Tüp Bebek Merkezleri Prof dr. Timur gürgan da tüp bebk yaptıranlar burda buluşalım!!!!

inşallah bu tedavide güzel sonuç alırız sen hangi aşamadasın başladınızmı yumurta takibine
adet görünce gideceğim bende inşallah timur hoca merkezde olur
ilk tedavide çok heyecanlıydım pozitiftim şimdi çok soğuk bi halim var nötürüm kendimi çok kaptırmaktanmı korkuyorum nedir bilmiyorum
timur hoca bebek sahibi olamayacak çift değilsiniz dedi rahatlattı ama ilk tedavinin olumsuzluğu baya yıprattı ekimde dondurulmuş denemiştim onlarda tutmadı hemen başka klinik aradık erkenmi başladık bilmiyorum ilaçlar mahveddi istemimi adetimde gecikti rahim kalınlaşması oluşturmuş ialçlar korkuyorum

Cnm yenimgörsüm yazdığını ben hamile kaldım çoookk şükür. Sakın negatif olma her tedavide bir adı. Daha yaklaştığını düşün. Ben hiç negatif olmadım hatta bu 3.tedavim çok inanarak gittim bütün kurallara uyaroğlu oldum hiç dik kafalık yapmadım sonuçta karşımda kk dan hanımlardan biri yoktu bu işin duayeni vardı koskoca Prof ama görüşmeye gittiğim diğer kliniklerdeki Doç. Dr. Lara çok bilmiş davranmıştımmm bakıyorum da ne kötü şey. Sen antin ne durumdasın

Cnm ayni sorun bende de vardi adetin 2.gunu baslayip 12. Gunu birakmsk uzere corekotu bal tarcin mutlaka kullan. Omega 3 corasprin, b12, q10 dha25 mg kullaniyorum ve sukur ilk defa folikul sayim artti 12 tane oldu insallah hepsi dollenir ve dondururum

12 folekul oldu . Eskiden ne kadar oluyordu?

Hanimlar , PGT yaptiranlar varmi? Ankarada Timur Gurgan nasilmis PGT icin , bilenler varmi?? Azerbaycandayim,kime gideceyimi bilemiyorum.. 3 cu denemem bu :KK43: Istanbul dahami iyi acaba?
ve HLA ,KARYOTIP tahlileri vermem lazim, en kisa ne zamana cikar cevaplari?

arkadaslar bende 5 denememi istanbulda yaptim simdiki denememi gürgan klinikte yaptiriyorum pgs testi ile 1 emriyo transfer edilfi daha once yaptiran varmi gebe kalan varmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba ben de 4. denememi gurgan da yapıyorum şuan adet olmayı bekliyorum 2. günü başlayacağız asıl tedaviye

Mrb insallh tutar ya.ben iki ay once gittm yaklask.ilac verdi bir sonraki adette tahlil yapip yollucmmol.ona gore cagiracaklar tedaviye devm edicz.sana ne verdi sorunun ne

Mrb insallh tutar ya.ben iki ay once gittm yaklask.ilac verdi bir sonraki adette tahlil yapip yollucmmol.ona gore cagiracaklar tedaviye devm edicz.sana ne verdi sorunun ne

benim sorunum pko (polikistik over sendromu ) var ve prolaktin (süt hormonu ) yüksek eşimin de sperm morfolojisi (sperm şekil yapısı ) % 0 dı gurgan da ölçtüler %2 çıktı
koraspirin ,colostrum ,omega ,dostinex, demir hapı, b12 iğnesi, yasmin ilaçlarını kullanıyorum dostinex ve yasmin bitti şimdi adet olmayı bekliyorum 2. yada 3. günü gel başlayalım tedaviye dediler

benim sorunum pko (polikistik over sendromu ) var ve prolaktin (süt hormonu ) yüksek eşimin de sperm morfolojisi (sperm şekil yapısı ) % 0 dı gurgan da ölçtüler %2 çıktı
koraspirin ,colostrum ,omega ,dostinex, demir hapı, b12 iğnesi, yasmin ilaçlarını kullanıyorum dostinex ve yasmin bitti şimdi adet olmayı bekliyorum 2. yada 3. günü gel başlayalım tedaviye dediler

Timur bey icin cok iyi seyler duyarak gittm.beklemek disinda olumsz bisey gormedm.adam gerckten isin ehli gorunuyor.bu isler kismet isi tabi ama sebep te lazim sonucta.insallh bize sebep olur.benm sornmun da erken menopoz.27 yasndaym bi kizm var.5 yasnda.3 yil once menopoza girdm yumurta uretmi yok.burdakiler tedavi bile vermedi olmaz dediler.ama dogal bi geblk yasadm dusuk oldu.yine yumurta yok ama adetimi.bekleyip gorecm umarm tedavsi ise yarar

Timur bey icin cok iyi seyler duyarak gittm.beklemek disinda olumsz bisey gormedm.adam gerckten isin ehli gorunuyor.bu isler kismet isi tabi ama sebep te lazim sonucta.insallh bize sebep olur.benm sornmun da erken menopoz.27 yasndaym bi kizm var.5 yasnda.3 yil once menopoza girdm yumurta uretmi yok.burdakiler tedavi bile vermedi olmaz dediler.ama dogal bi geblk yasadm dusuk oldu.yine yumurta yok ama adetimi.bekleyip gorecm umarm tedavsi ise yarar

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Ben de burdayim yeni katildim araniza. Timur hocanin hastasiyim ...merhablar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Timur Gürgan hastaları halaa burdamı acabaaaaa ???? timur hocayla tedavi görüp hamişş olanınız varmı aranızda :)

selam bende timur hocaya gitcem . 5 ay klomen tedavisi oldum doktorum 5 inci ayda poliskistlik hastası olduğu söledi. hsg çekildim temiz çıktı şükür.
kafam çok karışık şimdi ki aşama aşılama

TİMUR GÜRGAN DA 2 defa tup bebek yaptırdım.hiç memnun kalmadım.maddiyata dayalı olduğunu düşünüyorum.negetif sonuçlardan sonra zaten yüzünüze bakılmıyor.

Bende erken menepoz var hic yumurta olmasa dahi tup bebek yapilabiliyrmus diye haberlerde ckti. Gitmeyi dusunuyorum bu durumda olup sonuc alan varmi

X