Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hamilelik Müjdesi!

1. Konu Sahibi : pinkoparadise #1

I love KK Hamilelik Müjdesi!

Eşimize, Ailemize Hamile Olduğumuzu İlk Nasıl söyleyeceğiz? O Mutluluk Anlarını paylaşalım :)

2. Konu Sahibi : pinkoparadise #2

I love KK Aileye Bebek Müjdesi!

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım :)

Bir arkadaşım bebek müjdesini ailesine Bayram Kartı Hazırlayarak (Babanneciğim, büyükbabacığım Bu ilk bayramımız ellerinizden öperim! Beni bekleyin! :)) şeklinde bir haber verme şekli tercih etmişti.

Siz Eşinize ilk hamile olduğunuzu nasıl söylediniz?

Ailelerinizle nasıl paylaştınız?

O anlara geri dönün ve bize yaşadıklarınızı paylaşın hadi :))
    Biz yeniler de düşüncelerimizi planlarımızı paylaşalım böylelikle değişik fikirler ortaya çıkabilir :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)))

3. Konu Sahibi : pinkoparadise #3
    Giriş tarihi
    Aug 2012
    Ben masaya bir tabak daha koyardım. O kime diyecek tabi ki sormadan durmaz. Bende 9 ay sonra bir misafirimiz gelecekmiş yeni öğrendim yavaş yavaş hazırlık yapıyorum derim herhalde.

Ayyy düşüncesi bile güzel..Yarabbim nolur tez vakitte bana da ver kurbam olduğum..

4. Konu Sahibi : pinkoparadise #4

I love KK Aileye Bebek Müjdesi!

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım :)

Bir arkadaşım bebek müjdesini ailesine Bayram Kartı Hazırlayarak (Babanneciğim, büyükbabacığım Bu ilk bayramımız ellerinizden öperim! Beni bekleyin! :)) şeklinde bir haber verme şekli tercih etmişti.

Siz Eşinize ilk hamile olduğunuzu nasıl söylediniz?

Ailelerinizle nasıl paylaştınız?

O anlara geri dönün ve bize yaşadıklarınızı paylaşın hadi :))
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  family-relaxing-together-on-sofa-with-newborn-baby-thumb14926046.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  44.3 KB (Kilobyte)Biz yeniler de düşüncelerimizi planlarımızı paylaşalım böylelikle değişik fikirler ortaya çıkabilir :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)))

5. Konu Sahibi : pinkoparadise #5
    Alıntı serap_serap kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben masaya bir tabak daha koyardım. O kime diyecek tabi ki sormadan durmaz. Bende 9 ay sonra bir misafirimiz gelecekmiş yeni öğrendim yavaş yavaş hazırlık yapıyorum derim herhalde.

Ayyy düşüncesi bile güzel..Yarabbim nolur tez vakitte bana da ver kurbam olduğum..
    Serapçım inanmıycaksın ama eşimin de benden istediği oydu :)) Masaya bir tabak daha koy ben anlarım demişti :))) bir an önce belli olması için dua ediyorum bende.. henüz beklemedeyim anlayacağın :)

6. Konu Sahibi : pinkoparadise #6
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    biz kan vermeye eşimle gitmiştik ama eşim hiç beklemıyordu pozitif sonucu çünkü istemıyordu
    ben sonucu aldım eşimin gelmesini bekledim söyledim ama inandırabilene aşkolsun
    inanmıyor adam
    kan verdiğim yere kadar aradı ama ordan da bilgi veremeyız size dediler
    pek hayalimdeki gibi olmadı ama beklediğim tepkiydi

annemler uzakta ama k.valideme emziği paketleyıp verdik sana hediye aldık diye
    açtı baktı ve dondu kaldı
    sonra evde çığlıklar havada uçuştuu
    malum oğaulları istemiyorduu
    Ama Allahıma binlerce kez şükür ki eşim de ben de şuan çok mutuyuz
    Allahım tamamına erdirir inşallah

7. Konu Sahibi : pinkoparadise #7
    Giriş tarihi
    Aug 2012
    Alıntı pinkoparadise kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Serapçım inanmıycaksın ama eşimin de benden istediği oydu :)) Masaya bir tabak daha koy ben anlarım demişti :))) bir an önce belli olması için dua ediyorum bende.. henüz beklemedeyim anlayacağın :)
    ama benim ki biraz zor canım eşim benden daha meraklı test getiriyor hasta olmadan hadi bakalım diyor büyük bir ihtimal biz beraber öğreneceğiz.

8. Konu Sahibi : pinkoparadise #8
    bir an önce sağlıklı bir şekilde olsun da gerisi teferruat tabiki :))

ama insan yine de hayal kurmak istiyor :)))