Ramazanda Diyete Başlayıp Hızını Alamayanların Birlikte Zayıflama Günlüğü

merhaba kızlar,kısa bi ayrılıktan sonra yine sizlerleyim :) isteme günü sabahı , babam 'hiç gelmesinler vermiycem' deyince dünya başıma yıkıldı.. onca hazırlık , onca sevinç boşa gitti..çıktım o gün geldim malatyaya ben de. 1 haftadır sevgilimle beraber malatyadaydık..demin gitti :KK43:( biz taktık yüzükleri kendimiz , çok da güzel oldu:KK19: Allah sonumuzu hayır etsin bakalım neler olacak..
1 haftadır diyet fln yalan oldu tabi, abartmadım hiç ama diyet de yapamadım yani. bi gün kahvalıya gittik sadece o zaman çok yedim , patates kızartması falan .. ama hiç ekmek yemedim. dondurma yedik bol bol ama yemek yemeyerek dengelemeye çalıştım, bol bol yeşilçay içtik , şekersiz sütsüz kahve içtik , . her gün 5-6 km yürüdük beraber.. reglimin de son günü bugün , şu an kilom 62.4 :21:
arkadaşlarım şok oldu beni görünce :KK1: ev arkadaşımın 36 beden ceketinin içine girebildim yahu , darısı eteklerine artık :KK1: 38 beden bi ceket aldım 2 gün önce kotondan , şimdiden bol geliyo , varsa 36 sıyla değiştiricem . indirimdeydi kalmamış olabilir :KK1:
dün gece bi düğüne gittik sevgilimle , adam beni hayatında o kadar süslü , bakımlı, fit görmedi tabi , çok beğendi çokk , ben de çok mutlu oldum tabi :KK16:
iki gün pirinç lapası yapıcam , bi toparlamam lazım kendimi. spora da başlıyorum bugün tekrar. akşam da yürüyüşe çıkıcakmışız , 89 dan 76 ya düşen diğer ev arkadaşım öyle dedi , o da çok güzel olmuş , demek ki imkansız değil zayıflamak. o bi de dün gece kocaman bi lavaşın arasına peyniri ,çiğ köfteyi koydu yedi , yanında kolayla :KK53: benim bünyem böyle diyo , şaştım kaldım valla ..
şu callaneticse ben de bakıcam yahu , çok iyi anlatıyolar ,bi iki gün jillian yapayım ,sonra ona başlıcam bakalım , zayıf olmak çooookkk güzel , eskiye haline göre zayıf tabi :KK1:
canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah :KK66: kilo vermek güzel şey.benimde artık son 3 kilo vermem lazım.karnım kaldı canımı sıkan çok değil ama yine de olmasını istemiyorum.zaten 34-36 beden giyiyorum ama azim yapmam lazım.karnımdan bi ameliyat geçirdim geçen yıl temmuzda.bir trafik kazası sonrası mecburi yapılmış bir ameliyattı.karnım için yaptığım sporlar sanırım bu yüzden biraz geç işe yarayacak gibi.callanetics yap mutlaka canım bende yapıyorum çünkü etkisini gördüm.callanetics egzersizleri sayfa 599da linkleri paylaştım açıklamaları da var :KK66:

Slm kızlar:)
Herkesin yazdıklarını okudum süperiz valla masallah bize ya:nazar:gumushumm takma kafana azimli kızlarız biz zayıflarız ya:KK54:Petuniacım hayırlıolsun canım:KK16:
Ben de bugün ailemle son pikniğime gittim sabah nesfit+süt yapmıştım.pikniktede 10 köfte yedim:KK17: 2 bardak meyve suyuyla hepsi o kadar bugün bi daha yemem:KK20:
Piknikte karsılastıgımız aile dostlarımız beni görünce cok sasırdılar çok güzel olmuşsun demeler iltifatlar falan:KK23: gençleşmişsin diyen bile oldu oysaki daha yaşım kaç 21 :KK53: Gerçekten insan kilo verdimi daha küçük görünüyo orası doğru bak.:KK51:
saol canım inşallah vericem artık.1 ay da jillian ve callanetics yapıp ekim başında eliptik bisiklet alıcam inşallah.kilo cidden yaşlı gösteriyo.kaç yaşına gelirsen gel zayıfsan hala gençsin :KK66: ki vücut yaşı bile kiloya bağlı ben 27 yaşındayım ama 21 çıktı vücut yaşım.bi ara sende baktır MYDMRcim.eminim daha küçük çıkarsın artık.

gumushumm canım linke girdim yarıda kesildi indirme olmadı yani ben en iyisi leslie ye devam ediyim en iyisi.:)) spor spordur artık ne yapalım :) petuniacccııım hayırlı olsun canım :)) kızlar bugün hiç spor yapasım yok yaa kalkıp 45 dakika koşmak o kadar zor geliyo ki.orucumun son günü artık diyete başlıyorum :) iftarda 2 patates 2 kaşık yoğurt yedim baharatlar falan :)) karnım acıkmaya başladığındada meyve yerim bugün tamamdır. :))
tatlım leslieden daha etkili inan bana.35 dk kadar sürüyo yapması.tüm vücut çalışıyo hem :KK66:

yaa kızlar arastırdım bugün baya site site.patates diyeti varmış pirinç lapası az da olsa bana etki etti.acaba şimdi patates diyetimi yapsam.1 haftada 3-4 kilo diyo ama ben 3 gün yapsam yeter heralde tam 60 kiloyum aç karnına.58 de yeter işte.yapsam mı yapmasaam mııı :) bir hafta dişimi sıkıp birdaha hep kilomu korusam mı yoksa böyle kendi kendime mi zayıflasam :))
little badgirlcüm başka şok diyet yama artık biırak vücudunu birazcık rahatlasın ayda birden fazla yapma bence.koruma programı yap :KK66: sonra geri alma kiloları çabuk gidince daha çok haliyle geri dönüyolar biliyosun.

Mrb Kızlar :)))
Dün geç yatmama rağmen biyolojik saatim beni 6 buçukta dikti ayağa.7den 9 buçuğa kadar yürüyüş+ sporumu yaptım hocamla beraber.Eve geldiğimde saat 10 olmuştu.10 buçuk gibi kahvaltı ettim menümde 2 dilim etimekle 1 kk peynir ve 2 fincan 5i 1 yerde çayım vardı.Evde domates kalmamış,salatalık desen zam şampiyonu bu hafta yiyemem herhalde:KK23:
Saat 1 buçuğa dogru haşlanmış kepekli makarnamla 3 kaşık yoğurt yedim.
4 gibi 1 elma,6 gibi de 1 armut+1 etimek yedim ne çok yemişim yaaa..:KK17:
Bugünlük bu kadar dicem artık..Dün yatma zamanı fena bozdum diyeti ama bugün bozmucam pazartesiden cumaya ne kadar sıkabilirsem .Ayy herkes zayıflıyor ben kaldım 66da:KK14: karnım açkenki hali bu da.tıka basa yemek yicek olsam 68i görüyorum yaa,bilemedim benim asıl kilom ne:KK50:

Mrb Kızlar :)))
Dün geç yatmama rağmen biyolojik saatim beni 6 buçukta dikti ayağa.7den 9 buçuğa kadar yürüyüş+ sporumu yaptım hocamla beraber.Eve geldiğimde saat 10 olmuştu.10 buçuk gibi kahvaltı ettim menümde 2 dilim etimekle 1 kk peynir ve 2 fincan 5i 1 yerde çayım vardı.Evde domates kalmamış,salatalık desen zam şampiyonu bu hafta yiyemem herhalde:KK23:
Saat 1 buçuğa dogru haşlanmış kepekli makarnamla 3 kaşık yoğurt yedim.
4 gibi 1 elma,6 gibi de 1 armut+1 etimek yedim ne çok yemişim yaaa..:KK17:
Bugünlük bu kadar dicem artık..Dün yatma zamanı fena bozdum diyeti ama bugün bozmucam pazartesiden cumaya ne kadar sıkabilirsem .Ayy herkes zayıflıyor ben kaldım 66da:KK14: karnım açkenki hali bu da.tıka basa yemek yicek olsam 68i görüyorum yaa,bilemedim benim asıl kilom ne:KK50:

canım metabolizmanda bi problem mi var , biz aynı zamanlarda 68 dik seninle , ben 63 e düştüm , sen o kadar spora ve az yemeye rağmen 66 sın hala , şaşırdım :KK53: vallahi yediklerin çok değil hatta az bile ama bi gariplik var gibi ,bilemedim.

bizim seminerler başladı bugün , okulda herkes şaştı kaldı vallahi , iltifatlar , nasıl verdin soruları ohh ne mutlu oldum :KK76::KK76:

bugünkü menümü de yazayım ,
sabah yarım etimek , yarım domates, küçük bi parça peynir , bi br şekersiz sütsüz kahve
okulda bi şeftali yedim
eve gelince 1,5 biber dolma , 5-6 kaşık az yağlı közlenmiş patlıcanlı salata ,2 kaşık yoğurt
bi ara 2-3 kaşık dondurma yedim :KK43:(
6 gibi de 2 kaşık aynı salatadan ,yanında 2 lokma çavdar ekmeği yedim..
şimdi de yine kahve içiyorm , çok iyi geliyo bana sindirim konusunda :KK34:

gümüşhümm canım callanetics yapmaya yeltendim bugün ama bir sürü şey vr bilemedim ya , super callanetics diye bi şey var ama onda da hareketleri gösterip geçiyo. 10 years younger in 10 hour diyolar ama onu da bulamadım. azcık bilgi versene bana..

canım metabolizmanda bi problem mi var , biz aynı zamanlarda 68 dik seninle , ben 63 e düştüm , sen o kadar spora ve az yemeye rağmen 66 sın hala , şaşırdım :KK53: vallahi yediklerin çok değil hatta az bile ama bi gariplik var gibi ,bilemedim.

bizim seminerler başladı bugün , okulda herkes şaştı kaldı vallahi , iltifatlar , nasıl verdin soruları ohh ne mutlu oldum :KK76::KK76:

bugünkü menümü de yazayım ,
sabah yarım etimek , yarım domates, küçük bi parça peynir , bi br şekersiz sütsüz kahve
okulda bi şeftali yedim
eve gelince 1,5 biber dolma , 5-6 kaşık az yağlı közlenmiş patlıcanlı salata ,2 kaşık yoğurt
bi ara 2-3 kaşık dondurma yedim :KK43:(
6 gibi de 2 kaşık aynı salatadan ,yanında 2 lokma çavdar ekmeği yedim..
şimdi de yine kahve içiyorm , çok iyi geliyo bana sindirim konusunda :KK34:

gümüşhümm canım callanetics yapmaya yeltendim bugün ama bir sürü şey vr bilemedim ya , super callanetics diye bi şey var ama onda da hareketleri gösterip geçiyo. 10 years younger in 10 hour diyolar ama onu da bulamadım. azcık bilgi versene bana..

Ben de bilemiyorum ki canım arada kaçamaklarım oldu belki de ondandır:KK17:
Bi de ben ara öğünlerde meyveyi biraz kaçırıyorum,yemesem mi artık:26: Ramazandan önce hızlı kilo vermiştim çünkü kendimi çok aç bırakıyordum başım dönüyo gözüm kararıyordu,yarın bir gün okullar açılacak zayıflama uğruna hem sağlığımdan olmak hem de derslerimden kalmak istemem:KK53:
Bugün yine sabah yürüyüşümü yaptım :KK8:
Kahvaltıda:
1 etimek
1 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
4 küçük sivri biber
1 domates
5i 1 yerde çayım :)))
Arada:
1 elma
1 armut
Öğlen:
Mercimek çorbası
Salata
Akşam:
Fırında patates+tavuk yicem galiba :KK17:
Bu arada dün saat 9 gibi 1 seftali yedim kızlar.Annem meyveyi bol almış gelip gidip ona saldırıyorum:KK56:
Cuma günü yolculuk var.Cumartesi yürüyüş yapamasam da pazardan itibaren sevdiceğimle yürüyüşlere başlıyoruz inşallah:KK16:

Ayyyy kimseler uğramıyor topiğimize:KK36:
Saat 4 gibi bir adet wanted çikolata hüplettim kızlar.Yaklaşık 175 kalori almışımdır:KK17:
Sabah spora gidicem orda çıkarırım acısını amannnnn:21:

Ayyyy kimseler uğramıyor topiğimize:KK36:
Saat 4 gibi bir adet wanted çikolata hüplettim kızlar.Yaklaşık 175 kalori almışımdır:KK17:
Sabah spora gidicem orda çıkarırım acısını amannnnn:21:

canım evde yarım saat egzersiz yap uçar gider o kalorii :)) yaa bende veremiyorum takıldım kaldım 60 lara.gitmiyoo gitmiyoo gitmiyoo. sabah 1 etimek biraz peynir yedim yanında salatalık 1 bardak çay. öğle yemeği yiyemedim çünkü filme daldım :)) az önce taze fasülye 1 etimek yedim. akşam 8 9 gibi acıkıyorum ben ya.o aradada salatalık yerim bugünde biterr :))

dostlar niye hiç uğramıyosunuz buraya :KK20:
sabah güzel bi kahvaltı yapıp okula gittim , haşlanmış yumurta ,marul , bi dilim çavdar ekmeği ile. okulda 1 lt su içtim. okuldan gelince saat 12 30 gibi 2 kaşık taze fasulyeyi , 2 kaşık yoğurt , yarım domates yarım soğandan yaptığım salata eşliğinde yedim. arkdan bi demlik yeşilçay içtim.. sonra tatlı krizim tuttu ve 5-6 avuç mısır gevreği yedim :KK43:(( jillian yaptım ardından.. akşam yemeği yemedim ,arkadaşlara gittik. cips vardı orda yedim biraz , 2 tane de eti miydi combo diye bi şey varya ondan çaya bndım :KK43:((((
gece de 5-6 km yürüyüş yaptık .. okldan sonra da 1,5 lt su içtimm.. aburcubur kaçtı bugün ama akşam yemeği yemedim diye çok üzülmedim..
hadi canlandırın biraz burayı yahu :KK19::KK19:

Slm kızlar:)))
Bugün sabah yürüyüşümü yaptım geldim:KK55:
Kahvaltıda nesfit+ süt yedim
Arada 1 elma yedim
Öğlen karışık kızartma yedim 3 dilim ekmekle:KK17:( Okula gitmeden son kez anne kızartması yemek güzeldi:KK5:)
Akşam yemegi olarak da haşlanmış makarnayla salata yedim:KK56:
Çok mu yemişim yaa:18:

Slm kızlar:)))
Bugün sabah yürüyüşümü yaptım geldim:KK55:
Kahvaltıda nesfit+ süt yedim
Arada 1 elma yedim
Öğlen karışık kızartma yedim 3 dilim ekmekle:KK17:( Okula gitmeden son kez anne kızartması yemek güzeldi:KK5:)
Akşam yemegi olarak da haşlanmış makarnayla salata yedim:KK56:
Çok mu yemişim yaa:18:

canım nesfitin kalorisi çok değil miydi konuşmuştuk bi ara , yeme fazla bnce. ben yoğurdun içine meyve doğrayıp azıcık da nesfit koyup yiyorum , çok hafif ve lezzetli oluyo. 3 dilim ekmek biraz fazla olmuş sanki ama olsun son gününmüş ,bahanesi hazır :KK37: okula gittiğinde sakın koyverme kendini , ben ortam değiştirince bi kaos yaşadım ama burda da oturtmayı başardım sayılır :KK76:

Canım linke tıkla ordan 10 saate 10 yaş genöçleş videosunu indir hem türkçe dublajlı hemde altyazılı :KK66: önce bunu yapman lazım.super callanetics bi sonraki aşama.şimdilik buna başla hiö vakit kaybetmeden.
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/204096-callanetics-egzersizleri-599.html

Son düzenleme:
geri döndüm kızlar.şehir dışından bi misafırim geldi 2 gündür doğru dürüst siteye ve topiğimize giremedim.bu arada misafirle beraber biraz yemeği kaçırdım.neyse yarından itibaren eski düzenime dönücem.

ya kızlar bu arada bugün dukan yapmış bi tandığımla karşılaştım 10 kilo vermiş. acayip heveslendim.
daha önce bi kez denemiş meyvesizliğe dayanamamış halsiz kalmış göz altlarım morarmıştı ve bıraktım 10.günde.tekrar yapsammı ki ya? yada böyle yediklerime dikkat ederek ve spor yaparakmı devam etsem? sadece callanetcis yapmak kilo verdirmiyo sadece vücudu şekillendiriyo sıkılaştırıyo. o yüzden jillian michaels 30 day shred yapmaya başladım.sizce ne yapayım 4 kilo vermem lazım :KK43:

Son düzenleme:
geri döndüm kızlar.şehir dışından bi misafırim geldi 2 gündür doğru dürüst siteye ve topiğimize giremedim.bu arada misafirle beraber biraz yemeği kaçırdım.neyse yarından itibaren eski düzenime dönücem.

ya kızlar bu arada bugün dukan yapmış bi tandığımla karşılaştım 10 kilo vermiş. acayip heveslendim.
daha önce bi kez denemiş meyvesizliğe dayanamamış halsiz kalmış göz altlarım morarmıştı ve bıraktım 10.günde.tekrar yapsammı ki ya? yada böyle yediklerime dikkat ederek ve spor yaparakmı devam etsem? sadece callanetcis yapmak kilo verdirmiyo sadece vücudu şekillendiriyo sıkılaştırıyo. o yüzden jillian michaels 30 day shred yapmaya başladım.sizce ne yapayım 4 kilo vermem lazım :KK43:

canım hoşgeldin , özlettin valla kendini :KK16:
4 kilon kalmış ne güzel verilecek bak çok değil , dengeli ,düzenli beslenerek ne kilolar verdik biz . 4 kilo neymiş ki :21::21: meyvesiz hayat mı geçer ayol , protein ağırlıklı beslenmek de güzel tamam ama meyve sebzesiz olmaz bence , geçmez bu hayat :KK1:
jillian çok etkili vallahi bayılıyorum hatuna ben :KK1: hergün jillian ve leslie yaparak verdim ben kiloyu , dene canım faydasını görüceğinden eminim. özellikle göbek için baya etkili. şu callan teyzeyle de bi tanışalım bakalım , okuldan gelince yapıcam bugün hemen..link için teşekkürler canım :KK16:
bu arada bu sabah 61,2 yi gördümmmm , haftaya spor salonuna başlıycam sanırım, 55 i görebilicem galiba yakın zamanda :KK76::KK76:

canım nesfitin kalorisi çok değil miydi konuşmuştuk bi ara , yeme fazla bnce. ben yoğurdun içine meyve doğrayıp azıcık da nesfit koyup yiyorum , çok hafif ve lezzetli oluyo. 3 dilim ekmek biraz fazla olmuş sanki ama olsun son gününmüş ,bahanesi hazır :KK37: okula gittiğinde sakın koyverme kendini , ben ortam değiştirince bi kaos yaşadım ama burda da oturtmayı başardım sayılır :KK76:
evet canım ya zaten hala oructa actıgım nesfiti bitirmeye ugrasıyodum bitti artık zaten yemicem :)) Ekmek bazen kaçıyo ama okula gidince ekmek yemicemi biliyorum en azından arada bi tost yerim çok canım isterse..

Hoşgeldin tatlımmm :))
Petuniaya katılıyorum meyvesiz bi hayat düşünemiyorum ,bende okula gideyim hemen pazara çıkıp meyvelerimi alcam çok güzel ara öğün oluyo,özellikle kırmızı elmadan asla vazgecemiyorum.Hem çok kilon kalmamış kendini çok sıkma derim..Ben daha önce de dediğim gibi şu diyeti bu diyeti yapamıyorum yaaa :KK43: kafama göre allah ne verdiyse verdim yani bu 15 kiloyu.Bu arada bugün spora gitmedim yarın yolculuk var bacaklarım dinlensin.Ancak tartıya cıktım yine bu kez ibre 64e daha yakın,çok sevindim:KK51:
Kahvaltıma gelince
1 domates
1 salatalık
1 kk peynir
2 küçük yeşil biber
1 dilim etimek
5i 1 yerde çayımı içtim.
Ancak sabah erken kalktım yine vücut alıştı uyandırıyor ayy :)
1 bardak sütle 2 tane canpare yedim:KK17:
Kaçamaklarımı günün erken saatinde yapmam iyi oluyo o yüzden vicdanım hiç sızlamıyo:KK53:
Aralarda yine meyve yerim,akşam ne yerim bilmiyorum:18:
Bu arada jillianımı yapmayı bıraktım bi haftadır,okula gidince oda arkadasımla yapmaya baslıcam indirdim videoları,hem o da cok meraklı birbirimize iyi gaz veriyoruz birlikte daha cok zayıflıcaz inş:)))
Bugün giysilerimi ütülücem bavulumu hazırlıcam çokk işim var çokkk:KK16:

Son düzenleme:
canım hoşgeldin , özlettin valla kendini :KK16:
4 kilon kalmış ne güzel verilecek bak çok değil , dengeli ,düzenli beslenerek ne kilolar verdik biz . 4 kilo neymiş ki :21::21: meyvesiz hayat mı geçer ayol , protein ağırlıklı beslenmek de güzel tamam ama meyve sebzesiz olmaz bence , geçmez bu hayat :KK1:
jillian çok etkili vallahi bayılıyorum hatuna ben :KK1: hergün jillian ve leslie yaparak verdim ben kiloyu , dene canım faydasını görüceğinden eminim. özellikle göbek için baya etkili. şu callan teyzeyle de bi tanışalım bakalım , okuldan gelince yapıcam bugün hemen..link için teşekkürler canım :KK16:
bu arada bu sabah 61,2 yi gördümmmm , haftaya spor salonuna başlıycam sanırım, 55 i görebilicem galiba yakın zamanda :KK76::KK76:

hoşbulduk petuniacım.sende böyle söyleyince heveslendim bak şimdi.zaten tek sorunum karnım kaldı.jiiliandan baya umutluyum.jillianla zayfılayıp callaneticsle fit ve sıkı olucam inşallah.callanı ömür boyu yapıcam ben valla çok güzel.jillian yoruyo evet ama callan daha fazla kası çalıştırıyo çok ama çok iyi istediği kiloda olsam dahi damiam sıkı olmak ve kaslaımın tembelleşmemesi için yapıcam hep inşallah.bu arada jillian eskiden erkekmiş galiba sanki öyle okumuştum biyerde :)

Hoşgeldin tatlımmm :))
Petuniaya katılıyorum meyvesiz bi hayat düşünemiyorum ,bende okula gideyim hemen pazara çıkıp meyvelerimi alcam çok güzel ara öğün oluyo,özellikle kırmızı elmadan asla vazgecemiyorum.Hem çok kilon kalmamış kendini çok sıkma derim..Ben daha önce de dediğim gibi şu diyeti bu diyeti yapamıyorum yaaa :KK43: kafama göre allah ne verdiyse verdim yani bu 15 kiloyu.Bu arada bugün spora gitmedim yarın yolculuk var bacaklarım dinlensin.Ancak tartıya cıktım yine bu kez ibre 64e daha yakın,çok sevindim:KK51:
Kahvaltıma gelince
1 domates
1 salatalık
1 kk peynir
2 küçük yeşil biber
1 dilim etimek
5i 1 yerde çayımı içtim.
Ancak sabah erken kalktım yine vücut alıştı uyandırıyor ayy :)
1 bardak sütle 2 tane canpare yedim:KK17:
Kaçamaklarımı günün erken saatinde yapmam iyi oluyo o yüzden vicdanım hiç sızlamıyo:KK53:
Aralarda yine meyve yerim,akşam ne yerim bilmiyorum:18:
Bu arada jillianımı yapmayı bıraktım bi haftadır,okula gidince oda arkadasımla yapmaya baslıcam indirdim videoları,hem o da cok meraklı birbirimize iyi gaz veriyoruz birlikte daha cok zayıflıcaz inş:)))
Bugün giysilerimi ütülücem bavulumu hazırlıcam çokk işim var çokkk:KK16:

hoşbulduk MYDMRcim :) evet sende petunia da haklısınız. meyvesiz bende yapamıyorum zaten vitaminsizlikten göz altlarım morarıyo.dukan yapmaktan vazgeçtim şu an :) dikkat ederek yemeye ve spora devam.kolay gelsin sana en sevmediğim iştir bavul hazırlama işi.bi an önce kolayca biter inşallah canım :KK66:

Son düzenleme:
bugünkü kahvaltımı paylaşayım kızlar...

kahvaltıdan yarım saat önce 1 kuru incir ve 1 bardak limonlu ılık su

1 bardak tarçın çayı şekersiz
yarım gevrek
domates ve yeşil biber
1 kk büyüklüğünde peynir
1 yumurta tavada yağsız
1 çay kaşığı bal

14:30 gibi 1 adet incir

akşama Allah kerim bakalım ne yiyicem :)

henüz kimse uğramamış topiğimize :)

akşam yemeğimi de yedim ben bu arada.
4 adet köfte (yağsız tavada)
1 adet orta boy soğan (yağsız tavada)

1-2 saat sonra jillian yapcam 1.seviye 3.gün :KK66:

selam kızlar.fazlaca meşgulsunuz galiba uğramamışsınız topiğe :KK66:

kahvaltıdan yarım saat önce 1 kuru incir ve 1 bardak ılık su
kahvaltıda;
2 dilim etimek
1kk peynir
domates biber
1 bardak ballı süt

saat öğlen 1 gibi 1 tane taze incir yedim.

saat 3 gibi öğlen yemeği olarak: 2 kaşık erişte ve 3 kaşık yoğurt yedim.

saat 5 te 1 taze incir 1 şeftali yedim.

akşama da balık yemeyi planlıyorum bakalım :)

yine kimse gelmemiş ben akşam yemeğimi de yazıp kaçayım spor beni bekler...
1 porsiyon sütlü balık buğulama
3-4 kaşık salata
3 parça karpuz

petunia,MYDMR,littlebadgirl nerdesiniz :) yalnız kaldım topiğimizde..

Slm kızlar :)
Yolculuktan sonra yerime yurduma geldim sonunda.Dün çok dikkat edemedim yediklerime bugün kahvaltıda saat 9 gibi 1 küçük poaca 100 ml kadar da karışık meyve suyu içtim malum yollarda domatesli salatalıklı kahvaltı pek mümkün olmuyor.:KK1:
Arada elmalı yeşil çay içtim:KK76:
Sevdiceğimle ilk günüm olduğu için muhtemelen bugün bi yemek kaçamagı yapcam kumpir olabilir:KK17: hafif olsun diye ketcap mayonezden vazgectim zaten de daha hafif olsun diye ne katmalıyım sizce kumpirin içine dostlar :KK43:
Kumpir bu ne kadar uğraşsak da hafif olmaz ancak akşam yemeğini çok hafif yicem söz:KK56:
Bu arada canınızı çektirdiysem özür dilerim yaa,hiç diyete uygun bi menü degil ama yalan yanlıs seyler yazmak da istemiyorum dürüst olayım hem size hem kendime..
Bu arada beni gören herkes çok zayıflamıssın diyor acayip gaz aldım tam gaz devammmmm:KK8:
Haydi kızlarr canlanınn topiğimizi yalnız bırakmayalımmm:KK55:

Son düzenleme:
X