Ankara için Kadın Doğum Doktor ve Hastane Tavsiyesi

Ben de Lina'ya gideceğim. Önce Şükran hanıma gitmeyi düşünüyordum fakat karar değiştirdim ve aynı yerde Sema hanıma gitmeye karar verdim. Bakalım hayırlısı artık...

Ben de Lina'ya gideceğim. Önce Şükran hanıma gitmeyi düşünüyordum fakat karar değiştirdim ve aynı yerde Sema hanıma gitmeye karar verdim. Bakalım hayırlısı artık...

canım merhaba,
öncelikle bebeğini sağlıcakla kucağına almanı dilerim.
ben hamile değilim bir yıldır istiyoruz ama olmadı malesef.
bu süreç içinde iki üç defa şükran hanıma gidip muayene oldum.
ama pek memnun kalmadım.
şimdi infertilite tedavisi için tekrar gidicem ama şükran hanıma mı gitesem mine hanıma mı gitsem yoksa sema hanıma mı gitsem kararsız kaldım.
şükran hanımdan vazgeçtim gibi ama eminde olamıyorum forumlarda hakkında genelde iyi şeyler duyuyorum çünkü.
şükran hanıma gitmezsem mine hanıma mı yoksa sema hanıma mı gideyim bir türlü karar veremedim.
senin şükran hanımdan vazgeçme ve sema hanıma karar verme nedenlerin neler? çok özel değilse paylaşırmısın?
bebeğinle sağlıklı bir hayat dilerim...

canım merhaba,
ama pek memnun kalmadım.
şimdi infertilite tedavisi için tekrar gidicem ama şükran hanıma mı gitesem mine hanıma mı gitsem yoksa sema hanıma mı gitsem kararsız kaldım.
şükran hanımdan vazgeçtim gibi ama eminde olamıyorum forumlarda hakkında genelde iyi şeyler duyuyorum çünkü.
şükran hanıma gitmezsem mine hanıma mı yoksa sema hanıma mı gideyim bir türlü karar veremedim.
senin şükran hanımdan vazgeçme ve sema hanıma karar verme nedenlerin neler? çok özel değilse paylaşırmısın?

Canım çevremde Sema hanıma gidip doğum yapan ve çok memnun kalan pekçok kişi var. Biraz araştırınca Sema hanımın çok ilgili ve güler yüzlü olduğunu öğrendim. Kime sorsam kesinlikle Sema hanım dediler. Şükran hanımı da sordum aslında onun da iyi bir doktor olduğunu fakat sema hanımın çok farklı olduğunu söylediler. Bütün bunları duyunca bende Sema hanıma gitmeye karar verdim.

Canım çevremde Sema hanıma gidip doğum yapan ve çok memnun kalan pekçok kişi var. Biraz araştırınca Sema hanımın çok ilgili ve güler yüzlü olduğunu öğrendim. Kime sorsam kesinlikle Sema hanım dediler. Şükran hanımı da sordum aslında onun da iyi bir doktor olduğunu fakat sema hanımın çok farklı olduğunu söylediler. Bütün bunları duyunca bende Sema hanıma gitmeye karar verdim.

anladım canım çok saol.
bende inşallah en yakın zamanda kararımı verip tedaviye başlarım.
sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olmanı diliyorum canım...

öncelikle herkese sağlıklı bir hamilelik ve çocuk diliyorum. bir haftadır hastane araştırıorum bir de 100.yıl hastanesi var balgatta bu hastane ve doktorları hakkında bilgisi ve deneyimi olan var mı?

özel çağ hastanesinde dr erol bayraktar da iyi bir doktormuş peki buranın sgk muayene ücreti ne kadar? burda doğum yapan var mı?

anladım canım çok saol.
bende inşallah en yakın zamanda kararımı verip tedaviye başlarım.
sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olmanı diliyorum canım...
Canım çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Umarım sen de iyi bir tedavi sürecinden sonra hamile kalırsın. Allahım hakkımızda hayırlısını versin.

Arkadaşlar hepinize Allah sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin, ben bugün üye oldum ve doktor arayan arkadaşlarımın yazılarını okudum.Ben 2011 yılında Ankara Ün. Tıp Fakültesinde miyom ameliyatı oldum. tam 33 tane miyom aldılar benden.Prof. Dr. Cem Atabekoğlunu şiddetle tavsiye ederim hepinize . Ameliyattan sonra pek çok doktora göründüm gebe kalamadım. Son kez Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine gittim kontrol için ve o ay hamile kaldığımı öğrendim.Şimdi 6 haftalık hamileyim.Allah bütün isteyenlere sağlıklı, eli ayağı düzgün, mutlu ve şanslı bebekler nasip etsin .

canım merhaba,
ama pek memnun kalmadım.

Canım bugün Sema Hanıma muayene için gittim. Kesinlikle mükemmel bir doktor. Eğer başka bir doktora muayeneye başlamadıysan Sema hanıma gitmeni tavsiye ederim. Kesinlikle pişman olmazsın.

merhaba arkadaslar..
ben 4 gün önce bebeğimin kalbi durduğu için ankara medicana da kurtaj oldum..
şimdilik bir sıkıntım yok 4 gun sonra kontrolum var...
dr.dan cok memnundum ama hastanenin fiyat politikası tam bir rezalet.. hastalar bir musteri..
sgk mevzuatını az cok bilen birisiyim..
bana kurtaj için 850 tl ilave ucret cıkardıklarında itiraz ettim sallamadılar bile.. o kadar alışmışlar ki yolmaya milleti..
neyse dedim o an zaten psikolojim bozuk.. ayrıntılı fatura alır şikayet ederim gerekli yerlere diye..
operasyon yapıldı ben anestezinin etkisinde oldugumdan eşim taburcu işlemlerini yaptı otomasyon sistemi bozuk diyerek ayrıntılı fatura vermemişler
bir de 171 tl patoloji ücreti almışlar..
eşim itiraz etmiş gorevli de begenmiyorsanız gelmeseydiniz şeklinde konusmus
ozel hastanelere ozellikle medicanaya gidenler hakkınızı yedirmeyin.. normalde 3-4 kat fazla para alıyorlar.
ilave ücretleri gosteren bir tablonun hastanın gorebileceği yerde asılı olması gerekirken bunu yapmıyorlar. o an hastaların caresizliğinden faydalanıyorlar...
begenmiyorsan baska yere git deme gibi bir luksleri yok ben gerekli butun şikayetlerimi sgk sağlık bakanlıgı ve vergi denetim kuruluna yapıcam...
ayrıntılı fatura vermek zorundalar 100 tl.nin üzerindeki her işleme..isteyin ve BİMER yoluyla yada alo 170 alo 184 yada alo 189 yoluyla şikayetlerinizi iletin....
milleti söğüşlüyorlar ..
bir sonuc cıkar mı bilmiyorum ama ben şikayetimi ileticem...En Büyük KK

Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesinde Doğum Yapan Varmı? Doktorum Doç.Mesut Öktem Doktordan memnunum ama hastane hakkında hiçbir fikrim yok doğum tecrübesi olanlar varsa biraz bilgi verebilirmisiniz?

Bende 2 Mayıs için randevu aldım.Turgut Özal Üniv. Hastanesine İkbal Hanıma.Sordum bayağı giden arkadaş çok.Bakalım bi duruma göre.

slm bende 8 aylık evliyim evlendiğimde hemen hamile kalmıştım ankarada yeniyim bir arkadaşın tavsiyesiyle lokman hekim elif terziye gittim ama bebeğim gelişmedi ve kalbi durdu yine orda kürtaj olmuştum elif hanım ii bir doktor ama çok yoğun şimdi tekrar hamileyim yorumları okudum ve çok kararsız kaldım nereye gitsem bilmiyorum lokman hekimde saatlerce beklediğim olmuştu açıkcası...

Ben doğumumu ankarada yapıcam. Şuan görev yaptığım ilçedeyim. 7 aylık hamileyim. 2 hafta sonra ankaraya annemlerin yanına gidicem. Henüz nerede doğum yapacağıma karar veremedim. Annemlere yakın olduğu için özel çağ hastanesini düşünüyorum. Ama babam bugün sincandaki lokman hekim hastanesi ile görüşmüş. Fiyatıda uygun. Ama doktorlar ve hemşireler ya da hastane hakkında bir fikrim yok. Burada doğum yapan var mı acaba? Gerçi herkese göre değişiyor hastane ve doktor görüşü ama yinede biraz fikrim olur.

öncelikle herkese sağlıklı bir hamilelik ve çocuk diliyorum. bir haftadır hastane araştırıorum bir de 100.yıl hastanesi var balgatta bu hastane ve doktorları hakkında bilgisi ve deneyimi olan var mı?

Cnm istediğin bilgilere ulaştın mı bilmiyorum
Ama ben 100 yıl hastanesinde yaptırdım tüm kontrollerimi ve doğumumu ve çok memnun kaldım herkese de tavsiye ediyorum
Dr Dilek Hanım'da eğer karar veremediysen tavsiye ederim
Bi ark Medicana DAN bahsetmiş onlar tamamen soyguncu hiç önermem

Son düzenleme:
Bu arada Koru hastanesinin üçüncüsü geliyor. Bina inşaatı bitmek uzereymis. Ki kadın dogum orada daha da ozel olacak sanırım. Aydan Hanim ikincisine inşallah dedi :) Yerini tam anımsayamıyorum yalnız.

ben hamileligim boyunca gittim bu hastaneye kalabalık degil ici sıkılmıyo insanin randevun oldumu hersey kolay saatinde bitiyor.benim icin bu onemliydi saatler cunku calisiyorum.bir de hastane yogunlugu ile uyrasmıyo olmak cok iyi bu yonden tercih ettim aslinda bu hastaneyi iyi duyumlarda aldim bir cok tanidigimda burda dogum yapmis ilgi ve alaka iliymis.ben 6 aylık hamileyim doktorum Yrd.Doc.Esra AKTEPE KESKİN ve cok memnunum her sorumu cekinmeden sorabiliyorum anlayisli ve guler yuzlu,yeterince bilgi veriyor duzenli olarakta takip ediyor.insallah bir aksilik olmassa da dogumumada kendisi girecek.kisacasi hastane ve doktor hanim bence iyi arayanlara tavsiye ederim arkadaslar...

Ben doğumumu ankarada yapıcam. Şuan görev yaptığım ilçedeyim. 7 aylık hamileyim. 2 hafta sonra ankaraya annemlerin yanına gidicem. Henüz nerede doğum yapacağıma karar veremedim. Annemlere yakın olduğu için özel çağ hastanesini düşünüyorum. Ama babam bugün sincandaki lokman hekim hastanesi ile görüşmüş. Fiyatıda uygun. Ama doktorlar ve hemşireler ya da hastane hakkında bir fikrim yok. Burada doğum yapan var mı acaba? Gerçi herkese göre değişiyor hastane ve doktor görüşü ama yinede biraz fikrim olur.

bende o hastaneyi düşünüyorum gittnmi sen memnun kaldınmı ??

X