aşk kavanozu yapımı

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
evet bayanlar başlığımdanda anlaşılacağı üzere evde kendim aşk kavanozu hazırlamak istiyorum sevgilimin doğum günü için
nasıl yapılır yapanlar veya bilenler varsa bana yardımcı olsun lütfen

.....................................................

$Adsız.jpg

Şimdi alıyorsunuz elinize güzel bir kavanoz. Şeffaf olsun ve mesela üstüne mini mini kırmızı kalpler çizin. Ya da sevgilinizin ve kendinizin baş harflerini de boyayabilirsiniz cam kavanozun üstüne. İçi görülecek şekilde olsun yeter. Kavanozu istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Kavanoz yerinde duradursun, siz kalp şeklinde ya da normal farketmez minik not kağıtlarına sevgilinize istediğiniz birşeyi not düşün. Bugün sizi çok mu sevindirdi? Yazın hemen:

“İyi ki varsın sevgilim. Bugün dünyanın en mutlu insanı bendim.”

Sadece bugüne dair değil. Sevgilinize ne hissettiğiniz herhangi bir şifreli sözcük ya da sürpriz bir not. Bunları birer kez katlayarak güzelce kavanoza yerleştirin. Yılın her gününe ait en güzel anılar. Alın size aşk kavanozu.

Sevgililer Günü hediyeniz çok orijinal oldu değil mi? Sevgilinizi uyarın her gün yalnız bir not açıp okusun. Böylece her gün sizin hissettiklerinizden bir parça beslensin ve sevginiz aşkınız her gün daha da büyüsün. Kavanozun dışını ya da kapağını da kurdela ya da farklı ip ve mesela nazar boncuğuyla falan süsleyebilirsiniz.

Aşk Kavanozuna yazılabilecek bir kaç not:

“Seni Seviyorum.”

“Her gün senin sesinle uyandığım için tüm günüm harika geçiyor.”

“Benim gibi çekilmez birine katlandığın için çok teşekkür ederim.”

“Sana bayılıyorum.”

“Seninle konuşmayı çok seviyorum.”

“Sen ve ben yok biz varız.”

ALINTI

Eki Görüntüle 500357

Son düzenleme:
.....................................................

Eki Görüntüle 500343

Şimdi alıyorsunuz elinize güzel bir kavanoz. Şeffaf olsun ve mesela üstüne mini mini kırmızı kalpler çizin. Ya da sevgilinizin ve kendinizin baş harflerini de boyayabilirsiniz cam kavanozun üstüne. İçi görülecek şekilde olsun yeter. Kavanozu istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Kavanoz yerinde duradursun, siz kalp şeklinde ya da normal farketmez minik not kağıtlarına sevgilinize istediğiniz birşeyi not düşün. Bugün sizi çok mu sevindirdi? Yazın hemen:

Sadece bugüne dair değil. Sevgilinize ne hissettiğiniz herhangi bir şifreli sözcük ya da sürpriz bir not. Bunları birer kez katlayarak güzelce kavanoza yerleştirin. Yılın her gününe ait en güzel anılar. Alın size aşk kavanozu.

Sevgililer Günü hediyeniz çok orijinal oldu değil mi? Sevgilinizi uyarın her gün yalnız bir not açıp okusun. Böylece her gün sizin hissettiklerinizden bir parça beslensin ve sevginiz aşkınız her gün daha da büyüsün. Kavanozun dışını ya da kapağını da kurdela ya da farklı ip ve mesela nazar boncuğuyla falan süsleyebilirsiniz.

“Seni Seviyorum.”

“Sana bayılıyorum.”

ALINTI

Eki Görüntüle 500357

kızlar çok teşekkür ederim

netten baktım bi tanesinin üzerinde yüksek dozda sevgi içerir, günde 1 defadan fazla kullanma yazıyo. çok hoş yaa kaç tane mesaj koydunuz içine? 365 tane var internette. valla kim bulduysa iyi bulmuş çok tuttum bu fikri

Yapımı kolay ve eğlenceli:KK16: Geçen sene 14 şubatta yapmıştım, içine kalpli kartonlarda notlar
ve kalpli çikolatalar koymuştum. Kavanozun da kısa koylu olanını kullanmıştım, uzunları hoş durmuyor.

$PASABAHCE-KITCHEN-CAM-KAPAKLI-KAVANOZ-98663__45027177_0.jpg

kızlar sözümü tutayım biraz geç oldu ama sonunda fotosunu çekebildim el emeği göz nuru aşk kavanozumun:KK1:
umarım beğenirsiniz

$P1010156.jpg
bu bütün bir görünümü:KK17:
$P1010157.jpg
bu arkadan görünüm:KK16:
$P1010158.jpg
bu kapağııı:KK17:
$P1010159.jpg
$P1010162.jpg

kızlar içerisinde kurumuş kokulu gül yaprakları var
mor kartondan kalpler kestim bi sürü üzerine henüz bişeyler yazmadım ama

Son düzenleme:
[limoncuk;26243810]

“Seni Seviyorum.”

“Sana bayılıyorum.”

ALINTI

Eki Görüntüle 500357

Cok begendim emeginize saglik.

evet çok güzelmiş
ama ben notların içine ''bana katladığın için teşekkür ederim'' tarzında cümleler yazmak ıstemıyorum
kendımı katlanılmaz, sinirli, asık surat tarzında cümlelerle ona tarif edersem eğer, benımkı çok fazla şımarır
ve emınım ki, ilk kavgamızda bunu yüzüme vuracaktır.

senı sevıyorum
biliyorum bensiz yapamıyorsun
benım gibi birine sahip olduğun için gerçekten şanslısın
dünyanın en tatlı erkeğisin
gibi.....şeyler yazabılırım:KK52::KK52: erkekleri bu kadar şımartmamak gerek
şeytan azapta gerek
herşeyin ortası bence........

X