cinsel ilişki sırasında acı duymak...

aslında doktora hemen başvurma canım il olarak kendini ilişkide kasma rahat bırak benim eşimde senin gibi ilişkiyi çok seviyor ve açık yazmamı istersen vajinamda dar çok zevk aldığını söylüyordu ama belki inanmazsın ilşikiden sonra soğuk su tutuyordum ve tuvaletimi bile yapmakta sıkıntı çekiyordum çok sıkıntılı ya açık seyler yazıcam yapman için yanlış anlamandan korkarım canımama istersen yazayım
yazdıklarında benim yaşadıklarım çok benzer şeyler aynen bende tuvalette soguk su tutuyorum krem sürüyorum.dudakların iç kısmı.yabi vajinanın dışı kabarıyor kızarıyor ve acıyor birkaç saat sürüyor bu acı.yanma.eşimi cok seviyorum onuda kırmak istemiyorum ama ben cok zayıfım onunda cinsel organı benim bileğim kadar kalın.ve büyük çok fazla.yaparken kesinlikle acımıyor ama yaptıktan snra bu belirtiler oluyor bende bazen.her zamanda kızarmıyor ama bazen.ilişkide kendimi hiç kasmıyorum ilk aylar günde 5 6kez yapıyorduk hala eşim cok istiyor ama ben biraz kaçıyorum acıyor diye şimdi günde 2ye indirdik ama ona yetmiyor acımasa bende yapıcam onu kırmak istemiyorum yapınca benimde hoşuma gidiyor ama acıma var işte. ilişkiden snra tuvaletimi yaparkende o acıyan yerleri sanki yanıkmış yaraymış gibi yanıyor.ama 2 3saat sonra normale dönüor kızarıklık gidiyor acı ve yanma gidiyor anlamadım

aynı ben gibisin canım ALLAH tan şimdi hamileyimde oh dedim valla biber gibi yanıyodu benimde yanık gibiydi bide eşim benden 13 yaş büyük onun hızına ben nasıl yetişeyim 22 yaşındayım sonraları utanmayı bıraktım valla kendimi kasmamaya çalıştım eşimi karşıma aldım konuştum çünkü inan bu sorunlar bi zincir gibi devamı geliyor çünkü sende ilk önce tecrübelerden faydalan sonra doktora git çünkü doktor sana krem jel tarzı şeyler verir ilişki pozisyonu falan der uzarda uzar ilk olarak bence herşey en başta eşine sonra sana bağlı

bende vajınusmustum ılk evlıyken 10 gunde yendım şükürkı. valla once bı doktora gorunmekte fayda var... bı muayene ol bakalım bı arkadaş septum olabılır demış bılmıyorum septum bu durumu etkılermı bence etkılemez ama septumun buyuklugune baglı tabı. bu arada septumdan amelıyat oldum bende de septum vardı. neyse yanlız bı sorum olcak çok ayıp olmassa. sadece merak edıyorum bu yazıyı okuyan evlı arkadaşlar cınsel ılişki sıklıgınızı paylaşırmısınız. haftada kaş kere misal? yada ne bılıyım ayda kaç kere fazla mı azmı? lutfen kusura bakmayın bu konuda konu bıle açıcaktım hatta.

bende vajınusmustum ılk evlıyken 10 gunde yendım şükürkı. valla once bı doktora gorunmekte fayda var... bı muayene ol bakalım bı arkadaş septum olabılır demış bılmıyorum septum bu durumu etkılermı bence etkılemez ama septumun buyuklugune baglı tabı. bu arada septumdan amelıyat oldum bende de septum vardı. neyse yanlız bı sorum olcak çok ayıp olmassa. sadece merak edıyorum bu yazıyı okuyan evlı arkadaşlar cınsel ılişki sıklıgınızı paylaşırmısınız. haftada kaş kere misal? yada ne bılıyım ayda kaç kere fazla mı azmı? lutfen kusura bakmayın bu konuda konu bıle açıcaktım hatta.

2 senelik evliyim hamilelikten önce hergün bir kere yapıyoduk şimdi tık yok :)

günde 5- 6 -7 ona yetmiyor bile bu sıralar biraz canım acıdığı için günde 2 ye düşürdük.çok yapmıyoruz diye küser oldu

Arkdaşlar sordugum ıcın kızmayın. neden sordum. sımdı dıyoruz ya acıyor yanıyor vs hergun yaptıgımız zaman mısal buna can dayanmıyor gercekten. hanı dun ben fark ettım. çok afedersınız 2 kere olduydu ve orası tahriş oldu nasıl acıdı anlatamam . sonra sonra geçtı sabaha bısey yoktu. aslında cınsel ılışkı sıklıgını bıraz seyreltsenız ozaman daha az acımazmı. mısal haftada 3 kez atıyorum. ya bıde ne bılıyım 3, kere 4 kere demek bır okadarda banyoya gırmek demek. gercekten tahriş oluyo orası. ben soylıyeyım bız cok fazla beraber olmuyoruz. artık eşimin enerjısı olsun vs onun gonlunun hoş enerjısının bol oldugu zamanlar. acaba bızde sorunmu var ?

5 6 7 çok canım gerçekten çok ya tamam benim eşimde sever ama bu ne seninkide can sonuçta yarın öbürgün hamile kalınca zaten ilşkiye giremiyorsun bebek doğduktan sonrada bir ay kadar uzak kalacaksın o zaman ne olacak peki bence sorun en başta eşinde sende insansın canım ya

bu bıraz kendini kasma ilişki öncesi sevişmenin kısa tutulmasındanda oluyo ıslaklık olmayınca kuruluk oluyo ya o zaman yanma daha çok oluyo

5 6 7 çok canım gerçekten çok ya tamam benim eşimde sever ama bu ne seninkide can sonuçta yarın öbürgün hamile kalınca zaten ilşkiye giremiyorsun bebek doğduktan sonrada bir ay kadar uzak kalacaksın o zaman ne olacak peki bence sorun en başta eşinde sende insansın canım ya

hamılelıkte ılışkıye gırılmıyormu? 9 ay

ilk üç ay zaten kesinlikle yasak dedi bize doktorumuz şimdide haftada bir iki defa serbest dedi ama ilk üç ayı atlattığımız için yatakta zor dönüyorum göbek olmuş kocaman nasıl olacak hem cinsel ilişki gebelikte erken doğuma sebep oluyormuş doktorlar hatta hamileliğin son haftalarında normal doğum isteyenler için ilişkiye girin doğumu koyalyaştırıyor diyo ama insanın kolunu oynatacak hali bile olmuyo ya :KK43:

ilk üç ay zaten kesinlikle yasak dedi bize doktorumuz şimdide haftada bir iki defa serbest dedi ama ilk üç ayı atlattığımız için yatakta zor dönüyorum göbek olmuş kocaman nasıl olacak hem cinsel ilişki gebelikte erken doğuma sebep oluyormuş doktorlar hatta hamileliğin son haftalarında normal doğum isteyenler için ilişkiye girin doğumu koyalyaştırıyor diyo ama insanın kolunu oynatacak hali bile olmuyo ya :KK43:

acaba herkes ıcın aynımıdr ılk 3ay. erkek arzularsa nolcak oda zor ya. normal dogum ısteyenler ıcın dogumu kolaylaştırdıgını bılmıyordum ılışkıye gırmenın.

acaba herkes ıcın aynımıdr ılk 3ay. erkek arzularsa nolcak oda zor ya. normal dogum ısteyenler ıcın dogumu kolaylaştırdıgını bılmıyordum ılışkıye gırmenın.

yok canim ya eger bi dusuk yapma riski yoksa yada kanaman falan yoksa dogum yapicagin gune kadar yapabilirsin dogumu kolaylastiriyormus

bende onu diyorum ya canım günde beş altı kezle tatmin olan bir insanmış arkadaşın eşi o yüzden dedim yanlış anlamaz umarım ama gerçekten bunlarıda düşünmek gerek şu anda 7 aylık hamileyim ve hamilelikte cinsel ilişki karnında evladın canın varken aklına bile gelmiyo insanın en başta

6 mii yok daha neler bu adamin hicmi isi gucu yok ayol:KK1::KK1::KK1:
iş güçle ne alakası var günde 6 yapmak için akşam 5ten gece 2ye kadar zaman aralağı yeter tüm gün evde olmasına gerek yok.tabi bu fazla enerji her erkekte olmaz sanırım bazı yeni evli arkadaslarım haftada 1 kez yaptıklarını söylüyorlar.bize günde 2 3bile az geliyor.

iş güçle ne alakası var günde 6 yapmak için akşam 5ten gece 2ye kadar zaman aralağı yeter tüm gün evde olmasına gerek yok.tabi bu fazla enerji her erkekte olmaz sanırım bazı yeni evli arkadaslarım haftada 1 kez yaptıklarını söylüyorlar.bize günde 2 3bile az geliyor.

yani bende anlamıyorum onları.haid bayan geri duruyor,erkek nasıl istemiyor anlamıyorum

konuyu okuyunca sormadan edemedım ben evlenelı 20 gun fılan oldu lk gece çok zor geçtı çok korktum ama bı şekılde oldu ama ve kanamam az azda olsa bı hafta kadar devam ettı bu arada korku hala gecmedı her seferınde aynı acıyı yasayabılıorum ve her ılışkıden sonra çok az mıktarda kanama oluor ayrıca yenı evlı olmamıza ragmen hergun olmuo banada bı onerı sunarsanız sevınırım

yani bende anlamıyorum onları.haid bayan geri duruyor,erkek nasıl istemiyor anlamıyorum
haftada 1kez yapan yeni evli arkadaşlarımı bende anlamadım biz günde 1 kez yapsak az diye üzülürüz.günde en az 2 3 oluyor.o bile eşime az geliyor yaşlımıyız biz de günde 2 3 yapcaz genciz tadını çıkaralım bundan güze şey mi var diyor ben kaçmazsam 5 6 kezde yaptıgımız oluyor.ona kalsa hergün çok rahat 5 6 yapar birkaç saat içinde biraz ben 2 3e düşürüyorum sayıyı.olana kadar hayır diyorum ama başladıktan sonra benimde hoşuma gidiyor.gecen bahsettiğim acıma kızarma durumunuda önledik sanırım içini yıkadım kimyasal maddelerle ilgili bi sorundu ilişkiden snra sadece su ile yıkadım içini.birde az bi krem sürdüm girmeden önce bu acı sorununu da böylece çözdük.gecen eşim evde yokken denedim duş jeli ile o kısmımı yıkadım ilişiye girmeden de yandı acıdı yıkadıgım kimyasal maddeler iyi gelmiyordu demekki. sorun ilişki değil.

konuyu okuyunca sormadan edemedım ben evlenelı 20 gun fılan oldu lk gece çok zor geçtı çok korktum ama bı şekılde oldu ama ve kanamam az azda olsa bı hafta kadar devam ettı bu arada korku hala gecmedı her seferınde aynı acıyı yasayabılıorum ve her ılışkıden sonra çok az mıktarda kanama oluor ayrıca yenı evlı olmamıza ragmen hergun olmuo banada bı onerı sunarsanız sevınırım
zamanla alışırsın hep acımız benim ilk gece ilk hafta falan hiç acımamıştı.ilişkiden önce bolca krem sür.
yeni evli olmamıza ragmen hergün olmuyor demişsin bu tamamen eşinin seni arzulaması eşinin isteğine baglı bu sayı canım.her ilişkiden sonra kanama olması normal değil ama bi an önce doktora görün sen her ilişkiden sonra kan tam olarak nerden geliyor içinden mi yoksa dış kısmında etinde bir yermi zedelenip yırtılıyr kanıyor kanın geldiği yeri tespit etmelisin bence

X