Anket sonuçlarını görüntüle: BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

Katılımcı sayısı
549. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • KIZ

267 48.63%

• ERKEK

285 51.91%

Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa: 5586/8116 İlkİlk ... 553655765584558555865587558855965636 ... SonSon
Toplam 81157 adet sonuctan sayfa basi 55,851 ile 55,860 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

1. Konu Sahibi : arzu_mu #55851
    Alıntı ysmc kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Litrelerce su,humana,kimyonlu rezene,incir hosafi,milplus,promalt,solgar malt b12 BİSİYLİ vitamini,sutlac,petibor biskuvi,hurma tuketiyorum bazen dereotu yiyorum ama duzenli degil sagdigimda bir gogsumden 10 cc en iyi ihtimal 20 cc sut cikiyor makineden hic akmadiginda elimle siksam yine cikiyor makinam ameda ,ameda kullanan var mi yanlis mi sagiyorum ben niye arttiramiyorum anlamadim.Artik durumu kabullendim uzuntude yapmiyorum cikarsa mutlu olurum cikmazsada hayirlisi diyorum.
    canım bende ameda kullanıyorum bendende ancak 20ml çıkıyo hemde iki göğsümden eğer epey süre emmemişse 40 falan çıkıyo bitek ilk aldığımda (alalı 1 hafta oldu) 60ml sağdı emiş gücünü hızını çok artırmıyrm ben korkuyorum bebeğin emişi gibi olmazsa süt azalıyormuş diye duydum
    bende ne söyledilerse yedim ama bu aralar bişiler işe yarmış ama ne bilmiyrm çünkü bende 1 damla zor çıkıyodu...çocuk doktoru laktamax diye bi bitkisel ilaç verdi onu kullanıyorm epeydir bi dene istersen
    Düzenleyen: niran5 Düzenleme Tarihi : 16-07-2013 Düzenleme Saati :01:31

2. Konu Sahibi : arzu_mu #55852
    Giriş tarihi
    Nov 2012
    Alıntı hkn2013 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    saolun kızlarr ciddi bişi olmadığını biliyorum ama farklı bişey olma ihtimalide var ve bu ihtimal bana yetiyoo yarın sabah belli olucak bakalım...yoktur bişi diye ümit ediyorum...
    insallah canim kötu birsey cikmaz allah korusun :) yarin ögreince bizide haberdar et :))

saol canm inaşallh bakalım..

valla ya hemen başladım zaten popoya memeye ağıza heryerimizi ilaçladık temizlenicez inşallh bu mantar illetinden def edicez başımızdan...
    ohh ohhh iyi etmisin canim insallah kurtulursun sende b yaralardan emzirmenin tadina varirsin oh be dunya varmis dersin

Alıntı melinnaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yaaa ne güzel aynı gün doğum yapmışız evet canım korktuğum gibi olmadı ama başka sorunlar yşadık çok şükür geçti gitti...
    Alıntı melinnaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Eklenti 756158

işte bu da benim çirkinim

Eklenti 756159
    oyyyy bu ne guzellik masallahh masallahhh rabbim koruusn nazarlardan ayy pembeler icinde kaybolmus bu kiz cok tatli :))
    bandinada bayildim cok sekerrrr durmuss

3. Konu Sahibi : arzu_mu #55853
    Merhaba ranana merak etmişsin beni görünce yazmak istedim takip edemiyorum uzun zamandır bugün girdim ismimi görünce yazmak istedim nasip bugüneymiş :) ben 8 haziranda suni sancıyla normal doğum yaptım. Şükür kızım ve ben iyiyiz klasik gaz sorunu bizde de oldu şimdi bir damla kullnıyoruz INFACOL simeticone adında kızıma iyi geldi emdikten sonra tatır tatır yapıyo :) tavsiye ederim sizlerden kullanan var mı bu damlayı?

4. Konu Sahibi : arzu_mu #55854
    Alıntı mikailesra kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Yanim da 2 litre su dolu su sisesi fön makinasi bilmem kac tane emzik oturdum yine oglumu salliyorum saat 1 olmadan saati gelmeden uyumqyacak yine sanirim tam uykuya daliyor birden sicrayarak uyaniyor durduk yere ellerini havaya kaldirip.. eger hemen iki elini de tutup konusmazsam deli gibi agliyor korkudan.. Birtek bendemi var bu durum anlamiyorum
    O korktukca icim gidiyor yazik
    Mikailesra; anlattığın ürkme refleksi sağlıklı bütün bebeklerde olan bir refleks, adına moro refleksi diyorlar. Aşağıya bir link ekliyorum. Vakit bulabilirsen moro refleksi diye aratıp görsellere bak, bebeğinin pozunu aynen görüp rahatlayacaksın. :)

Ürkme (moro) refleksi

5. Konu Sahibi : arzu_mu #55855
    Litrelerce su,humana,kimyonlu rezene,incir hosafi,milplus,promalt,solgar malt b12 BİSİYLİ vitamini,sutlac,petibor biskuvi,hurma tuketiyorum bazen dereotu yiyorum ama duzenli degil sagdigimda bir gogsumden 10 cc en iyi ihtimal 20 cc sut cikiyor makineden hic akmadiginda elimle siksam yine cikiyor makinam ameda ,ameda kullanan var mi yanlis mi sagiyorum ben niye arttiramiyorum anlamadim.Artik durumu kabullendim uzuntude yapmiyorum cikarsa mutlu olurum cikmazsada hayirlisi diyorum.
    Ben bu pompa konusunu alacağım zaman çok araştırdım. Medela dışında pompalardan çok fazla şikayet vardı. Benimki medelanın çiftlisi ve inanılmaz memnunum. Hiç acıtmadan masaj yaparak çekiyor. Hiç zorlanmıorum. Herkese özellikle almayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

6. Konu Sahibi : arzu_mu #55856
    Alıntı Balmond kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Mikailesra; anlattığın ürkme refleksi sağlıklı bütün bebeklerde olan bir refleks, adına moro refleksi diyorlar. Aşağıya bir link ekliyorum. Vakit bulabilirsen moro refleksi diye aratıp görsellere bak, bebeğinin pozunu aynen görüp rahatlayacaksın. :)

Ürkme (moro) refleksi
    Canim ya cok tesekkür ederim icim rahatladi inan nette bugün arastirmistim hic ic acici seyler yazmamislar sara hastaliginin belirtisi gibi.. Ama bu refleksin videolarini izledim ve tamamen ayni bizim yasadigimizla cok saol yoksa bayagi bir kafaya takmistim

7. Konu Sahibi : arzu_mu #55857

cinsel ilişki

kızlar cinsel ilişkiye başlayan var mı ben sezaryen doğum yaptım 45 gün oldu ilişki sırasında acı çektim normal doğum yapmadım ki ne alaka anlamadım bi de ne kadar sürecek bu durum bilginiz var mı

8. Konu Sahibi : arzu_mu #55858
    Alıntı niran5 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bunların en iyi bildiği şey ağlamak ben bunu anladım

maşallah annesi çok datlu bi melek bu maşallah çok yakışmış pembişler
    Alıntı suzan6638 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    o maasllah suutnun yaradııgnı gosterrı cnm benımmbılgınızee

maaslalah subhanallahhh canım
    Alıntı NURGU66 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

haksızlııık buuuuuuu evveeeeeeeeeeeeeeeet neden geçmiyooooorrrr

hahayyyt bende aynı yaaaa uyurken bile mızıldanmaya başlıyo beşiğinde, ben yatağımda ayağımı sallıyorum
    hemoroid içinde geçmiş olsun cicim HOŞGELDİN HEMOROİD ZEDELERİN arasına

geçmiş olsun tatlım sıkma canını rabbim şifa versin hem 2. bir dr. görünmeden hemen karamsar olayalım lütfenn

bizimkiside peynir üretiyor anacuum gel senle bi ortaklık kuralım süt ürünleri üzerine

ayyy çok fena totosunun kıymetinide bilirmişşş

ayy canım sizinki daha fenaymış yawww
    demek bebiş sarhoş olmuş haa yeni duydum valla daha neler duyacaz allahım yaa

ewet katılıyorum SEMİZOTU acayip süt yapıyor çok sewerim çokta tüketirim özellkle yediğim günler
    sütüm kendiliğinden akıyoor

maşallah sana ekranıma tükürdüm nazara gelme inşallah
    işte kız oldumu süsle duurr ya çook güzel maşallah sana rabbim korusun sizi
    Alıntı zeyyyno kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Maşallah benim gelinime :) topigin en süslü kizini kapmisiz, kaynanasına cekmis kuzum
    mmm :) :D
    çok teşekkür ederiz teyzeleri....
    Zeyno emir ata ya söyle çok çalışması lazım çoooooook

Alıntı mikailesra kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Yanim da 2 litre su dolu su sisesi fön makinasi bilmem kac tane emzik oturdum yine oglumu salliyorum saat 1 olmadan saati gelmeden uyumqyacak yine sanirim tam uykuya daliyor birden sicrayarak uyaniyor durduk yere ellerini havaya kaldirip.. eger hemen iki elini de tutup konusmazsam deli gibi agliyor korkudan.. Birtek bendemi var bu durum anlamiyorum
    O korktukca icim gidiyor yazik
    canım benim kızda öyle sanki boşluğa düşüyormuş gibi ellerini açıp açıp ağlıyor ben sordum doktora normalmiş anne karnından sonra dünyaya alışamıyorlarmış ondan oluyormuş ben ilk doğduğunda kollarını yarım kundak yapıyordum ama artık büyüdü ve hava da çok sıçak yapamıyorum sıçrayıp kendini uyandırıyor hep ...
    ya ben tam 6 farklı marka emzik aldım benim kız hiçbirini tutmadı emzik yerine beni kullanıyor yaramaz ...

Alıntı TALIAA kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    insallah canim kötu birsey cikmaz allah korusun :) yarin ögreince bizide haberdar et :))

ohh ohhh iyi etmisin canim insallah kurtulursun sende b yaralardan emzirmenin tadina varirsin oh be dunya varmis dersin

oyyyy bu ne guzellik masallahh masallahhh rabbim koruusn nazarlardan ayy pembeler icinde kaybolmus bu kiz cok tatli :))
    bandinada bayildim cok sekerrrr durmuss
    teşekkür ederiz talia teyzesi kız dediğin pembiş olur dimi ama bende çok seviyorum bu bebek tokalarını çok şekerler...

9. Konu Sahibi : arzu_mu #55859
    Alıntı kntsz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar cinsel ilişkiye başlayan var mı ben sezaryen doğum yaptım 45 gün oldu ilişki sırasında acı çektim normal doğum yapmadım ki ne alaka anlamadım bi de ne kadar sürecek bu durum bilginiz var mı
    Bende sezeryan oldum henuz iliskiye girnedik ama acimasindan korkuyorum netice de rahim kesildi bizim normal dogum yapanlarda her sey olagan işledi o yuzden mi agri oldu acaba.bugun doktoru arayacagim yazarim

10. Konu Sahibi : arzu_mu #55860
    günaydın haziran anneleri hepinizi uykulu gözlerinizden öpüyoruuum

Alıntı springwithflowers kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bebişleriniz kaç saatte bir emiyor
    eğer sancısı yoksa normal bir emzirme geçirdiysek gündüz 2 civarı , gece 3,5-4 saat şimdilik bazen 3 de oluyor..

kızlar benm kız bir haftada 200 gr almış normal değilmi benm artık sütüm yetmiyo gibi geliyo ya korkuyorum sütüm dolmuyo artıkk
    200gr gayet iyi canım (en azından benim oğlanın standartlarında) sıkma canını..geçmiş olsun bu arada dün fırsat bulamadım yazmaya, umarım hiç birşeycik çıkmaz şu üfürük kontrolünden

amedayı ben hastanede kullanmıştım, benim pompa da lansinoh kesinlikle daha iyi çekiyor lansinoh ama miktar karşılaştırması yapamayacağım çünkü hastaneden sonra,eve gelince sütüm çıkmıştı bnm

Alıntı rezene kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Iyi geceler bayanlar
    oğlum 3 gündür banyodan sonra havluya sardıgimda su koyuveriyor.
    Islak islak da altini baglayamayiz ya

feci di mi

mikailesra, canım yazını gördüm Balmond yazmış moroyu..kundak ya da yarım kundak ya da en azından birşeylere sarıp yatırmak ya da ana kucağında yatırmak çözümlüyor onu çünkü vücudu boşlukta hissetmiyor böylece..Bir de o reflexin benzerini sese karşı da yapıyor olabilir öyle ise monoton bir ses çözüyor..ben harvey karptaki gibi şşşş diyorum misal düzensiz seslerdense ona odaklanıp uyuyabiliyor

Sayfa: 5586/8116 İlkİlk ... 553655765584558555865587558855965636 ... SonSon