Eyfel acik parfüm 50ml 5 tl

bende bı arkadasımda gorup denemıstım hıc sevmedım asla kalıcı degıldı ve alkol kokusundan parfumun kokusunu alamıyordum.belkıde bıze oyle denk geldı bılemıycem ama cok vasattı dp ve ıxora gıbı degıldı kesınlıkle.ama mor dıye bı marka cıkarmıslar o oldukca guzeldı cok kalıcı ve 2 sıse 20 lıraydı tavsıye ederım

Kızlar ben bugün iki tane parfüm aldim tabii önce bir kac tane denedim be delicious ve aroma fit aldim. Kollarım yara bere içinde ya. Alerji oldum cok

Son düzenleme:
Narciso Rodriguez benim favori parfümlerimdendir ne çok ağır ne de hafiftir aynı dediğin gibi. Herkes kalıcı demiş, belki de bi daha denemeliyim. Ayrıca Narciso'yu bence Dp den daha iyi taklit etmişler. Orjinali pahalı olduğu için gün içinde tazelemek için açık kullanıyorum Eyfel'e bir daha bakarım.

Zaten d&p nin benzeyen bir kokusunu bulamadım ben daha canım ama isim yapmış bir kere ....

bende de var bir tane meraktan almıştım ama çok ağır bir kokuymuş escada collection ın eyfel versiyonu

ben de meraktan almıştım 5 lira diye.oda kokusu olarak kullanırım en olmadı diye düşünmüştüm.koku kalıcı ama kısa zamanda rengi değişti ve çok ağır kokmaya başladı.ucuz etin yahnisi :KK1:

İlk deneyimimden sonra Eyfel'den nefret etmiştim bir parfüm denemek istiyorum adam bana çok alakasız bir parfüm verdi. Dün önünden geçerken escada magnetizm'i denemek istediğimi söyledim neyseki busefer doğru parfümü sıktı. Ben resmen aşık oldum bu kokuya. Daha önce Sevil'de denemiştim orjinali bana boğucu şeker gibi gelmişti britney fantasy ya da escada collection'a benzetmiştim ama Eyfel'dekine aşık oldum resmen hemen bugün gittim aldım ağır şeker kokmuyor sanki biraz daha tatlımsı bir kokusu var tavsiye ederim.

kızlar ucuz etin yahnisi yenmez ama açık parfüm illede kullanıcam diyosanız teninize kesinlikle ama kesinlikle sıkmayın. elbisenize sıkın....

Escada magnetism'den sonra bir de alien deneyeyim dedim. Herkesin bu kadar övdüğü parfüm nasılmış diye bir de D&P'de denedim. Eyfel'dekini dener denemez aldım zaten orada çalışan adam, benim en beğendiğim bayan kokusudur bu dedi. D&P'dekinde ise anlayamadığım bir şekilde sert bir koku oldu. Tamam çok kalıcı Eyfel'e göre baya hissediliyor kokusu ama resmen o çiçeksi koku baharatlı saçma bi koku halini aldı. Dolayısıyla Eyfel'deki ikinci parfümüm de Alien oldu. Orjinalini alıp bir fıs boynuma bu açığı da bir fıs kıyafetime sıkmayı planlıyorum. :)

bende 2-3 aydır eyfel parfüm kullanıyorum yaklaşık 20 çeşit kokusunu denedim.hem ucuz hemde kalıcı.birde benim tenim hemen kızarır sahte şeylerde bile ama eyfel de hiç yan etki yapmadı çok iyi,çok para verince çok kalıcı kaliteli olcak diye birşey yok neticede...hem bol bol kullanıorum hem kalıcı birde 5 lira

5liradır adidir demeyin ve deneyin.
Ben hanüz eyfeli denemedim ama 5liralık başka bir açık parfüm markasını denedim.
Tanıdığım birinde vardı, o söyleyince inanamadım.
Zerre alkol kokusu yoktu çünkü parfümde. Nefis yapmışlar.
O yüzden 5 liralık açık parfümler kötüdür ön yargım kalmadı artık. :KK31:
Umarım eyfel de iyidir.

bende 2-3 aydır eyfel parfüm kullanıyorum yaklaşık 20 çeşit kokusunu denedim.hem ucuz hemde kalıcı.birde benim tenim hemen kızarır sahte şeylerde bile ama eyfel de hiç yan etki yapmadı çok iyi,çok para verince çok kalıcı kaliteli olcak diye birşey yok neticede...hem bol bol kullanıorum hem kalıcı birde 5 lira
m

Ben de eyfelden parfüm almak istiyorum canım ağır kokuları fazla sevmiyorum ama 21 yaşındayım, han, hoş çekici önerebileceğin kokular var mı o kadar denemişsn yardımcı olabilir misin?

Kızlar Eyfeli bende kullanıyorum,parfum hastasıyımdır her seyden önce gelir benim için. Kalıcılıgı orta derece,kokular orjinale pek yakın degil ama hoş. Ama size şiddetle POLERMO markasını önerecegim ben hayatımda öyle kalıcı parfumler görmedim arkadaş! 2 gun boyunca aşırı belirgin kokuyor! Sonraki 1 haftada hafif sekilde duruyor üstünzüde. Yolda durdurup parfum ismimi soruyorlar polermodan sıktıgımda eheheh. Ustelik polermo da 13 TL ama cidden ama cidden kalıcı. Ankarada ziyagökalpte var kızlar. Ayyy reklam gibi oldu ama bana guvenin,eyfelde kullanıslı 5-6 tane Eyfel 15ten fazla polermo parfumum var. Siddetle öneririm

Kızlar Eyfeli bende kullanıyorum,parfum hastasıyımdır her seyden önce gelir benim için. Kalıcılıgı orta derece,kokular orjinale pek yakın degil ama hoş. Ama size şiddetle POLERMO markasını önerecegim ben hayatımda öyle kalıcı parfumler görmedim arkadaş! 2 gun boyunca aşırı belirgin kokuyor! Sonraki 1 haftada hafif sekilde duruyor üstünzüde. Yolda durdurup parfum ismimi soruyorlar polermodan sıktıgımda eheheh. Ustelik polermo da 13 TL ama cidden ama cidden kalıcı. Ankarada ziyagökalpte var kızlar. Ayyy reklam gibi oldu ama bana guvenin,eyfelde kullanıslı 5-6 tane Eyfel 15ten fazla polermo parfumum var. Siddetle öneririm

Polermo'dan hangi kokuları kullanıyorsun?
Ve eyfel'de hangi kokuları orijinaline yakın bulmadın? Orijinali gibi kokanına rastlamadın mı hiç eyfel'de?
Parfüm isimleri de önemli çünkü, çok merak ettim. :KK31:

m

Ben de eyfelden parfüm almak istiyorum canım ağır kokuları fazla sevmiyorum ama 21 yaşındayım, han, hoş çekici önerebileceğin kokular var mı o kadar denemişsn yardımcı olabilir misin?

tatlım bende 20 yaşndym ve dün gce eyfelden lacoste touch of pink kokusunu aldm işe gdrkn çk fzla kndmle ilglnemyrm ama prfm çntmda klmş ewdn çkrkn üstme 2 fıs sktm çktm we yolda erkek arkdşmla krşlştm ilk wrdği tpki bu prfm ne ya çok güzl kokysn dedi:KK34::KK34:bunu tawsye edrm birde channel sans parfumünü tawsye edrm bu mewsmlr içnde oldkca uygn bnce her ikside:KK54::KK54:

tatlım bende 20 yaşndym ve dün gce eyfelden lacoste touch of pink kokusunu aldm işe gdrkn çk fzla kndmle ilglnemyrm ama prfm çntmda klmş ewdn çkrkn üstme 2 fıs sktm çktm we yolda erkek arkdşmla krşlştm ilk wrdği tpki bu prfm ne ya çok güzl kokysn dedi:KK34::KK34:bunu tawsye edrm birde channel sans parfumünü tawsye edrm bu mewsmlr içnde oldkca uygn bnce her ikside:KK54::KK54:

chanel chance gerçekten güzel bir koku eyfelden deneyeceğim :) lacoste pinki de deniycem teşekkür ederim canım peki başka var mı önerebileceğin çünkü ben çokkk severim parfüm sıkmayııııı:)

X