım dimi.
Canım aynı kaloride olabilirler ama ne kadar yağ ne kadar karbonhidrat ve şeker içerdikleri önemlidir.aynı kaloride fakat daha sağlıklı olanı vücudumuza daha faydalıdır.sağlıklı beslenmekte işte budur :KK66:

Canım aynı kaloride olabilirler ama ne kadar yağ ne kadar karbonhidrat ve şeker içerdikleri önemlidir.aynı kaloride fakat daha sağlıklı olanı vücudumuza daha faydalıdır.sağlıklı beslenmekte işte budur :KK66:

Haklısın canım tabiki. zaten her zaman yenmez bunlar ama kaçamak diyelim :))

İftar:

Çok küçük haşlanmış tavuk göğsü
2 kaşık haşlanmış kepekli makarna
Bol su

Haklısın canım tabiki. zaten her zaman yenmez bunlar ama kaçamak diyelim :))
Aynen kaçamak :KK34: bende güllaç kaçamağı yaptım bu hafta kilo veremedim :KK43: artık kaçamak yok :KK43:
İftar:

Çok küçük haşlanmış tavuk göğsü
2 kaşık haşlanmış kepekli makarna
Bol su
Çok az yiyosun canım metabolizman yavaşlayacak ve kilo verimin ilerde çok zorlaşır bilgin olsun.
kalorisi az ama vücuda gerekli ve lifli gıdalardan tüket bence.

İftar menüm (dukan sp)
1 kase dukan çorba
160 gr light ton balığı ile yapılmış çok az domates ve yeşillikli salata

Aynen kaçamak :KK34: bende güllaç kaçamağı yaptım bu hafta kilo veremedim :KK43: artık kaçamak yok :KK43:

Çok az yiyosun canım metabolizman yavaşlayacak ve kilo verimin ilerde çok zorlaşır bilgin olsun.
kalorisi az ama vücuda gerekli ve lifli gıdalardan tüket bence.

İftar menüm (dukan sp)
1 kase dukan çorba
160 gr light ton balığı ile yapılmış çok az domates ve yeşillikli salata

Tartıda 48i gördükten sonra boğazımdan geçmiyo hiçbişey :) Şu 3 kiloyu da verirsem tamamdır.Sahurda yumurta ve yağsız peynir yemeyi düşünüyorum inşallah.

Tartıda 48i gördükten sonra boğazımdan geçmiyo hiçbişey :) Şu 3 kiloyu da verirsem tamamdır.Sahurda yumurta ve yağsız peynir yemeyi düşünüyorum inşallah.
Olsun sen yinede vücuduna yatırımını sağlıklı bi şekilde yap canım.yumurta br yağsız peynir de iyi seçim ama kendini sakın aç bırakma :KK34: aç kalıp kilo verirsen, normal beslenme düzenine geçtiğinde beynin intikam alacak şekilde iştah mekanizmasını açar.
Sahur menüm (dukan sp günü)
1.5 krep (1.5 kaşık yulaf kepeği hakım kadar
3 dilim hindi füme
1 yumurta yağsız tavada
1/4 domates
1 küçük yeşil biber (ps günü sanıp ağzıma attım malesef uyku mahmurluğu olsa gerek)
1 dilim light beyaz peynir
1 nescafe fincanı light süt

Olsun sen yinede vücuduna yatırımını sağlıklı bi şekilde yap canım.yumurta br yağsız peynir de iyi seçim ama kendini sakın aç bırakma :KK34: aç kalıp kilo verirsen, normal beslenme düzenine geçtiğinde beynin intikam alacak şekilde iştah mekanizmasını açar.
Sahur menüm (dukan sp günü)
1.5 krep (1.5 kaşık yulaf kepeği hakım kadar
3 dilim hindi füme
1 yumurta yağsız tavada
1/4 domates
1 küçük yeşil biber (ps günü sanıp ağzıma attım malesef uyku mahmurluğu olsa gerek)
1 dilim light beyaz peynir
1 nescafe fincanı light süt

Çok haklısın canım.Lahana diyeti duydum çok kilo veren arkadaslar olmuş üstelik istediğin kadar yiyebiliyormuşsun lahana çorbasını yağ yakıcı etkisi var diyorlar.Bugün gittim pazardan bisürü sebze aldım semizotu falanda aldım yoğurtlarım diyorum:) Sen dukan uyguluyosun galiba,nasıl gidiyor?kaç kilo verdin?

Çok haklısın canım.Lahana diyeti duydum çok kilo veren arkadaslar olmuş üstelik istediğin kadar yiyebiliyormuşsun lahana çorbasını yağ yakıcı etkisi var diyorlar.Bugün gittim pazardan bisürü sebze aldım semizotu falanda aldım yoğurtlarım diyorum:) Sen dukan uyguluyosun galiba,nasıl gidiyor?kaç kilo verdin?
Evet canım dukan yapıyorum 1,5 ay oldu başlayalı.5 kg vermek üzere yola çıktım.şimdilik Allah'ın izniyle 3.5 kg verdim :KK34: 54 olmayı hedefliyorum inşallah...

Evet canım dukan yapıyorum 1,5 ay oldu başlayalı.5 kg vermek üzere yola çıktım.şimdilik Allah'ın izniyle 3.5 kg verdim :KK34: 54 olmayı hedefliyorum inşallah...

İnşallah canım.Çok iyi gidiyosun o zaman:) Bende iftar için yağsız sebze çorbası ve yoğurtlu semizotu yaptım.Mideme bir ziyafet vereyim dedim :)

İnşallah canım.Çok iyi gidiyosun o zaman:) Bende iftar için yağsız sebze çorbası ve yoğurtlu semizotu yaptım.Mideme bir ziyafet vereyim dedim :)
Afiyet olsun ayça'cım :KK34:
Topik baya Sessiz kalmış.
İftar menüm (dukan sp günü)
1 kase dukan çorba
160 gr light ton balığı
2-3 tutam yeşillik
1/4 domates
1/2 su bardağı light yoğurt

İftar:

Sebze çorbası
Yoğurt

Bugün beyaz lahana buldum.Yarın lahana çorbası diyetine başlıyorum.Sonuçları paylaşıcam.

Günaydın kızlarr :)
Haftasonu adet oldum maalesef bir süre oruç tutamayacağım :KK43: Ama sizleri takip ediyorum :KK34:

X