Ramazanda Diyete Başlayıp Hızını Alamayanların Birlikte Zayıflama Günlüğü

ve sporumuda yapıp geri dönmüş bulunmaktayım :)canım senin kilon 56 nedir kii :) pazı sarmasını dert etme bence onun yanında yediklerinin kalorisi çok düşük.normal yemişsin :) 3 günde 100gr farkediyosa 4 günde farkeder :) pirinçden dolayı oda.. :) üzülmee azimliyiz başarıcaaaz :)ayrıca boyun kaç gumushumm senin 56 bana çok ideal bir kilo gibi geliyo ya :)

saol canım.boy birazcık kısa 1.62
ideal kilom 53 ile 55 arası. 2 kilo daha versem rahat edicem inşallah.bende şimdi yaptım sporumu.süper callaneticse başladım. bugün 2.seansımdı.bide vakit ayırıp gün içinde jillian 30 day shred yapmak istiyorum.
sen leslie mi yaptın devammı lesliye canım?

saol canım.boy birazcık kısa 1.62
ideal kilom 53 ile 55 arası. 2 kilo daha versem rahat edicem inşallah.bende şimdi yaptım sporumu.süper callaneticse başladım. bugün 2.seansımdı.bide vakit ayırıp gün içinde jillian 30 day shred yapmak istiyorum.
sen leslie mi yaptın devammı lesliye canım?

hmm insan kendini hangi kiloda mutlu hissediyosa o kiloda olmalı :) inşallah olursun canım az var zaten 2 kilo nedir :) boyun çokda kısa değilmiş ya ben 1.57-58 diyceksin diye düşündüm 52 diyince :) evet canım leslie yapıyorum ben hep.calleneticse ve jillian daha mı etkili ? bende sıkılaşma başladı bile leslie den dolayı.bacaklarım daha sıkı farkedilir şekilde hemde.leslie ya alıştığım için diğerlerine hiç bakmıyorum ama bugün baksam mı acaba :)

Slm kızlar:))
Sabah 1 buçuk saat yürüyüş ve sporun ardından kahvaltımda nesfit+süt yedim..Öğlen çarşı gezmeye çıktık dürüm+ayran yaptım çok özlemiştim doğrusu saat 2 buçuk civarıydı ondan sonra hiç bişi yemedim.Eve yeni geldik bugün kendimi ödüllendirmiş sayıyorum dürümle o yüzden akşam yemeğini yemiyorum:KK8: bugün pek su içemedim su takviyesi ve yşil çay içeyim en iyisi.Bu arada sabah spordan sonra tartıya çıktım 65i gördüm çok mutlu oldum,son on gün artık on günde iyice sabitlensin istiyorum daha da altına düşmesem de olur:KK53:

Son düzenleme:
Slm kızlar:))
Sabah 1 buçuk saat yürüyüş ve sporun ardından kahvaltımda nesfit+süt yedim..Öğlen çarşı gezmeye çıktık dürüm+ayran yaptım çok özlemiştim doğrusu saat 2 buçuk civarıydı ondan sonra hiç bişi yemedim.Eve yeni geldik bugün kendimi ödüllendirmiş sayıyorum dürümle o yüzden akşam yemeğini yemiyorum:KK8: bugün pek su içemedim su takviyesi ve yşil çay içeyim en iyisi.Bu arada sabah spordan sonra tartıya çıktım 65i gördüm çok mutlu oldum,son on gün artık on günde iyice sabitlensin istiyorum daha da altına düşmesem de olur:KK53:

canım iyi yapmışsın sporunu falan :) tebrik ediyorum akşam çok uzun ama ya nasıl tutucaksın kendini :)65 den sonrası gerçekten kolay ben hemen verdim 60.900 leri gördüm :) inşallah sende ideal kilona kavuşursun ya :) şu topikdeki herkesin istediği kiloya kavuşmasını istiyorum ya :) bu arada bende iftarımı yaptım.

2 tane çarliston biberi 1 tatlı kaşığı yağla soteledim.birde 2 yemek kaşığı yoğurt ve biraz sarımsakla karıştırdım.yarım domateside hafif kavurdum.1 tane etimek yedim bide 5i biryerde çay içtim. buraya yazınca çok yemişim gibi geldi yaa :)

kızlar şimdi size araştırdığım bişeyi danışıcam.pirinç lapası diyeti varmış.sadece 2 gün uygulanıyomuş vücuttan ödemi falan atıyomuş kaybedilen açıkca su yani 2 günün sonunda 1.5 kilo kadar gidiyomuş.ama kilo verirken ne yaparsak yapalım en başta su gidiyo zaten sudan sonrada yağdan gidiyo.çok kafam karıştı ama yapmakda istiyorum merak ettim doğrusu.benim zaten şuan hedefe 3 kilom kaldı 1 kilodan bile kurtulsam çook iyi olur :)

kızlar nerdesiniz ya :KK43:(( topiğimiz gariban kalmış.
2 gündür yediklerimi yazamıyorum vakitsizlikten.yarın herkes en azından bi mesajla şenlendirsin topiğimizi lütfen amaa :KK43:
öpüldünüz hepiniz :KK54:

aynen yaa ramazandan sonra kimseler kalmadı buralardaa.ben hala devam ediyorum..pirinç lapası diyetini bugün uygulamaya başladım..
sabah 1 salatalık
öğlen yarım çay bardağı pirinç lapası,2 kaşık yoğurt,karabiber pulbiber falan onlarla tatlandırdım.
ara: 1 salatalık
akşam yarım su bardağı pirinç lapası,1 kaşık yoğurt ve yine baharat.
2lt su içtim biraz daha içerim yatana kadar.
bugünlük bu kadar bakalım yarın allah kerim 58 olmak istiyorum 59 artık çok yakın geliyor.çizelgemi değiştirmiyorum emin olduktan sonra yazıcam artık tam 61 kiloyum hatta aç karnına 60.800 ama böyle kalsın :)

bravo canım yaa :) bende 57 olmuşum tekrar ama değiştirmek istemiyorum döncem tekrar 56ya inşallah.valla buraya yazmayınca baya kaçırıyorum ne yedğimi ne kdar yediğimi farkedemiyorum.callanetics de yapıyorum ama o da karına pek teki etmedi henüz.kalça ve bacaklarda hatta belde teki var ama karnım hala aynı.sanırım jilliana bi an önce başlasam iyi olucak.

pirinç lapası diyetin işe yararsa bende yapayım canım ya.gelişmeleri yaz tamam mı?

bravo canım yaa :) bende 57 olmuşum tekrar ama değiştirmek istemiyorum döncem tekrar 56ya inşallah.valla buraya yazmayınca baya kaçırıyorum ne yedğimi ne kdar yediğimi farkedemiyorum.callanetics de yapıyorum ama o da karına pek teki etmedi henüz.kalça ve bacaklarda hatta belde teki var ama karnım hala aynı.sanırım jilliana bi an önce başlasam iyi olucak.

pirinç lapası diyetin işe yararsa bende yapayım canım ya.gelişmeleri yaz tamam mı?

jillian yapıyım dedim hemde level bir bacaklarım hala tutuk 3 gündür başkada yapmadım leslie ye devam ediyorum :) gumushumm canım nedir o öyle nasıl yapıyosun jillianı yerimden kalkarken 10 dakika düşündüm acısından :)valla yazmayınca kaçıyo ama sporla destekleyince yani sporunu yapınca sporum boşuna kaçmasın diye yemiyorum ben sende öyle düşün o kadar terliyosun ediyosun sonra yemek yiyosun (hele ki yedikten sonraki pişmanlık çok fena oturuyo benim içime) o kadar yorulduğun boşa gidiyo.
benim bugün 2.günüm yani son günüm canım pirinç lapasında tartılmadım hiç yarın sabah tartılıcam bilgilendiririm.:)

Slm Kızlar:))
Ben de iki gündür pek dikkat edemiyorum yediklerime ama aksam 6-7den sonra yememeye dikkat ediyorum ancak sabah sporlarına devam ediyorum.Pazartesiden cumaya kadar spor hocasıyla step aerobiğe başlıcam ancak bi haftam kaldı cuma günü gidiyorum evden..
Bakalım cumaya kadar kaç olcam_? Aslında yediğime dikkat edip sporu da yapınca tartıda 65-66 çıkıyorum muhtemelen artık çok fazla değişmez kilom,ben de sabitlensin istiyorum zaten..80 kiloyla geldiğim Denizliye 65 kilo olarak döneceğim inşallah:KK16:Bu arada bir aydır görmediğim spor hocam çok zayıflamışsın dedi bana,çok moral oldu ayy kadın gözlerine inanamadı hemen sordu sen ne yedin içtin diye :)Menüme gelince...
Bugün kahvaltıda nesfit+süt yaptım.
Saat 12 gibi 1 elma yedim..
Akşam yemeğini henüz düşünmedim:KK17:

Son düzenleme:
l ittlebadgirlcüm callanetics çok güzel sıkılaştırıyo süper bi egzersiz tavsiye ederim.leslie sansone 3 mil indirdim ama bana hiç çekici gelmedi.sadece bacak çalıştırılıyomuş gibi hissettim.bide videodaki kadınların dana gibi bacakları var ya hiç zarif değiller :) ama callanetcisde herkes manken gibi :) jiilian da öncesi sonrası fotoğraflarıyla beniz cezbetti bakalım inş. onu da yapıcam ilk fırsatta.

callanetcis egzersizleri sayfasına bak forumda.o sayfada da yazıyorum ben.10 günde 10 yaş gençleş programı var günde 1 saat toplamda 10 günde bile çok süper değişimler görünüyor.bacaklarım inceldi sıkılaştı cildim gerildi.belim inceldi hatta popom sıkılaştı şekillendi ama karnıma pek etki etmedi.zaten karın bölgesi en geç sonuç alınan bölge azimle devam edersem gidiceğini düşünüyorum.

MYDMRcim değişimin farkedilip söylenmesi en iyi motivasyon unsuru :KK66:

kahvaltım;
1 tarçın çayı şekersiz
1 domates-3 biber-yarım acur
2 tuzsuz etimek -1 krep
1 parça peynir
1 hindi jambon
2 çay kaşığı şekersiz şeftali reçeli (kendim yaptım)

l ittlebadgirlcüm callanetics çok güzel sıkılaştırıyo süper bi egzersiz tavsiye ederim.leslie sansone 3 mil indirdim ama bana hiç çekici gelmedi.sadece bacak çalıştırılıyomuş gibi hissettim.bide videodaki kadınların dana gibi bacakları var ya hiç zarif değiller :) ama callanetcisde herkes manken gibi :) jiilian da öncesi sonrası fotoğraflarıyla beniz cezbetti bakalım inş. onu da yapıcam ilk fırsatta.

callanetcis egzersizleri sayfasına bak forumda.o sayfada da yazıyorum ben.10 günde 10 yaş gençleş programı var günde 1 saat toplamda 10 günde bile çok süper değişimler görünüyor.bacaklarım inceldi sıkılaştı cildim gerildi.belim inceldi hatta popom sıkılaştı şekillendi ama karnıma pek etki etmedi.zaten karın bölgesi en geç sonuç alınan bölge azimle devam edersem gidiceğini düşünüyorum.

MYDMRcim değişimin farkedilip söylenmesi en iyi motivasyon unsuru :KK66:

kahvaltım;
1 tarçın çayı şekersiz
1 domates-3 biber-yarım acur
2 tuzsuz etimek -1 krep
1 parça peynir
1 hindi jambon
2 çay kaşığı şekersiz şeftali reçeli (kendim yaptım)

tamam canım bakarım forumdan.benim belim ince zaten yani 55 kilo arkadaşım var benim kadar beli.ama kalça bacak çok fazla bende kalıın :):) leslie de bacak çalışınca hep yürüyüş malum :) ama dediğine baksam iyi olcak hem 10 günde iyi gitmeme 1 aydan az kaldı yaparsam iyi olur :)) göbek möbekte yok bende dümdüz. ama baldır bacak deme gitsin uygulıycam :)) sağol tavsiyelerin için.bu arada sabah 1 çay kaşığı yağ 1 biber ve 1 domatesi pişirdim 1kaşık yoğurt 1 etimekle yedim kaloriside çok düşük diğer öğünlerimde pirinç lapası yiycem yarın sonucunu görürüm inşallah :))

ay canım valla ne şanslısın dümdüz karın :KK66: benimde karnım hiç düz olmadı bildim bileli göbişim var. 48 kiloyken bile vardı yani azı da olsa :)))
mutlaka yap callaneticsi yararını görürsün kısa zamanda :KK66:

lapa diyetinin sonucunu bekliyorum.regl oldum karnım feci şiş :KK43: regl bitince bi tartılcam bakalım.

ay canım valla ne şanslısın dümdüz karın :KK66: benimde karnım hiç düz olmadı bildim bileli göbişim var. 48 kiloyken bile vardı yani azı da olsa :)))
mutlaka yap callaneticsi yararını görürsün kısa zamanda :KK66:

lapa diyetinin sonucunu bekliyorum.regl oldum karnım feci şiş :KK43: regl bitince bi tartılcam bakalım.

:) ırsi sanırım bizim ailede kimsede göbek olmaz basen olsun kalça olsun hepsinden bolllca var :) canım pirinç lapasında 600 gr verdim şuan tam 60 kiloyum. ama yanında bolca yoğurt meyve falan yedim o yüzden az verdim sanırım.bence denemelisin adet dönemi uygulanınca daha etkli oluyomuş zaten :) bu arada callanetics egzersizlerine baktım forumdan ama hiç link yoktu bulamadım yani hangi sitede olduğunu söyleyebilir misin canım ya :)

Slm kızlar:)))
Bugün sabah yürüyüşümü yaptım yine :KK8:
Kahvaltımda 1 haşlanmıs yumurta
1kk peynir
yarım domates
1 dilim etimek
5i 1 yerde çay içtim:KK56:
Çarşıya çıktık sonra 1 külah dondurma yedim galiba 3 kepçe kadar koydular:KK53: Uzun zamandır dondurma yemiyordum iyi oldu:21:
Biraz önce 1 elma yedim.
Öğle yemeğini es geçmiş olayım artık,akşam 6 dan önce kuru fasulye+pilav düşünüyorum:KK23:
Kilomu korumaya çalışıyorum bu hafta daha da veremem herhalde canlar:KK50:

:) ırsi sanırım bizim ailede kimsede göbek olmaz basen olsun kalça olsun hepsinden bolllca var :) canım pirinç lapasında 600 gr verdim şuan tam 60 kiloyum. ama yanında bolca yoğurt meyve falan yedim o yüzden az verdim sanırım.bence denemelisin adet dönemi uygulanınca daha etkli oluyomuş zaten :) bu arada callanetics egzersizlerine baktım forumdan ama hiç link yoktu bulamadım yani hangi sitede olduğunu söyleyebilir misin canım ya :)

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/204096-callanetics-egzersizleri-599.html

canım bu sayfada ben yazdım tüm linkler var :KK66: hemen ardından da açıklamalarını yazdım.lapa diyetinin başarısına sevindim 600 gr bence gayet iyi.bende yarın başlıyayım diycem amam memleketten bi dolu şey geldi onları yemeden nası durcam bilmem :))

Slm kızlar:)))
Bugün sabah yürüyüşümü yaptım yine :KK8:
Kahvaltımda 1 haşlanmıs yumurta
1kk peynir
yarım domates
1 dilim etimek
5i 1 yerde çay içtim:KK56:
Çarşıya çıktık sonra 1 külah dondurma yedim galiba 3 kepçe kadar koydular:KK53: Uzun zamandır dondurma yemiyordum iyi oldu:21:
Biraz önce 1 elma yedim.
Öğle yemeğini es geçmiş olayım artık,akşam 6 dan önce kuru fasulye+pilav düşünüyorum:KK23:
Kilomu korumaya çalışıyorum bu hafta daha da veremem herhalde canlar:KK50:

ah canım sorma bende de verme durdu.adetten sonra tekrar kilo verme faslına girebilmeyi umut ediyorum.

kahvaltım 11 civarı:
3 dilim etimek
domates salatalık biber
1 kk peynir
1 tarçın çayı şekersiz
1 haşlanmış yumurta
2 tatlı kaşığı şeftali reçeli şekersiz.

saat 2 gibi:
1 erik
1/2 şeftali
1 incir

akşam 19:30 civarı
5 kaşık ıspanak yemeği
yağsız salata
2 kaşık yoğurt
3 parça karpuz

az önce de:
1 incir
1 bardak metabolizma hızlandırıcı çay içtim...

şimdie callanetics yapmaya gider bu kız hadi bbyyss...

merhaba kızlar,kısa bi ayrılıktan sonra yine sizlerleyim :) isteme günü sabahı , babam 'hiç gelmesinler vermiycem' deyince dünya başıma yıkıldı.. onca hazırlık , onca sevinç boşa gitti..çıktım o gün geldim malatyaya ben de. 1 haftadır sevgilimle beraber malatyadaydık..demin gitti :KK43:( biz taktık yüzükleri kendimiz , çok da güzel oldu:KK19: Allah sonumuzu hayır etsin bakalım neler olacak..
1 haftadır diyet fln yalan oldu tabi, abartmadım hiç ama diyet de yapamadım yani. bi gün kahvalıya gittik sadece o zaman çok yedim , patates kızartması falan .. ama hiç ekmek yemedim. dondurma yedik bol bol ama yemek yemeyerek dengelemeye çalıştım, bol bol yeşilçay içtik , şekersiz sütsüz kahve içtik , . her gün 5-6 km yürüdük beraber.. reglimin de son günü bugün , şu an kilom 62.4 :21:
arkadaşlarım şok oldu beni görünce :KK1: ev arkadaşımın 36 beden ceketinin içine girebildim yahu , darısı eteklerine artık :KK1: 38 beden bi ceket aldım 2 gün önce kotondan , şimdiden bol geliyo , varsa 36 sıyla değiştiricem . indirimdeydi kalmamış olabilir :KK1:
dün gece bi düğüne gittik sevgilimle , adam beni hayatında o kadar süslü , bakımlı, fit görmedi tabi , çok beğendi çokk , ben de çok mutlu oldum tabi :KK16:
iki gün pirinç lapası yapıcam , bi toparlamam lazım kendimi. spora da başlıyorum bugün tekrar. akşam da yürüyüşe çıkıcakmışız , 89 dan 76 ya düşen diğer ev arkadaşım öyle dedi , o da çok güzel olmuş , demek ki imkansız değil zayıflamak. o bi de dün gece kocaman bi lavaşın arasına peyniri ,çiğ köfteyi koydu yedi , yanında kolayla :KK53: benim bünyem böyle diyo , şaştım kaldım valla ..
şu callaneticse ben de bakıcam yahu , çok iyi anlatıyolar ,bi iki gün jillian yapayım ,sonra ona başlıcam bakalım , zayıf olmak çooookkk güzel , eskiye haline göre zayıf tabi :KK1:

Slm kızlar:)
Herkesin yazdıklarını okudum süperiz valla masallah bize ya:nazar:gumushumm takma kafana azimli kızlarız biz zayıflarız ya:KK54:Petuniacım hayırlıolsun canım:KK16:
Ben de bugün ailemle son pikniğime gittim sabah nesfit+süt yapmıştım.pikniktede 10 köfte yedim:KK17: 2 bardak meyve suyuyla hepsi o kadar bugün bi daha yemem:KK20:
Piknikte karsılastıgımız aile dostlarımız beni görünce cok sasırdılar çok güzel olmuşsun demeler iltifatlar falan:KK23: gençleşmişsin diyen bile oldu oysaki daha yaşım kaç 21 :KK53: Gerçekten insan kilo verdimi daha küçük görünüyo orası doğru bak.:KK51:

Son düzenleme:
gumushumm canım linke girdim yarıda kesildi indirme olmadı yani ben en iyisi leslie ye devam ediyim en iyisi.:)) spor spordur artık ne yapalım :) petuniacccııım hayırlı olsun canım :)) kızlar bugün hiç spor yapasım yok yaa kalkıp 45 dakika koşmak o kadar zor geliyo ki.orucumun son günü artık diyete başlıyorum :) iftarda 2 patates 2 kaşık yoğurt yedim baharatlar falan :)) karnım acıkmaya başladığındada meyve yerim bugün tamamdır. :))

yaa kızlar arastırdım bugün baya site site.patates diyeti varmış pirinç lapası az da olsa bana etki etti.acaba şimdi patates diyetimi yapsam.1 haftada 3-4 kilo diyo ama ben 3 gün yapsam yeter heralde tam 60 kiloyum aç karnına.58 de yeter işte.yapsam mı yapmasaam mııı :) bir hafta dişimi sıkıp birdaha hep kilomu korusam mı yoksa böyle kendi kendime mi zayıflasam :))

X