Düğün Gelin Hakkında Herşey

susu_

22.06.2013 :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
7.459
38
Evlilik hazırlığında olan kızlar Sözlenicek Nişanlanıcak Evlenicek olan herkes burada buluşalım:KK16:
muhabbetın dıbıne vuralım kızlar.. kaynana çekişmeleri çeyizlerimiz,aklımıza takılan tüm sorular hepsini burada çözelim:21:
Herkese Açığız:KK9:
:KK19:

topik hayırlı olsun böyle bir face sayfası vardı galiba bir anda o sandım

bu arada 1 yıl 2 aylık evliyim :123:

bende 1.5 aylık nişanlıyım 1yıl içinde düğünüm olacak
bazen çok çok canım sıkılıyor burada benim gibi olan hatunlarla konuşmak bana iyi gelecek
hayırlı olsun topiğimiz :)

topişin hayırlı olsun canım ... bende face sayfası sandım ...
ben nısanlı sozlu degılım ama kendıme ew acmayı dusunuyorum esyalar almayı dusunuyorum buradan paylasımları takıp edebılırım

topişin hayırlı olsun canım ... bende face sayfası sandım ...
ben nısanlı sozlu degılım ama kendıme ew acmayı dusunuyorum esyalar almayı dusunuyorum buradan paylasımları takıp edebılırım

sanırım bekarsınız gönlümün sahibi de yok yazmışınız sizin işiniz biraz daha kolay yani :KK1:
ama yeniden bir ev kurmak zor tabi

hu huu :KK3:
bende kısa bi zaman sonra nişanlanıyorum 2 haftaya kadar istemeye geliyorlar yeni geldi sevgilim askerden daha 3 gün oldu :)
tahminen ekimde nişanlanıyoruz :21:
kısmet bakalım..

ınsallah tatlım ...sen nısanlısın galıba ... esya alıswerısıne basladınmı neler aldın kendıne bakalım

düğünümüz mayıs yada haziran da olacak
ben kendi yemek takımı, tencere takımı... vs tüm mutfak eşya mı aldım
bulaşık makinem, elektrikli süpürgem, ütüm... bunlarda hazır
düğüne 1-2 ay kala da büyük ev eşyalarını alacağız inşallah :)

bende kısa bi zaman sonra nişanlanıyorum 2 haftaya kadar istemeye geliyorlar yeni geldi sevgilim askerden daha 3 gün oldu :)
kısmet bakalım..

ohhh hadi bakalım inşallah :)
düğün ne zaman olacak peki canım

ohhh hadi bakalım inşallah :)
düğün ne zaman olacak peki canım

Düğünde Nisan ayı gibi istiyoruz canım aslında daha da erken olsun isteriz ama havalar soguk oluyor malum kış :KK31:

düğünümüz mayıs yada haziran da olacak
ben kendi yemek takımı, tencere takımı... vs tüm mutfak eşya mı aldım
bulaşık makinem, elektrikli süpürgem, ütüm... bunlarda hazır
düğüne 1-2 ay kala da büyük ev eşyalarını alacağız inşallah :)

hayırlısı olsun tatlım ... saglıcakla kullan hepsını ...
bende esya bakıyorum ama netten ne kdr bakarsan bak gıdıp gormeden yapamıyorsun bıde bnm ew kucuk nasıl olcak bılmıyorum

kısmet bakalım..

hosgeldın canım ...
bu ne acele kız cocuk bı ıse gırsın :KK9:

Düğünde Nisan ayı gibi istiyoruz canım aslında daha da erken olsun isteriz ama havalar soguk oluyor malum kış :KK31:

bizde bi ara ocak şubat gibi yapalım dedik ama çok zor olacağı için yaza ertelemek zorunda kaldık
daha kesin net olan bir tarihte yok ama bakalım

hayırlısı olsun tatlım ... saglıcakla kullan hepsını ...
bende esya bakıyorum ama netten ne kdr bakarsan bak gıdıp gormeden yapamıyorsun bıde bnm ew kucuk nasıl olcak bılmıyorum

teşekkür ederim canım inşallah
evet netten bakmakla olmuyor kesinlikle gezmek lazım
evin küçük olması da ayrı bi dert vallahi
ben nişanlıma hep tutacağımız ev en az 120 metrekare olsun diyorum sonra tepiş tepiş koymak ve o eşyaları kullanmak çok zor oluyor

teşekkür ederim canım inşallah
evet netten bakmakla olmuyor kesinlikle gezmek lazım
evin küçük olması da ayrı bi dert vallahi
ben nişanlıma hep tutacağımız ev en az 120 metrekare olsun diyorum sonra tepiş tepiş koymak ve o eşyaları kullanmak çok zor oluyor

ben tek kısı olacagım ıcın sıkıntı olmaz :)
yanlızlıgın faydaları sekerım :KK1:

X