2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
canım çok teşekkür ederim,amin inşallah...

denozcum çok teşekkürler,bende çok mutluyum:KK3:inşallah pıtpıtlarımıda duymak için haftaya cumartesi :nazar:randevu verdi doktorum
bebek 7mm olmadan duyulmazmış.daha çok küçükmüş bebişim ya:nazar::emir_bebek:

evet onlar küçük mercimeğimiz bizim:))) hadi bakalım haftaya cumartesi sen sonra pazartesi ben...
inşallah pıt pıtlarını duyarız bebişlerimizin:)))

canım bebeğin ne kadarlık benimki 6+2 doktor kalp atışlarını duyamadı ????

merhaba incimelek,benim 6+0 bugün.doktorum daha erken dedi.göremedi.bebek bile doğru dürüst gözükmediki zaten.ultrasonda sadece kesenin görüntüsü var canım.ama belli de olmuyorki belki benimki geç döllenmiştir.sen ne zaman gidiceksin?sen görürsün belki?

slm taze anne adayları.:KK16: bende bir kaç gün önce öğrendim kelebekimin göbişime konduğunu.:KK52:
eşimde bende çok mutluyuz. :KK62: daha kendi doktoruma gitmedim. perşembe günü gidicem nasipse galiba 6. haftanın ortası olacak o zaman. kalp atışını duyabiliyor muyuz. bilen var mı yoksa erken mi???:44:

canım ne kadar erken görmüşsün..bende erken yumurtlamışsın

canım doktor da daha erken aslında ama bi şansımızı deneyelim dedi çok küçücük bir kese gördük:)) 30 ekimde kalp atışını duyabiliriz dedi..inşallah öyle olur bebişim sağlıklı olur:)):KK49:

iyi akşamlar arkadaşlar.... Aranızda ankarada yaşayan varmı varsa hastaneye başlayıp doktoruna karar veren varmı..:44:

kızlar biz geldikk ..çok şükür pıt pıtları duyduk.. :KK16: çok heyecanlıyımm ama hala..
Allahım cümlemizinkini sağlıkla tamamına erdirsin inş..:nazar::nazar:
güzel haberlerinizi bekliyoruz

:KK62: ne güzel yaaa. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. ben de sabırsızlanıyorum kalp atışı için sen kaçıncı haftadasın canım ?

Gripten, oksurmekten olecegim. Bugun ise gitmedim, insallah pztsiye toprlarim biraz. Sizlerde durumlar nasil??

tatlım geçmiş olsun ilaç içme bak sana bi çay tarifi vereyim onu dene: bir fındık büyüklüğünde taze zencefili doğra içine bir çay kaşığı çörek otu at kaynar su dök üzerine 2 bardak. beş dk beklet süz. içine bi kaşık bal koy hüplet. canım sabahta bi tarhana çorbası yap iç sıcak sıcak. bu çaydan da 2 bardak iç günde. inşalalh akşama ayaklanırsın hiç bişiiin kalmaz :KK16:
hemde bissürü vitamin gönderirsin bebişine :KK54:

Karından baktı çok gıdıklandım kasıldım:)
Alttan muayene edeyimmi seni dedi yaaaaa dedim:)
hadi hadi nazlanma dedi..:)
alttan da etti..

:KK60::KK60::KK60:
hadi nazlanma mı :KK1:
ne güzel yazmışsın canım yaaa
vajinal muayene ile ilgili bütün stresimi aldın valla :KK16:

slm taze anne adayları.:KK16: bende bir kaç gün önce öğrendim kelebekimin göbişime konduğunu.:KK52:
eşimde bende çok mutluyuz. :KK62: daha kendi doktoruma gitmedim. perşembe günü gidicem nasipse galiba 6. haftanın ortası olacak o zaman. kalp atışını duyabiliyor muyuz. bilen var mı yoksa erken mi???:44:

tebrikler seyzen:)))
benim okuduğum ve duyduğum kadarı ile 6. haftanın ortasından sonra genelde duyuluyormuş yani (6+4) gibi...
tabii bünye, regl periyodu ve yumurtlama tarihine göre de değişiklik gösteriyordur.
Genelde doktorlar emin olmak için 7. haftaya randevu veriyorlar anladığım kadarıyla...
ama birçok hamiş de 6. haftanın ortasında öğrendi sanırım...
darısı bizlerin başına:))))

iyi akşamlar arkadaşlar.... Aranızda ankarada yaşayan varmı varsa hastaneye başlayıp doktoruna karar veren varmı..:44:

mrb canim ben ankarada oturuyorum benim hamileligim
riskli bu guzden perinatologa gidiyorum OZGUR DEREN hacettepede ogretim uyesi
muayahanesi var onu tavsiye ederim harika bi dr

tebrikler seyzen:)))
benim okuduğum ve duyduğum kadarı ile 6. haftanın ortasından sonra genelde duyuluyormuş yani (6+4) gibi...
tabii bünye, regl periyodu ve yumurtlama tarihine göre de değişiklik gösteriyordur.
Genelde doktorlar emin olmak için 7. haftaya randevu veriyorlar anladığım kadarıyla...
ama birçok hamiş de 6. haftanın ortasında öğrendi sanırım...
darısı bizlerin başına:))))

bu arada 6. hafta derken 6 haftanın bitmiş olması ve 7. haftada olmaktan bahsetmiştim yanlış yazdım galiba:KK43:
sanırım seninki 5+3 veya 5+4 gibi...eğer bu şekildeyse kalp atışları için erken bence...bazen 6+2 6+3 bile erken olabiliyor...

tebrikler canım, inş sağlıkla alırsın bebeğini kucağına :))
seninle tahmini doğum tarihimiz 1 gün farklı.. pazartesi doktora gidiyorum ben, eğer benim kesem görünürse seninki de perşembeye görünür muhtemelen :KK34:

bu arada 6. hafta derken 6 haftanın bitmiş olması ve 7. haftada olmaktan bahsetmiştim yanlış yazdım galiba:KK43:
sanırım seninki 5+3 veya 5+4 gibi...eğer bu şekildeyse kalp atışları için erken bence...bazen 6+2 6+3 bile erken olabiliyor...

tamam canım anladım benimde 6+2 falan olacak sanırım kısmet artık napalım :KK16:

Keseyi ve kalp atışlarını duyan arkadaşları okuyunca o kadar seviniyorum ki. Umarım ben de yakın zamanda görürüm:18:

Keseyi ve kalp atışlarını duyan arkadaşları okuyunca o kadar seviniyorum ki. Umarım ben de yakın zamanda görürüm:18:

sen en son ne zaman gittin ve ne zaman gidiceksin keseyide görmedin sende bendensiz çatlıcam burda pazartesi gidicem bende allahın izniyle bakalım görebilcecekmiyim

sen en son ne zaman gittin ve ne zaman gidiceksin keseyide görmedin sende bendensiz çatlıcam burda pazartesi gidicem bende allahın izniyle bakalım görebilcecekmiyim

Ben dün gittim karından baktı,göremedi. Cumaya kadar sabretmeyi hedefliyorum:nazar: becerebilirsem. Daha 5+3 teyim,gidip moralimi bozmak istemiyorum. Sen en son ne zaman gittin?

Ben dün gittim karından baktı,göremedi. Cumaya kadar sabretmeyi hedefliyorum:nazar: becerebilirsem. Daha 5+3 teyim,gidip moralimi bozmak istemiyorum. Sen en son ne zaman gittin?

bozcak birşey yok onda geö döllenme olabiliyor yani tabiki şimdi haftalar günler okadar önemliki hergün büyüyor bakalım ben pazartesi gidicem görür inşallah ben gittiğimde de 5+3 olacak

ya bende normalde çok uykucuyumdur hamıle kalalı uyku yok sabahları kızıma bıraz daha uyuyum dıye yalvarırdım sımdı ondan once kalkıyorum gece gec yatıtorum hep kızımla oglen uyurdum muhakak :)) sımdı o da yok
bende aynı durumdayım.oğlumdan önce uyanınca hemn geri uyumaya çalışıyorum ama malesef:KK43:sonra o uyanınca beim uykum geliyo...
Arkadaşlar bir konuya değinmek istiyorum.
Ben normal şartlar altında iş yerinde sigara kullanıyordum. Sadece iş yerinde
sırf sıkıntıdan değişiklik olsun diye sanırım.
Arkadaşlarım var hamile olup pöfür pöfür tüttüren..
İçimden bebişlere acısamda birşey diyemiyorsun desende cevap hep aynı..
"günde 3 taneye kadar dr izin verdi."
Dedimki eğer hamile kalırsam öğrendiğim an itibariyle bırakırım.
Büyük konuşuyorsun, konuşma! Bırakamazsın dediler.
Cuma günü hissettim hamile olduğumu, adetim gecikti.. Pazartesi kan tahlili ile onayladım.
Hissettiğim andan beri içmiyorum. Vicdanım çok ferah çok rahat..
İçmek istemiyor muyum? Evet, bazen fazlasıyla ama kafamı dağıtıyorum..
KK forma giriyorum..
Lütfen kullanan varsa hiç olmazsa 2 gün bırakmayı denesin, vicdani rahatlığı hissedince eline almayacaktır.
Sadece bu konuya değinmek istedim bebişlerimiz çok kıymetli.. 1 bebişini karnında kaybetmiş bir anne olarak yazıyorum..
kesinlikle bırakılmalı.ben çok severek içerim sigarayı ama duyduğum anda bıraktım.onlar oluşurken hamurlarına zehir katmak bu...
kızlar ben çok kötü grip oluyorum...şu an iyice kötüleşmeye başladım:KK43:napsam ya o suya atılan ilaçlardan içsem zararlı mı
:26::KK43:
geçmiş olsun canım.sakın ilaç içme.ALLAH korusun bebişine bişi olmasın.doktor kontrolünde ilaç kullan.bol bol meyve ye...

X