Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

bende boyalı saçlar için olanı var ama kullanmıyorum temizlik hissi vermiyor bioxcin i de sevmemiştim aynı nedenden

evet canım saç kremi kullanılıyorum yoksa dolaş dolaş oluyor benim saçım normaldede her şampuanda saç kremi kullanırım yoksa olmuyo doğal hali dolaşık...

arkadaslar bu zaten saç kremi değilmi

bioblasın sarmaşık özlü sampuanı da saç kremide var. ben dün baya aradım şampuanı hemen satılmış kapış kapış gitmiş gratiste buldum 9.90 a son 2 tane kalmıştı. bugün başladım umarım etki eder de mutlu oluruz :)

bioblasın sarmaşık özlü sampuanı da saç kremide var. ben dün baya aradım şampuanı hemen satılmış kapış kapış gitmiş gratiste buldum 9.90 a son 2 tane kalmıştı. bugün başladım umarım etki eder de mutlu oluruz :)

canım zamanla gelişmeleri paylaş lütfen forumda

benim kafam karışıtı kimisi şampuan zaten kremli demiş kimisi ayrı demiş :44: bir karara varsak :KK1: içinde krem varsa benim saçım zaten kremlerden iki tel kaldı, ama kremsizse hemen alıyorummm , kullananlar bize geri dönüt verirse süper olur :53 : umarım uzatır yıllardır aynı yerde saçım çünkü :KK1:

bende aldım 11 tl. daha çok az kullandığım için uzadı falan diyemicem ama şampuandan memnunum
bu arada şampuanla krem ayrı ayrı değil arkadaşlar , şampuanın içeriği kremli yani.

bana göre hiçbir saç kremi ve şampuan 5 dakikalık uygulama sonucu saçı uzatmaz...mantıklı düşünürseniz saça 5-10 dakika uygulanan hiçbir madde saçı uzatmaz...bence saçın uzamazı tamamen genel salık durumu, bolbol oksijen, ve de sağlıklı beslenmeyle alakalıdır...

eğer açık havada spor yapıyorsanız, doğal yağsız besinleri yiyersanız, hormonsal sıkıntınız yoksa ve de yeterli vaitamin&mineral alıyorsanız saçlar uzar ve dökülmez...

çoğu zaman saçımız uzuyor aslında ama kırıldığından uzamıyormuş gibi gelir...

bana göre hiçbir saç kremi ve şampuan 5 dakikalık uygulama sonucu saçı uzatmaz...mantıklı düşünürseniz saça 5-10 dakika uygulanan hiçbir madde saçı uzatmaz...bence saçın uzamazı tamamen genel salık durumu, bolbol oksijen, ve de sağlıklı beslenmeyle alakalıdır...

eğer açık havada spor yapıyorsanız, doğal yağsız besinleri yiyersanız, hormonsal sıkıntınız yoksa ve de yeterli vaitamin&mineral alıyorsanız saçlar uzar ve dökülmez...

çoğu zaman saçımız uzuyor aslında ama kırıldığından uzamıyormuş gibi gelir...

tabikide öle bir iki sürme ile uzatmaz canım, belki düzenli kullanımla yaza kadar uzamasına az da olsa yardımcı olur :KK50: çok az bile olsa razıyım :2:

arkadaşlar ben de yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum..uzama olarak psikolojik mi bilmiyorum ama uzadığını hissediyorum.saçlarım karamel rengi olduğu için diplerinden anlıyorum uzadığını..ben de 2si 1 arada olandan almama rağmen saçlarımı çok dolaştırdı o yüzden krem de kullanıyorum.genel anlamda benim saçlarıma yaradı yumuşacık oldu ve dökülmesi de azaldı..kullanmanızı tavsiye ederim tabi herkeste aynı etkiyi verirmi onuda bilemiyorum

benim kafam karışıtı kimisi şampuan zaten kremli demiş kimisi ayrı demiş :44: bir karara varsak :KK1: içinde krem varsa benim saçım zaten kremlerden iki tel kaldı, ama kremsizse hemen alıyorummm , kullananlar bize geri dönüt verirse süper olur :53 : umarım uzatır yıllardır aynı yerde saçım çünkü :KK1:

arkadaşım bu şampuanın hem kremlisi hem de kremsizi var. ben kremliyi aldım saçlarım kuru diye ablamda kremsizi aldı saçı yağlı diye. :KK1::KK1:

arkadaşlar benimde kullanalı 3 hafta oldu bende uzama psikolojik mi anlamadım ama eşim de benimle kullanıyordu test amaçlı :KK1: onun saçı gerçekten uzadı hala tam emin değilim ama bakalım :KK51:

tabiki beslenmeyle de çok ilgili fakat saç köklerini iyi beslediğini düşündüğümden uzama olması çok imkansız değil. ve gerçekten saçımda uzama gözlemledim arkadaşlar fotoğraf olsaydı keske ..

X