Ankara için Kadın Doğum Doktor ve Hastane Tavsiyesi

Ankara da kadın dogum uzmanı arayan arkadaslar, Dr. Meltem hanim bilgi beceri yönünden olduğu kadar güleryüzü ilgi ve sabrı ile de muhteşem bir doktor. Onu tanıdığınızda beni haklı bulacağınızdan eminim.

Prof. Dr. Aydan Asyalı Biri *Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı *perinatoloji (Riskli gebelik)uzmanı *tıbbi biyoloji ve genetik uzmanı ilgili güler yüzlü.Aradan 1 yıl kadar süre bile geçmiş olsa telefon açtığınızda sizi ve hastalıklarınız anında hatırlayıp size rahatlıkla yardımcı olan biri. Kesinlikle öneririm. Sorularınız sorunlarınız asla havada asılı kalmıyor.

kızlar bende yeni anne adayıyım,doğu görevindeyiz şu an, kontroller için özel hastaneye gidiyorum
ama doğumumu ankarada yapmayı düşünüyorum
özel hastanede doğum ücretleri ne kadar acaba bilginiz varmı?

kızlar bende yeni anne adayıyım,doğu görevindeyiz şu an, kontroller için özel hastaneye gidiyorum

gideceğiniz hastaneye ve doğuma girecek hocaya göre değişiyor.Benim doktorum 5500 ile 6000 arasında alıyor

canım batıkentte özel bilgi hastanesi var 1000 tlye yaptırıyor.bu sene arkadaşım yaptı çok da memnun. ben hrs hastensinde 2011de 2850 ye yaptım.güven hastanesi var 6000tlye yaptırıyor yani değişiyor. ama bir risk yoksa hemen hemen hepsinin yaptığı işlem aynı.akropol de uygun balgatta.

hacettepede doğum yapan varmı ben doç dr gürkan bozdağa gidiyorum şimdilik kontrollerimden memnunum henüz odalarını görmedim özel odaları hakkında fiyat bilen varmı

Öncelikle herkese kolay ve sağlıklı doğumlar dilerim. Geçen sene bu konuya şiddetle kafa yoran birisi olarak şunu söyleyebilirim. Zaten doğum sonrası tecrübemi paylaşacağım diyordum. Ben geçen sene gebelik takibi için Lina Kadın Sağlığı Şükran Hanıma devam ettim. İlk tanıştığım andan son güne kadar hep ilgili, hep güven verici ve güler yüzlü bir doktor. Kendisini çok sevdiğim için doğuma da onunla gitmeyi istedim. Ve anlaşmalı olduğu hastanelerden Hrs ' ye karar verdik birlikte. Zaten Hrs yi nasıl anlatayım bilmiyorum. Bir doğum okadar mı güzel geçer, güle oynaya doğuma girdik, doktorum yanağıma öpücük kondurmuştu, hemşireler ise sürekli alnıma masaj yapıp beni rahatlatmaya çalışmışlardı. Ve hrs hastanesi ekibinden ayrıca çok memnun kaldım. Hepsinin o süper ilgisini unutamam. Özetle hayatta sayılı kez yaşanır doğum tecrübesi. Güzel anılarla atlatmak hepimizin temennisi. Ben hala minnetle anıyor ve iyiki Şükran hanımı tercih edip, iyi ki hrs hastanesin de doğumu gerçekleştirmişim diyorum. Hepinizie doğru kararlar diliyorum.

Son düzenleme:
Kızlar ben hrs de doğum yaptım çok memnun kaldım hastane ve personel mükemmel hizmet veriyor

Doktorum op Dr İrfan Tarhan kesınlıkle de tavsiye ederım cok güzel bir doğum oldu

kızlar sincandaki koru hastanesi kapanıyor diye duydum haberi olan yakın zamanda giden var mı oraya doğru mu acaba????

Slm kızlar
ben 2012 eylül ayında doğum yaptım doktorum özel çağ hastanesinde op.dr.Erol Bayraktar
gerçekten çok memnun kaldım hamileliğim süresince her kafama takılan için rahatca arayabildim doğumdan sorada çok ilgilendi
kesinlikle tavsiye edebilceğim bi doktor

Sincan koru kapaniyor diye bir sey duymadim. Siz nerden duydunuz? Buradaki arkadaslardan giden var oraya ogreniriz.

komsum söyledi banada burası aklıma geldi benimde gidenler var kesin bilgi alırım diye inş yoktur öyle bişey

Kızlar ben hrs de doğum yaptım çok memnun kaldım hastane ve personel mükemmel hizmet veriyor

Doktorum op Dr İrfan Tarhan kesınlıkle de tavsiye ederım cok güzel bir doğum oldu

HRS de ne kadara doğum yaptınız. Öğrenebilirmiyim.

kızlar sincandaki koru hastanesi kapanıyor diye duydum haberi olan yakın zamanda giden var mı oraya doğru mu acaba????

Bende oraya gitmeyi düşünüyordum. Hiç öyle bir şey duymadım yeni açıldı neden kapansın ki.. giden arkadaşlar vardı bilgilendirirlerse sevinirim.

merhaba canım sen sincan koruya gidiyordun dimi murat beye. Sincan koru kapanacakmış felan yazmışlar varmı öyle bir şey, bende seda hanıma gitmeyi düşünoyurdum. Birde rahim filmi felan çektirdin mi orda sen. yada çektireni biliyormusun.? Nasıl çekiyorlar, zor oluyormuymuş.. bilgin varmı...

HRS de ne kadara doğum yaptınız. Öğrenebilirmiyim.

Canm benim doktorum dışarıdan geldi ben hastaneyi seçtim özledi doktor umun parası ve bir gece konaklama dahil 3.750 tl yediğim yaptım
Tabi suit oda yada 2. Refakatçi de istersen ekstradan 150 tl ydi sanırım

kadın doğumcu olarak dr.güzin başcı'dan kesinlikle memnun kalacağınızdan eminim.ben bir süredir hastasıyım.tavrı,tarzı,teşhisi,tedavisi mükemmel.lina kadın sağlığı merkezinden her anlamda memnun kaldım özellikle dr.güzin hnm ve çalışanlarından.her zaman güleryüzlü ve ilgililer.doktorundan çalışanına mükemmel bi yer .

peki bu hastanede yeni doğan ünitesi var mı? doğum da yapıyorlar mı?

X