2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
bugün doktora gittik kesemizi gördük çok sükür,ama sevincim yarım kaldı doktor yüzünden..su an olüyorum meraktan,hcg değerim 3500 baya yüksek ikiz bile olabılır dedi,sevindim..
sonra vajinadan baktı ayrıntılı göreyim dedi,kesenin biraz uzağında rahimde kanama var dedi,progestana devam dedi..1 hafta sonra gel ya düsük olur ya da embrıyoyu görürüz dedi,rapor falanda vermedi istirahat etmem için:KK43:
yarın baska doktora da gitcem,Allahım nolUrsun bebisim kalsın,kanamam geçsin:KK43:
Geçmiş olsun canım. Önemli olsaydı dinlenme de verirdi sana. Sanırım tehlikeli bir durum yok. Sağ salim doğar inşallah.

İyi aman çok şükür gerçekten bazı doktorlar nedense böyle insanı daha beter üzüyorlar
Boş yere telaşa sokuyorlar sen kendi jinekoloğunu bekle en iyisi
allah yardımcın olsun canım
Sağol canım. Bugün sonuçlarımı alacağım bakalım hcg kaç olmuş. Pazartesi de kendi doktoruma randevum var.

Geçmiş olsun canım. Önemli olsaydı dinlenme de verirdi sana. Sanırım tehlikeli bir durum yok. Sağ salim doğar inşallah.

Sağol canım. Bugün sonuçlarımı alacağım bakalım hcg kaç olmuş. Pazartesi de kendi doktoruma randevum var.

En son 575 din dimi? İnşallah çok çok çok güzel artmıştır değerin. Kaçta belli olacak sonucun??

günaydın,dünde yazmıştım ama okuyan olmadı sanırım.bende haziran annesi olucam.sat 28 ağustos.beta hcg 1000 çıktı,ama kese görünmedi,henüz haftası küçük dedi dr.sizce 1000 çok değilmi?

günaydın,dünde yazmıştım ama okuyan olmadı sanırım.bende haziran annesi olucam.sat 28 ağustos.beta hcg 1000 çıktı,ama kese görünmedi,henüz haftası küçük dedi dr.sizce 1000 çok değilmi?
Çokun zararı olmaz. Bence sevinmelisin. Kese görülünce tekmi çift mi belli olur. Birkaç güne keseyi görürsün zaten. Tebrikler

1500lerde kese vajinal ultrasonla görünüyor. Telaşlanmayın, bugün gitseniz görünür artık :)

cevaplarınız için teşekkürler.ben kese görünmedi diye endişelenmiyorum,değer yüksek geldi çoğul olmasın diye merak etmiştim.zaten bir çocuğum var ,istedik ikinciyi ama şimdi çok tuhaf geliyor 2 çocuk annesi olmak.hiç hazır hissetmedim kendimi öğrenince.istediğim halde bide:KK43:ilki benim çocuğumdu da bu sanki benim değilmiş,hiç sevemeyecekmişim gibi:KK43:böyle yazmakta yanlış biliyorum,çok isteyenler var Allah herkese nasip etsin inşallah ama içimden gelen bu :KK43:

Ay ne guzel bir suru kisi kesesini gormussss:) Cok mutlu oldum sizin adiniza. Darisi biz bekleyenlere ve bebislerin pitpitlarina olsun...

Bence cok degil. Benim tekil gebelik oldugunu biliyorum cunku asilama yontemi ile hamile kaldim ve tek yumurtam buyudu. Benim de sat 1 eylul... Pazartesi baktirdigimda 1300lerdeydi. O yuzden endiselenme canim:)

kızlarr günaydın herkese yeni geldim doktordan kesemizi gördün bizde 3,05 mm. :) doktorum kuşgözü diyor :) 5+2

bugün doktora gittik kesemizi gördük çok sükür,ama sevincim yarım kaldı doktor yüzünden..su an olüyorum meraktan,hcg değerim 3500 baya yüksek ikiz bile olabılır dedi,sevindim..
sonra vajinadan baktı ayrıntılı göreyim dedi,kesenin biraz uzağında rahimde kanama var dedi,progestana devam dedi..1 hafta sonra gel ya düsük olur ya da embrıyoyu görürüz dedi,rapor falanda vermedi istirahat etmem için:KK43:
yarın baska doktora da gitcem,Allahım nolUrsun bebisim kalsın,kanamam geçsin:KK43:

canım bence hiç canını sıkma maşallah kesede görünmüş vede ikiz bile olabilirmiş sen bunları düşün:nazar::KK16:
eğer için rahat etmediyse en kısa sürede farklı bir doktora danışabilirsin vede istirahat durumunu görüşebilirsin.

Kızlar hepinizide tebrik ediyorum, darısı kalp atışlarına olsun inşallah :KK16:

Bizde bugün vajinal ultrasonla gördük kesemizi :KK49: Doktor daha çok küçük dedi, folik asid yazdı ve 15 gün sonraya randevu verdi, nasıl geçecek bu 15 güünnn :KK36::KK36::KK36:

maşallah canım birer birer miniklerimiz artıyor sende rahatlamışsındır çok şükür:nazar:

artık sıradaki heyecan kalp atışlarında :21:

Bence cok degil. Benim tekil gebelik oldugunu biliyorum cunku asilama yontemi ile hamile kaldim ve tek yumurtam buyudu. Benim de sat 1 eylul... Pazartesi baktirdigimda 1300lerdeydi. O yuzden endiselenme canim:)

sağol canım cevabın için.aşılama tarihin kaçı?

Asyemu gözünaydın cnm.. darısı pıt pıtlara..
Allahım sağlıkla tamamına erdirsinn:KK16:

X