Ankara için Kadın Doğum Doktor ve Hastane Tavsiyesi

bende myom var, bekarım, ben de yar. doç. veya prof. kadın doktor tavsiyesi istiyorum.

etlik lokman hekim elif terzi
lina kadın saglıgı merkezi güzin başçı

kadın doğumcu olarak dr.güzin başcı'dan kesinlikle memnun kalacağınızdan eminim.ben bir süredir hastasıyım.tavrı,tarzı,teşhisi,tedavisi mükemmel.lina kadın sağlığı merkezinden her anlamda memnun kaldım özellikle dr.güzin hnm ve çalışanlarından.her zaman güleryüzlü ve ilgililer.doktorundan çalışanına mükemmel bi yer .

özeldekiler de para aldıkları için güler yüzlü aynı insanlar devlette çalışsa eminim onlar da asık suratlı olur. bana onların güleryüzleri sahte geliyor.

etlik lokman hekim hastanesi aysun hanım bence harika bi doktor en azından ne sorarsanız cevap veriyor ve bu hastanedeki doktorlar normal sezeryan doğuma giriyor biraz kalabalık bi hastane ama ilgi alaka iyi ne proflara gittim bi güleryüz göremedik uzman doktor gösterdi güler yüz kesinlikle aysun özen okayı tavsiye ederim. Bu arada tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım

pek çok doktor tavsiyesi ile karşılaşacaksın ama bunların çoğuna gidip kendin karar varabilirsin ancak. Herkesin doktordan beklentisi farklı oluyor. Çok övülen doktorlara gittim ama pek ısınamamıştım açıkçası. Kimi aşırı tedirgin geldi. Kimi gözümü korkuttu. İnsanın tarzıyla da alakalı biraz.

Ben özelden Aydan Biri'ye gitmiştim çok memnun kaldım
Normal doğum yaptım doğumu Koru hastanesinde yaptım çok ilgiliydiler
Ama aynı hastanenin benim doğum yaptığım dönemdeki çocuk doktorunu beğenmedik ve takipleri Başkent Hastanesinde yaptırdık
Ama sanırım şimdiki çocuk doktoru da iyiymiş

doktor Şükran Çakmak Lina kadın sağlığı merkezi
doğum HRS hastanesini öneririm. epidural sezaryen yaptım doğum sonrası hiç ağrım olmadı ilk gün ayağa kalktım.

ben de 34 haftalık hamileyim ankarada zübeyde hanım doğum evinde doğum yapmayı düşünüyorum tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 29 mayıs hastanesinde yeşim hanıma takibini yaptıran yokmu hiç.ona gitmeyi düşünüyorum ne dersiniz.

Ben özelden Aydan Biri'ye gitmiştim çok memnun kaldım
Normal doğum yaptım doğumu Koru hastanesinde yaptım çok ilgiliydiler
Ama aynı hastanenin benim doğum yaptığım dönemdeki çocuk doktorunu beğenmedik ve takipleri Başkent Hastanesinde yaptırdık
Ama sanırım şimdiki çocuk doktoru da iyiymiş

meraba bende aydan hanıma gidiyorum ve koru dogum yapıcam allah nasip ederse nasıl koru hastanesi biraz bahsedermisin ilgilimi temizmi nasıl davranıyokar

meraba bende aydan hanıma gidiyorum ve koru dogum yapıcam allah nasip ederse nasıl koru hastanesi biraz bahsedermisin ilgilimi temizmi nasıl davranıyokar

canım zaten aydan hanımı ben çok begeniyordum ikinciyi yaparsa yine ona gidicem
ama hastane biraz küçük biz kalabaık bi aileyiz doğum sonrası ziyarete gelenler bir katı doldurunca güvenik çıkarttı hepsini :)
siz çok kalabalık değilseniz sorun olmaz
bunun dışında ebemiz fatma ebe çok iyiydi saolsun
ebe anne dedik biz ona çok ilgilendi bizimle
Genç hemşirelerden iyi olanları da vardı çok salak olan bi tanesi vardı inşallah o gimiştir
Genele bakarsan iyiydi yani :))
Hayırlı doğumlar olsun bakalım

canım zaten aydan hanımı ben çok begeniyordum ikinciyi yaparsa yine ona gidicem
ama hastane biraz küçük biz kalabaık bi aileyiz doğum sonrası ziyarete gelenler bir katı doldurunca güvenik çıkarttı hepsini :)
siz çok kalabalık değilseniz sorun olmaz
bunun dışında ebemiz fatma ebe çok iyiydi saolsun
ebe anne dedik biz ona çok ilgilendi bizimle
Genç hemşirelerden iyi olanları da vardı çok salak olan bi tanesi vardı inşallah o gimiştir
Genele bakarsan iyiydi yani :))
Hayırlı doğumlar olsun bakalım

teşekkür ederim peki dogum sezaryanmıydı normal dogummu ne kadar ödedin

teşekkür ederim peki dogum sezaryanmıydı normal dogummu ne kadar ödedin

Canım normal doğum yaptım ben normale de sezeryana da aynı fiyatı isterim 5500 dedi biz pazarlık yaptık
Çok ılımlı bir kadın zaten öyle zorlamadı bizi
Tabi emeğimin karşılığı değil milyarlar verseniz ödeyemezsiniz demeyi de unutmadı :))

Canım bi de ben 32. haftadan sonra doğum katına çıktım tanıştım ebe ile filan
ne getirmem lazım diye sordum ufacık sohbet ettik
İçini rahatlatır belki bu durum sen de git bi sohbet et tanış
İl lez gittiğin gün görmemiş olursun
sen sezeryan mı düşünüyorsun normal mi

Canım normal doğum yaptım ben normale de sezeryana da aynı fiyatı isterim 5500 dedi biz pazarlık yaptık
Çok ılımlı bir kadın zaten öyle zorlamadı bizi
Tabi emeğimin karşılığı değil milyarlar verseniz ödeyemezsiniz demeyi de unutmadı :))

cok istemiş ya banada 3500 le 5000 arası dedi dogum şekline ve duruma göre degişir dedi kısmet artık hayırlısı olsun verdigin bilgiler için cok teşekkür ederim

X