Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

rose_of_vova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
723
2
merhaba kızlar
ben gecen gün markette reyonda bioblas şampuan almak için bakarken bu ürünü gördüm .. Yavaş uzayan saçlara özel sarmaşık özlü bioblas ı gördüm ve denemek için aldım. aranızda kullanan var mı bu ürünü saçlarımın uzamasını istiyorum ve yıpranmasının azalmasını istiyorum. ürün bu :

Son düzenleme:
az önce tvde reklamını izledim heycanla buraya koştum bende sormak için ama kimse yok sanırım :/ 2 hafta olmuş konu açılalı kimse yok mu kullanan bilen. canım sen 2 haftadır kullanıyomusun bunu etkisini gördün mü

az önce tvde reklamını izledim heycanla buraya koştum bende sormak için ama kimse yok sanırım :/ 2 hafta olmuş konu açılalı kimse yok mu kullanan bilen. canım sen 2 haftadır kullanıyomusun bunu etkisini gördün mü

aynen bende tvde reklamını gördüm ama arkadaşlar biriniz markette gördüm demiştiniz fiyatı ne kadar acaba ben baktım ama bulamadım bi ara da eczaneye bakıcam kullandıktan sonra burdan haberleşelim inşallah işe yarayan bişi olur bioblas genelde etki gösteren bi ürün ama...

aynen bende tvde reklamını gördüm ama arkadaşlar biriniz markette gördüm demiştiniz fiyatı ne kadar acaba ben baktım ama bulamadım bi ara da eczaneye bakıcam kullandıktan sonra burdan haberleşelim inşallah işe yarayan bişi olur bioblas genelde etki gösteren bi ürün ama...

bende bugün bi kaç yere baktım ama bulamadım. umarım işe yarar

merhaba kızlar
ben gecen gün markette reyonda bioblas şampuan almak için bakarken bu ürünü gördüm .. Yavaş uzayan saçlara özel sarmaşık özlü bioblas ı gördüm ve denemek için aldım. aranızda kullanan var mı bu ürünü saçlarımın uzamasını istiyorum ve yıpranmasının azalmasını istiyorum. ürün bu :

http://img.haberler.com/haber/539/uzun-saclara-kavusmak-bioblas-ile-artik-mumkun-3867539_104_o.jpg için Google Görsel Sonuçları

canım iki haftadır kullanıyosun sanırım, olumlu ya da olumsuz yorum yapabilir misin, ben de almayı düşünüyorum da

evet arkadaşlar iki hafta oldu hatta 3 . 4 yıkama falan oldu sanırım.. ben beğendim azda olsa gözlemledim uzamayı öyle hissediyorum ama bırakmayacağım düzenli kullanmaya devam edeceğim.. üstüne saç kremide uyguluyıoruym sert olmasın diye. deneyin derim tabi anında br uzama beklemek saçma tabi

benim saçlarım çok yıpranmış ve kırık uçlu olduğu için bioblası kullanıyorum daha doğal içeriği var en azından. uzaması içinde yardımcı olur diye inanıyorum.

Bu ürün 2 si 1 arada yani kremli, içinde kerm barındıran şampuanlar saç döküyor sende öyle birşey oldumu bilgilendirirmisin bizleri canım ? :KK1:

X