O Ses Türkiye "Yeni" TV 8

Yalnız burda Acun Ilıcalı'nın en buyuk hatası boyle bırseyı yayınlamak hatta yayınlamakla kalmayıp reytıng unsuru yapmak..
Sonucta o bır genc kız ya cahil sen uyar nasıl uyarıcaksan ama neden yayınlıyorsun kı ?
Kızın suan dustugu durum lagım cukurundan beter ..
Az bır ıcım acımadı desem kıza yalan olur

Tamam kızın davranısları hoş değil...
Ama bu kadarı da fazla yani... Diskalifeyi edilecek ne vardı.. Kızın uslubüne takıldı ama 'kim alıyosa alsın bunu' da ne demek.. Kendi sanki cok farklı :KK37:

Hadiseye de cok güldüm he... İlk gülüyo kahkahalar ucusuyo sonra yok efendim cok saygısızca... Yerim senin saygını :KK53::KK53:

kız baya bir genişti yalnız saygıdan eser yok
hala unutamıyorum,kendini rezil etti
:KK53:
mahalle ağızı diye bir tabir vardır ya onu 5 e katladı resmen:KK1:
ben 16 yaşında ki kız böyle yapıcak sandım sesi de benziyordu
bundan ummazdım:KK1:

nur cennet yıllar önce popstar alaturkada bülent ersoylda kavga etmiş

Acun madem rahatsız oluyorsun neden saatlerce reklamını yaptın, sırf merak ettim de izledim yarışmanın tamamını.

Acun sen diye hitap ediyor, Hadise sen diye hitap ediyor, Murat sen diye hitap ediyor, kız sen diye hitap edince davranış bozukluğu mu oluyor? Durum buysa kız Acuna siz diye hitap etmek zorunda mı?

Popstar alaturkadaki Bülent Ersoy siz diye hitap ediyor, aynı şekilde yarışmacı da öyle karşılık veriyor.

Neymiş bu işler karşılıklıymış. Ha ben çıkmış olsam yarışmaya ben de siz diye hitap ederim ama Acun olayı çok farklı boyutlara taşıdı kanımca.

Kızı haklı çıkarmıyorum yanlış anlaşılmasın, ondaki de farklı bir şımarıklıktı. Ben Acuna takıldım sadece.

Nur cenneti ben de 16 yaşında falan sanmıştım.Kızın yaptığı hoş değildi ama acun da dahil olmak üzere oradaki jüri üyeleri de "sen"demek yerine "siz"diye hitap edebilirler yarışmacılara.
Ayrıca acun bunu yayınlamasaydı keşke,kızın yaptığını tasvip etmiyorum ama gene de üzüldüm onun adına.

kizin bir tek konusmasi degil mimikleri el kol hareketleride hic hos degildi...

Haddini bilmeyene bildireceksin karşısında 50 yaşında Hülya Avşar var.Hiç biri ne yaşıtın ne seviyen insan biraz edepli saygılı olur.Bülent Ersoyla Armağan Çağlayanda haddini bildirmiş bu kız akıllanmamış. Uslubu sinir bozucu Acun az bile yapmış.

Haddini bilmeyene bildireceksin karşısında 50 yaşında Hülya Avşar var.Hiç biri ne yaşıtın ne seviyen insan biraz edepli saygılı olur.Bülent Ersoyla Armağan Çağlayanda haddini bildirmiş bu kız akıllanmamış. Uslubu sinir bozucu Acun az bile yapmış.

kiz reklam yapti bence

Nur cenneti ben de 16 yaşında falan sanmıştım.Kızın yaptığı hoş değildi ama acun da dahil olmak üzere oradaki jüri üyeleri de "sen"demek yerine "siz"diye hitap edebilirler yarışmacılara.
Ayrıca acun bunu yayınlamasaydı keşke,kızın yaptığını tasvip etmiyorum ama gene de üzüldüm onun adına.

Canım bu gencleri gec hadi, koskoca avukat olmus meslegini eline almıs kadın/adamlara da aynı tavrı sergiliyorlar.
Hülya Avşar birkeresinde, 'Lütfennnn banaaaa gelllllllllllllll' diye ağızlarını yaya yaya konusmuyor mu.. Agzının ortasına bir tane geciresim geliyoo :KK4::KK4::KK4:

Acun madem rahatsız oluyorsun neden saatlerce reklamını yaptın, sırf merak ettim de izledim yarışmanın tamamını.

Acun sen diye hitap ediyor, Hadise sen diye hitap ediyor, Murat sen diye hitap ediyor, kız sen diye hitap edince davranış bozukluğu mu oluyor? Durum buysa kız Acuna siz diye hitap etmek zorunda mı?

Popstar alaturkadaki Bülent Ersoy siz diye hitap ediyor, aynı şekilde yarışmacı da öyle karşılık veriyor.

Neymiş bu işler karşılıklıymış. Ha ben çıkmış olsam yarışmaya ben de siz diye hitap ederim ama Acun olayı çok farklı boyutlara taşıdı kanımca.

Kızı haklı çıkarmıyorum yanlış anlaşılmasın, ondaki de farklı bir şımarıklıktı. Ben Acuna takıldım sadece.
katılıyorum arkadaşım,saygı karşılıklı,ayrıca acun konuşmadan,önce herkez jüri üyesi,gayet normal neşeli cevap veriyorlardı,kimse umursamadı,,sen,,hitap etmelerine,yarışmanın kuralları varsa acun de uymak zorunda onlara,kızı savunmuyorum çok ,,rahat,, tavırları var,ama acun ve hadise de haddini bilmek zorundadırlar,ayrıca kız dava açabilir ve kazanma şansı baya yüksek,acun kimki tehsiş koyor,doktor mu?bu bir ağşalama,ve başka kişinin sözlerin gerçeğinden saptırma,acun haddinş haydi açtı,bence

bence bu tartışmanın yaşanmasının en temel nedeni,Acun'un kıza karşı negatif enerji oluşturması,kıza antipatiyle yaklaşmasıydı.2.neden tabiki kızın davranışları konuşması.sonuna kadar izledim de Acun kıza sert sert yanıtlar vererek hadise ve mustafa sandalı kışkırttı.acunun laf sokmalarından sonra jüri üyeleri de antipati oluşturdu bence.kıza zaten bişey demicem,solist olarak çalışıyormuş,üniversiteyi bırakmış,sahneye çıka çıka alışmış,o spot ışıklarının verdiği bir özgüven var ama artık bu özgüven terbiyesizliğe ulaşmış.kızın sürekli yaptığı ''takmıyorum sizi'' dercesine bir dil ve el hareketi var çok terbiyesizce.yani sadece kızın sen diye hitap etmesinden kaynaklı değildi,jüri üyeleri de sen diyor.acunun antipatiyle yaklaşması ve kızın terbiyesizlik boyutuna ulaşmış özgüveni temel nedenler.''sen'' hitabı sadece bahane.sonuç ne acun haklı ne o kız.:KK14::KK14::KK14:

ya bu Erkam Aydar nasıl tatlı nasıl şeker aman Allahımm:nazar:
aşağıdaki videoyu kaç kez izledim bilmiyorum

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkam erkam erkam diyorum başka da bişey demiyorum :111:
ses yok ama karizma tavan :KK9:
böyle kroyla karışık şeker bi havası var eşimle oturup bayıla bayıla izliyoz aha bizimki çıktı diye
hadiseyle hülya çocuğa asıla asıla boyları uzadı be :124:

Erkam erkam erkam diyorum başka da bişey demiyorum :111:
ses yok ama karizma tavan :KK9:
böyle kroyla karışık şeker bi havası var eşimle oturup bayıla bayıla izliyoz aha bizimki çıktı diye
hadiseyle hülya çocuğa asıla asıla boyları uzadı be :124:

bakışı yeter:)))
ohohohohoyyttttt:))))

Ne kadar haksız bır yarışma ..

Erkam denen cocuk sarkıyı soyleyemedı bile ama kız elendi,Neden cunku Erkam yakısıklı , karızmatık ..
Programın adı ne : O ses Turkıye !..

Kabul edıyorum cocuk acayıp karizma hele bakışları ..
Ama bu yakısıklı-güzel yarısması değil ki ses yarışması ..
Mustafa Sandal'dan beklemedıgım bırseydı kızın gozune baka baka haksızlık yaptı..
Kız '' benı duydugunuzu bılıyorum '' gb bısey soyledı gıderken , mjı ıyıydı..

X