kan testi negatif olup,sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Adayaday

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2010
326
62
selam kızlar, bugün itibariyle adetim 10 gün gecikmiş durumda.idrar testim ve kan testim bugün negatif çıktı. ama göğüs uçlarım acayip ağrıyor ve göbeğim hemen altı ilk defa bişivarmış gibi şişti. başaka da bir değişiklik yok. biraz daha bekleyim mi yoksa adet söktürücü falan mı kullanayım. böyle bir durum yaşamış olan var mı? lütfen yardım eder misiniz kızlar...

bugün itibariyle 16 gün oldu gecikme..bugün idrar testi yapıcam tekrar. bir umut işte. ....sonuçları yazarım size...

korunmayı bıraktıgımız ılk ay 12 gun gecıktı adetım senın gıbı defalarca test yaptım , doktorada gıttım ama hersey normal ve gebelık yok dedı . 2 gun sonra adet oldum. stres yapma , asıl adetını gecıktıren sey stres.adet söktürücüde kullanma derim ben.bekle bıraz zaten elinde sonunda olacaksın.

korunmayı bıraktıgımız ılk ay 12 gun gecıktı adetım senın gıbı defalarca test yaptım , doktorada gıttım ama hersey normal ve gebelık yok dedı . 2 gun sonra adet oldum. stres yapma , asıl adetını gecıktıren sey stres.adet söktürücüde kullanma derim ben.bekle bıraz zaten elinde sonunda olacaksın.

saol canım, adet oldum dün zaten. sanırım stresten uzadı periyod. Bugün yumurtlama testi aldım, artık onu denicem. sen ne zaman bekliyosun hamile kalmayı. benim 2 sene olacak. artık yeni yıla hamiş olarak girmek istiyorum.inşallah isteyen herkes anne olur..herkes birbirine dua etsin.

X