cinsel ilişki sırasında acı duymak...

Öncelikle mevzu kesinlikle cinsel organ büyüklüğü değil!!!
Benzer bir sorunu ben de yaşamıştım, doktora göründüm.
İlk sorduğu şey son üç yıl içinde idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle antibiyotik kullanıp kullanmadığım ve mantar olup olmadığımdı. Bir kaç defa olduğumu söyledim.
Bu enfeksiyonlar sırasında vajen girişindeki cildin yapısı bozulur, daha sonra da ilişki sonrası orada küçük çatlaklar oluşur ve bakteriler de oraya yerleşip, o bölgenin hassas hale gelmesine neden olur dedi. En az 6 ay her cinsel ilişkiden önce eczanede satılan kayganlaştırıcıdan kullanın. Vücut hem kendini toplasın, hem de acıyı unutunca kaslar daha rahat gevşer dedi.

Evli olmadığım için evlenince neler oluyor bilemiyorum ama günde 5-6 çooook aşırı ve korkunç bir şey bence.. Her gün bir bile fazla :/ Bence 2 3 günde bir olsa ideal olurdu herhalde.. Büyüklüğüdemi sorun oluyormuş :/ dua edeyim baride öyle olmasın ilerde eşiminki :/
Artık bende korkanlar listesine girdim sanırım...

Evli olmadığım için evlenince neler oluyor bilemiyorum ama günde 5-6 çooook aşırı ve korkunç bir şey bence.. Her gün bir bile fazla :/ Bence 2 3 günde bir olsa ideal olurdu herhalde.. Büyüklüğüdemi sorun oluyormuş :/ dua edeyim baride öyle olmasın ilerde eşiminki :/
Artık bende korkanlar listesine girdim sanırım...

bekarım ama denedim. evet günde 2 az geliyor. eski erkek arkadaşım benden 12 yaş büyüktü ve 3 onu zorluyordu. ve ilk seferde kanamam olmadı daha sonrada yaklaşık 1ay her ilişkimizde oldu. 1,5yıl önce ayrıldım. şimdi yeni bir ilişkim var ve geçen gün ilişkiye girdik çok büyük ve kalındı daha başında bırakmak zorunda kaldık. çok zor girdi sabırsızlığından biraz da zorlayınca çok canım yandı ve kanadı bıraktık. bir daha yapar mıyız bilmiyorum :KK43:

X