Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dondurucuya sarma koyulur mu?

1. Konu Sahibi : mhr #1

Dondurucuya sarma koyulur mu?

arkadaşlar dondurucuya sarma konur mu?üzüm sarması. 2 gün sonra ki misafirler için koyacağım ama yapraklar çatlayacak,sarmalar dağılacak diye endişe ediyorum..tecrübeleri alayım please..:)

2. Konu Sahibi : mhr #2
    sanmıyorum çünkü biz annemle boş zamanda sarıp atıyoruz, biri geldiğinde kolaylık oluyor

3. Konu Sahibi : mhr #3
    Alıntı mhr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar dondurucuya sarma konur mu?üzüm sarması. 2 gün sonra ki misafirler için koyacağım ama yapraklar çatlayacak,sarmalar dağılacak diye endişe ediyorum..tecrübeleri alayım please..:)
    biliyormusunuz kendimi çok kötü hissediyordum konuyu gördükten sonra yüzüm güldü resmen)))
    annem koyuyor ama dondurucuya değil galiba. birşey olmuyor
    Düzenleyen: _aysu_ Düzenleme Tarihi : 20-08-2012 Düzenleme Saati :22:04

4. Konu Sahibi : mhr #4
    çiğ sarma ama pişirmeden koyacağım,olur mu? sevgili mutfak gurularım :)

5. Konu Sahibi : mhr #5
    asma yaprağından olan sarmadan bahsediyosun sanırım.
    evet koyulur. pişirmeden koyarsın, misafir geleceği zaman pişirirsin 15dkda falan pişiyo zaten.
    misafirin yanında bile pişer sıcacık yersiniz.
    Düzenleyen: masraf Düzenleme Tarihi : 20-08-2012 Düzenleme Saati :22:07

6. Konu Sahibi : mhr #6
    Alıntı masraf kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    asma yaprağından olan sarmadan bahsediyosun sanırım.
    evet koyulur. pişirmeden koyarsın, misafir geleceği zaman pişirirsin 15dk da falan pişiyo zaten.
    misafirin yanında bile pişer sıcacık yersiniz.
    teşekkürler,tam işte bunu soruyodum

7. Konu Sahibi : mhr #7
    Alıntı mhr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    teşekkürler,tam işte bunu soruyodum
    rica ederim. yaprak sarması her zaman yapılan bişey değil.
    biz annemle bi araya gelip bolca yapıp dolabımıza atarız. uzunca bi zaman da idare eder çıkarıp çıkarıp pişiriveririz hemen.

8. Konu Sahibi : mhr #8
    Giriş tarihi
    Jun 2011
    Ben sarıp koyuyorum hiiiç birşey olmuyor. Bu büyük sorununa umarım yardımcı olabilmişimdir. Dayanmaya çalış. Allah yardımcın olsun.
    Düzenleyen: sevgicankurt Düzenleme Tarihi : 20-08-2012 Düzenleme Saati :22:12

9. Konu Sahibi : mhr #9
    Giriş tarihi
    Sep 2011
    Blog Yazıları
    6
    yapip atiyorlarda bana sanki tadi degisiyor gibi geliyor yani bi kere yedim buzluktan cikarilip pisirilmisti tadi degismisti sanki ama belkide bana oyle gelmistir

10. Konu Sahibi : mhr #10
    Alıntı sevgicankurt kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben koyuyorum ama hiiiç birşey olmuyor. Bu büyük sorununa umarım yardımcı olabilmişimdir. Dayanmaya çalış. Allah yardımcın olsun.
    sağol,metanetimi koruyorum.derdi veren rabbim dermanı da veriyor.bak ne güzel cevaplar geldi.artık huzur bulabilirim.

Sayfa: 1/3 123 SonSon