Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

merhaba kızlar
ben gecen gün markette reyonda bioblas şampuan almak için bakarken bu ürünü gördüm .. Yavaş uzayan saçlara özel sarmaşık özlü bioblas ı gördüm ve denemek için aldım. aranızda kullanan var mı bu ürünü saçlarımın uzamasını istiyorum ve yıpranmasının azalmasını istiyorum.

Ben kullandım bir süre ama bir faydası olmadı. Yine normalde uzadığı sürede uzuyor ve aynı miktarda uzuyor canım. Market şampuanlarından bir farkı yok.

bende aldım daha ilk yıkamada sanki uzadı ama gözle görülmüyo. ama inanıorm ya uzayacak. ha bide 1.yıkamada köpürmedi 2.köpürdü. 3.cok köüprdü. siz 3. yapmayn bence . keçeleşti. sonra işte sabah oldu kasındı hala kasınıor. belki de sacım uzuyordur :KK70:

kız ilk yıkamada uzarmı şaşkaloz sende bencıleyın hemen olsun ısteyenlerdensın :)):KK1::KK1::KK1::KK1:

Kullanan kızlar sonuç ne oldu acaba? Babam almış bugün mecbur kullanıcam içine bir sürü yağ kattım sirkeyi fazla kaçırmışım o katı şampuan oldu bana sıvıyağ kıvamında :KK35: bi çare napsam diye düşünüyorum yeşil çayın su renginde oldu aynı umarım saçıma iyi gelir.. Kullananlar öneri, şikayetiniz var mı?

Kullanan kızlar sonuç ne oldu acaba? Babam almış bugün mecbur kullanıcam içine bir sürü yağ kattım sirkeyi fazla kaçırmışım o katı şampuan oldu bana sıvıyağ kıvamında :KK35: bi çare napsam diye düşünüyorum yeşil çayın su renginde oldu aynı umarım saçıma iyi gelir.. Kullananlar öneri, şikayetiniz var mı?

Kızlar ben birinin tavsiyesi ile aldım ve dün eve gelir gelmez denedim. Yumuşaklığı mükemmel, krem sürmüş hissi veriyor. Benim ki onarıcı bakımdı. Denemek isteyen varsa mutlaka alsın derim ve ben 4.90 gibi bir fiyata aldım indirimdeydi. Gidip bi kaç tane daha alıcam

geçen sene saçlarımı kısacık kestirir kestirmez bu şampuanı denemiştim.saçlarım zaten yağlıydı şampuan daha beter etti ayrıca hiç karışmayan saçlarım şampuanı görünce şok geçirdi:KK53: karışmaya başladı ben memnun kalmadım arkadaşlar :KK19::KK20:

Ben bu şamppuanın içine 15 damla çam terebentin damlatıp sarımsak ekledim, 1 hafta sonra herkes saçların uzamaya başlamış dedi .

X