Bebek İkinci El 0-9 ay kız bebek kıyafetleri+bebek malzemeleri

mamalove arıyorum bende uzun zamandır asıl onun için siteye kaydoldum (iyikide kayıd olmusum) toplu vereceğim demişsiniz ama tek satmak isterseniz fiyatı uygunsa gercek alıcıyım fiyatı nedir acaba?

tekrar merhaba öncelikle bu ilanı verdikten sonra siteye tekrar girmediğinizi düşünmüştüm,ancak başka konularda yorumunuzu gördüm.
acaba satmaktan vaz mı geçtiniz yada sattınızmı herhangi biride olsa keşke ilanınıza yorum ekleyip belirtseniz akabinde sürekli kişiler ilanı yeni görüp fiyat sormasa.bunun gibi bir çoğuna rastladım ilanı vermiş kişler soru soruyor belkide bekliyor acaba cvp yazdımı diye ama kişi yok..

Bazi sebeplerden satis yapamadim isteyen olursa msj atabilir
Mothercare 9 12 aylik ayakli minili tulum
Elimde cok kiyafet var resim ekkiycem

cnm yürüteç ve astronot tulum 1 yaş yazlık kıyafetlerin ve 1 2 yaş arası kıyafet ayakkabı oyuncak varsa ben almak istiyorum mesajımı cevaplarsan sevinirim özelden de yazmıştım ama görmedin sanırım makul fiyat verirsen hemen alma taraftarıyım

cnm bu arada benim kızımda 27 ağustos 2012 doğumlu:)mesajımı görürsen mutlaka özel den ya da burdan msjlaşalım

Aa ne guzel ayni gun dogmuslar telden giriyorum msj gozukmuyo
Yuruteci 200 lira sifir gibi 100 lira dusunuyorum montlari kiyafetlwrin resimlerini koyarim olmadi facede ekleriz birbirimizi elimde cok kiyafet var
Puma 20 numara ilk adim ayakkabilarimiz var
Sen istanbulda nerdesin

Oyuncak derken ilk bisikletim bvar fisherprice otun halisi
Diger oyuncaklarla oynuyo hala:))
İstersen etiketli mothwrcare kirmizi mini mouse 18 24 ay etiketi ystunde ayakli tulymum var 75 alindi 30 vericem
Telden resim koyamadim aksam bilgisayardan koyarim

Oyuncak derken ilk bisikletim bvar fisherprice otun halisi
Diger oyuncaklarla oynuyo hala:))
İstersen etiketli mothwrcare kirmizi mini mouse 18 24 ay etiketi ystunde ayakli tulymum var 75 alindi 30 vericem
Telden resim koyamadim aksam bilgisayardan koyarim

tamam cnm yürüteç kıyafet ayakkabı süper olur,fiyat toplu alımda daha makul olur heralde:) resim bekliyorum bu sayfadan bu akşam ben istanbulda değilim swakarya da ikamet ediyorum ptt kargo ile yollayabilirsen sevinirim

Realizm bugun koyamadim bebwgim hastayarin koyucam bisekulde anlasiriz
Chiccinun tulumlari sirinler pijama takimlari var
Salincak 35 lira dusunuyorum

şuan satışta elinizde kalanları tek tek yazıp toplu fiyat verirseniz ben hepsiniz alabilirim hepsine ihtiyacım var zaten kıyafetlerde dahil olarak.

X