Hamilelikte Lökosit ve Epitel Hücre Yüksekliği

cicekbahcesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
4
0
27 Haftalık ikiz gebeliğim var, Tam İdrar tahlilinde Her Sahada : 15-20 Lökosit, 10-15 Epitel Hücre görüldü.
Sizlerinde böyle sonuçları olan varmı? Çözüm olarak neler yaptınız benimle paylaşabilirmisiniz.

27 Haftalık ikiz gebeliğim var, Tam İdrar tahlilinde Her Sahada : 15-20 Lökosit, 10-15 Epitel Hücre görüldü.
Sizlerinde böyle sonuçları olan varmı? Çözüm olarak neler yaptınız benimle paylaşabilirmisiniz.

sen yazalı baya olmuş bnmde bugun 3-4 lökosit görüldü olarak çıktı sonucum..ne önerdi dr.un baslamışssındır tedavisine heralde..

canım benimde 10-15 lökosit ,bol bakteri 12-15 epitel hücresi görüldü ve doktor amoklavin 1000 mg verdi.kullanıp kullanmamakta kararsızım.sen ne yaptın canım :KK43: bu ağır bir antibiyotik bebeğe zara verebilir mi ? prospektüsünde zorunlu kalmadıkça ilk 3 ay kullanmayın diyor.

benim idrar kültürüm pzt. belli olacak o zaman ilaç yazar dr sanırım ama ben akıntım ve kaşıntı var deyince fitil ve krem yazdı bugun ona başlayacam.. amoklavini 3 aydan sonra veriyorlar ki ben bu hafta amniyosentez yaptırdığım için o gruptan başka bir atibiyotik içtim zaten o artırdı kaşıntıyı ama ilk 3 ay için bir bilgim yok ben 5.ayımdayım canımm

benim idrar kültürüm pzt. belli olacak o zaman ilaç yazar dr sanırım ama ben akıntım ve kaşıntı var deyince fitil ve krem yazdı bugun ona başlayacam.. amoklavini 3 aydan sonra veriyorlar ki ben bu hafta amniyosentez yaptırdığım için o gruptan başka bir atibiyotik içtim zaten o artırdı kaşıntıyı ama ilk 3 ay için bir bilgim yok ben 5.ayımdayım canımm

tamam canım haber bekliyorum senden.sen neden amino sentez yaptırdın.kaç yaşındasın.ikili testin çok mu düşük çıktı.
ben amoklivine başladım birşey olmaz dedi doktorum başka doktorlada görüştüm oda kullan dedi.bilemiyorum canım başladım artık.Allah yardımcımız olsun.

sizinki gene iyi bende 50-70 arası çıkıyordu hep. tedavi gördüm ama bi şey değişmedi. antibiyotikler bi etki etmedi bende doğal yollardan tedaviye geçtim. kuşburnu misir püskülü demleyip içtim, lökosit orani düştü. içmeyi bıraktım tekrar yüksek çıktı. :KK19:

X