2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
kızlar öncelikle herkese güzel duaları için çokk teşekkür ederim..
bugün gttik doktora kesemizi gördük karından ulturasonla ama dediğim gibi daha 11 mm çok küçük..5+2 lik falan da olabilirsin dedi. bebeği görmememiz normalmiş sonra bir daha baktık içinde bir nokta gördük yolk kesesi olabilir dedi. bayramın 2. günü veya 4. günü nöbetçiyim o gün gelirseniz kalp atışlarını duyabilirz dedi..off nasıl geçecek o kadar gün... ama bu halimize de şükür :):)

kızlar ben cok kötüyüm kendimi kötü hissediyorum içim sıkılıyor içimde hep bi korku var ya kalp atısını duyamazsam ya bos gebelikse doktora gittim keseyi gördm ama bebeği göremedm daralıyorum cumartesi yada pazar gidicem niye bukadar düşünceliyim

kaç mm di canım aynı günlerdeyiz hmen hemen sıkma canını normal bu aralar gözükmemesi hele doktor kötü birşey söylemediyse hiç sıkma canım içini boşver bende senin gibiydim ya boş gebelikse ya kalp atışını duyamazsam diyrdum ama görmeyen çok bu zamnalrda

kızlar öncelikle herkese güzel duaları için çokk teşekkür ederim..
bugün gttik doktora kesemizi gördük karından ulturasonla ama dediğim gibi daha 11 mm çok küçük..5+2 lik falan da olabilirsin dedi. bebeği görmememiz normalmiş sonra bir daha baktık içinde bir nokta gördük yolk kesesi olabilir dedi. bayramın 2. günü veya 4. günü nöbetçiyim o gün gelirseniz kalp atışlarını duyabilirz dedi..off nasıl geçecek o kadar gün... ama bu halimize de şükür :):)

tabiki yaa çok şükür geçer geçer bak öğrendiğimizden beri ne kadar geçti benim 13 gün geçmiş öğreneli 2 hafta neredeyse bende pazartesi gidicem bayrama girmeden bakalım dedi

kızlar ben cok kötüyüm kendimi kötü hissediyorum içim sıkılıyor içimde hep bi korku var ya kalp atısını duyamazsam ya bos gebelikse doktora gittim keseyi gördm ama bebeği göremedm daralıyorum cumartesi yada pazar gidicem niye bukadar düşünceliyim

canım herkezin içinde bir endişe var:18: merak etme bu halin normal yani:KK45: ben daha doktora gitmedim haliylede keseyi görmedim mesela sağ kasıgım agrısa ayy acaba dış gebelik mi diyorum:KK1: dogurana kadar bitmez bu endişelerimiz bizim :26: saglıkla bi alsak kucagımıza gecicek ama dogurana kadarda dokuz doguracagız heralde:KK14::KK53::KK37:

merhaba kızlarrrr az önce uyandım bi bakayım dedim neler olmuş diye:))
canım benim bebek oluyor git gide:KK16: simdi bile sevimli olmus ama dimi:)

merhaba kızlarr

gece tuvalete çıkma ve aşırı susama bendede var 1 kere mutlaka gidiyorum bazen 2 sabah kalkınca bi daha anlamadım okadar aşırı bii suda içmiyorum ama bukadar su nerden birikiyoo :44:[/QUOT
bende gece 1 de sabaha karsı 4 te ve 6 da hergün aynı saatte kalkıyorum..ve o gün bi baktım bitmio:KK1: yemin ederim 1 dakkadan fazla sürdü bitmesi:))) bende o kadar su içtiğimi sanmıom nerden çıkıo bu su yarabbiiimmmmm:))

ben de haziran 2013 annesi olacağım inşallah Allah'ın izniyle.. eylülde hamile kalmak isteyenler topicinden buraya atadım kendimi.çok şükür hamile kaldım eylülde durursa inşallah bebişim.kahverengi akıntım oldu progestana başladım :KK43: ama bebişimin kalbi atıyo onu da duydum dokotra gidince. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi...

merhaba kızlarr

gece tuvalete çıkma ve aşırı susama bendede var 1 kere mutlaka gidiyorum bazen 2 sabah kalkınca bi daha anlamadım okadar aşırı bii suda içmiyorum ama bukadar su nerden birikiyoo :44:[/QUOT
bende gece 1 de sabaha karsı 4 te ve 6 da hergün aynı saatte kalkıyorum..ve o gün bi baktım bitmio:KK1: yemin ederim 1 dakkadan fazla sürdü bitmesi:))) bende o kadar su içtiğimi sanmıom nerden çıkıo bu su yarabbiiimmmmm:))

esra sen de burdasın :) benim çok tuvaletim gelmiyo ama çok midem bulanıo sabah akşam :KK43:

merhaba kızlarr

esra sen de burdasın :) benim çok tuvaletim gelmiyo ama çok midem bulanıo sabah akşam :KK43:

ben de haziran 2013 annesi olacağım inşallah Allah'ın izniyle.. eylülde hamile kalmak isteyenler topicinden buraya atadım kendimi.çok şükür hamile kaldım eylülde durursa inşallah bebişim.kahverengi akıntım oldu progestana başladım :KK43: ama bebişimin kalbi atıyo onu da duydum dokotra gidince. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi...

hosgeldin canım..akıntın geçti dimi? ben progestanı bıraktım doktor bırak dedi diye,ilk bi kaç gün çok korktum ya bise olursa diye,Allaha sükür bi sıkıntı olmadı..sende düzenli kullan hergün aynı saatte almaya calıs,gerek kalmayacak ona da insallah:):KK16:

benim mide bulantım yok,yani var gibi ama yok:)
en büyük sıkıntım sindiremiyorum hiç biseyi:S
ama moralmajım yerinde:))
gamze sende şeyi fark ettinmi:) aşağıdan göbek deliğime doğru kahverengi çizgi çıktı..sizde de çıktı mı? hergün daha da uzuyo sanki çok hosuma gidio:))

hoşgeldin canım topikimize:)bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah:nazar::emir_bebek:
tahmini doğum tarihin benim doğum günüm 4 haziran...
tabiki günlerimiz kesin değil ama bende otarihte doğum yapmayı çok isterdim doğum günümde bebeğimi kucağıma almak:emir_bebek:
hediyelerin en güzeli olurdu heralde...

Benide listeye ekler misiniz?yasim 28,14 eylul regli tarihimdi bat 12 ekimdi, tahmini dogum tarihi 21 haziran :KK49:

slm 2013 haziran anneleri:KK3::KK3:

bende 2012 haziran annesiyim beklenen doğum tarihimiz 3 hazirandı tam gününde geldi oğluşum :KK9:

sizlere de hayırlı doğumlar hayırlı evlatlar diliyorum hepiniz sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alın

sizi görünce içim bi tuhaf oldu yazmak istedim sizinki tatlı heyecanlar günler çok çabuk geçiyor kızlar

şuan oğlum 4.5 aylık oldu maşallah:nazar::KK55:

o tatlı heyecanlar yerini kakasını yaptımı yapmadımı emdimi sütüm yetiyormu yetmiyor mu gb ardı arkası gelmeyen sorulara bırakıyor:26:
uykusuz günlere hazır olun oğlum uyusada azcık dinlensem die dua ediceksiniz sonrada uyuyuncada uyansın die bakıcaksınız çünkü o kısacık zamanda onu inanılmaz özleyeceksiniz:KK1: yada azcık fazla uyusa gidip gelip nefesini dinleyeceksiniz
ama ne olursa olsun çok güzel duygu Rabbim bütün isteyenlere bu duyguyu tattırsın inş...

iii akşamlar kızlarr biz geldiik:KK49::emir_bebek:
bugün kontrolüm vardı şükürler olsun herşey yolunda bebişim tam 6+4günlükmüş :nazar:
daha öncede gebeliklerim oldu ama ilk defa kalp atışı duydum:nazar: :nazar:
o minik kalbi o kadar güzel atıyorduki hızlı hızlı :):nazar: :nazar: :nazar:
beni bıraksalar sbaha kadar o karanlık odada oturur onu izleyip o minik ve hızlı pıt pıtlarını hiç sıkılmadan dinlerdim:KK16::KK16:
ağlamamak için kendimi zor tuttum rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşatsın inşallah:21:
dr. bu durumdan sonra tehlikenin %80nini atlattık gerisi önce sana sonra allaha kaldı dikkat et ii bak bebişine dedi:)):nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bugün kontrolüm vardı şükürler olsun herşey yolunda bebişim tam 6+4günlükmüş :nazar:
daha öncede gebeliklerim oldu ama ilk defa kalp atışı duydum:nazar: :nazar:
o minik kalbi o kadar güzel atıyorduki hızlı hızlı :):nazar: :nazar: :nazar:
beni bıraksalar sbaha kadar o karanlık odada oturur onu izleyip o minik ve hızlı pıt pıtlarını hiç sıkılmadan dinlerdim:KK16::KK16:
ağlamamak için kendimi zor tuttum rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşatsın inşallah:21:
dr. bu durumdan sonra tehlikenin %80nini atlattık gerisi önce sana sonra allaha kaldı dikkat et ii bak bebişine dedi:)):nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bugün kontrolüm vardı şükürler olsun herşey yolunda bebişim tam 6+4günlükmüş
daha öncede gebeliklerim oldu ama ilk defa kalp atışı duydum
o minik kalbi o kadar güzel atıyorduki hızlı hızlı :)
dr. bu durumdan sonra tehlikenin %80nini atlattık gerisi önce sana sonra allaha kaldı dikkat et ii bak bebişine dedi:))

X