Ankara için Kadın Doğum Doktor ve Hastane Tavsiyesi

ben nurten boyraza gidiyorum, çukurambar koru hastanesinin yanında muayenehanesi var. çok bilgili, sıcak ve dürüst bir doktor. herşeyi istatistiklerle gayet net açıklıyor, takibi çok iyi, çok da güvenilir. tavsiye ederim. doğumları koruda yaptırıyor, zaten kendisi süreçte çok yardımcı. muayene ücreti de diğerleri gibi çok yüksek değil, 200 lira civarı.

Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesinde Doğum Yapan Varmı? Doktorum Doç.Mesut Öktem Doktordan memnunum ama hastane hakkında hiçbir fikrim yok doğum tecrübesi olanlar varsa biraz bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba siz gazide kimle dogum yaptiniz? Normal dogum mu? Sizin yillar once sordugunuz soruyu simdi ben size sorsam:KK66:

Merhaba siz gazide kimle dogum yaptiniz? Normal dogum mu? Sizin yillar once sordugunuz soruyu simdi ben size sorsam:KK66:
Merhaba evet ben 9 ay boyunca tüm kontrollerimde mesut hocaya gittim doğumumuda normal doğum olarak mesut hocayla yaptım. valla allahıma şükürler olsun ettiğim duaların ve mesut hocanın verdiği rahatlıkla beraber kolay geçirdim doğumu. özel oda tutmuştum odaları küçüktü ama çalışanlardan hemşire asistan hasta bakıcı vs. hepsindende çok memnun kalmıştım. tabi mesut hocanın hastası olduğum içinmi bilmiyorum doğumuda ameliyathane gibi değilde normal özel bi odada yaptım. tabi üstünden 4 yıl geçti ne durumdadır bilemem. ama doktor olarak hala görüşüyorum nasip olursa 2. çocugumada mesut hocaya giderim.

doğumumu Memorial de yaptım hastane gayet iyiydi doktorum Nesrin Fener di . çok duyarlı iyi bir insan tabii ki iyi bir doktor aynı zaman da. ben doktorumu çok sevdim tavsiye ederim.

Rakiplerimi ve dogumumu ankara hrs de yaptim.doktorum Ömer Altun .doktor arıyorsanız çok tavsiye ederim.bircok arkadaşımda tavsiye ettim.9 ay boyunca kontrollerim cok mutlu ve huzurlu geçti sayesinde doğumda öyle . İnanın doğum sonrası bile kendinizi kraliçeler gibi hissediyorsunuz.hayatinizda hiç okadar ilgi alaka yi bir daha girebileceginizi sanmıyorum.3 kere çocuk doktoru odaya gelip çocuğu muayene etti.sut gelsin diye odaya birsuru çaylar getirildi.doktorum kaç kere odaya gelip beni ziyaret etti.eger imkaniniz varsa Ankara hrs hastanesi ve Ömer Altun diyorum

X