Tüp Bebek Merkezleri Prof dr. Timur gürgan da tüp bebk yaptıranlar burda buluşalım!!!!

mrb arkadaşlar bende gürgan klinikte yeni tedaviye başlıcam.umarım hayırlısı olur bu bizim 4.denememiz olacak gürgan klinikte şuan tedavi olanlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

mrb arkadaşlar bende gürgan klinikte yeni tedaviye başlıcam.umarım hayırlısı olur bu bizim 4.denememiz olacak gürgan klinikte şuan tedavi olanlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

Ben gordum 2.tedavim orda oldu muazzam bir yer gurgan hoca ve aygul hanim mukemmel insanlar ve cok da inancli insanlar sonuc negatif ama basa sebeplerden ben 7.8.9 gun silik ikinci cizgiyi gormustum sonra degerler hizla dustu. Yonlendirmiyorum sakin etki altima girme canim bunlar benim fikrim. Sizin sorun neydi

ben görüyorum dün yumurtlarım toplandı sabırsızlıkla telefonlarını bkliyorum

canım bizim sorun benim adet düzensizliğim eşiminde sper sayısı az ve şekil bozukluğu var varikosel çıkmıştı ondan dolayı olmuş önceden hiçbir şey yoktu ben normal yolla 2 kez hamile kaldım biri 8 haftalıkken düştü diğeri 23 haftalık erken doğdu yaşamadı ondan sonrada bu sorunlar çıktı birdaha olmadı 3 kez tüp bebk denedik 1.si pozitif çıktı sonra seninki gibi değer düştü öbürlerinde genetik araştırma yapılarak en iyi embriyolar yerleştirildi ama olmadı nasip yarın klinikte ilk göüşmem var bakalımne diyecek timur bey siz şuan tedavi görüyomusunuz?

zanyacım seninde tedavin hayırlı olsun umarım herkes için sonuç iyi olr çok yıpratıcı bir süreç senin kaçıncı denemen canım umarım hayırlı sonucunu paylaşırsın

benim 2.denemem cnm evtt çok yıpratıcı umarım bu kez yaşamayız ben doğal yolla hiç gbe kalmadım brnimde eşimde sorun var morfoloji bozukluğu

benim 2.denemem cnm evtt çok yıpratıcı umarım bu kez yaşamayız ben doğal yolla hiç gbe kalmadım brnimde eşimde sorun var morfoloji bozukluğu

rabbım yardımcınız olsun ben 3 kez tup bebek yaptırdım ılk ıkısı tutmadı 3 .de tımur hocada yaptırdım tavsıye ederım cok ıyı ılgılenıyolar hepsıde cok ıyıler yalnız tek sorun tımur hocayı sacede ılk gorusmede goruyosun dıger herseyınle aygul hoca ılgılenıyo ve hamıle kaldım 1 oglum oldu suan 1.5 yasında ıkıncısı ıcın hazırlanıyorum dondurulmuslarım var onları koydurmayı dusunuyorum ınsallahhh onlarda guzel sonuclanır senınle okadar guzel konusuyolarkı herseyınle ılgılenıyolar hem senı hem esını takıp edıyolar superler valla ben hepsınıd cok sevdım rabbım ınsallah en kısa zamanda sanada yasatır bu guzel duyguyu ısteyen herkese versın rabbımmm

hepimiz için iyi olur inşallah bende dün gittim görüşmeye çarşamba günü histeroskopi çekilecek doğum kon.hapına başladım öbür ayda asıl tedaviye başlıyacağız birde bana glukofen diye bi hap verdiler sizede verdilermi nasıl bi etki gördünüz?çok kalabalık bir yer çok bekleniyor ama sonuç iyi olsun inşallah.

hepimiz için iyi olur inşallah bende dün gittim görüşmeye çarşamba günü histeroskopi çekilecek doğum kon.hapına başladım öbür ayda asıl tedaviye başlıyacağız birde bana glukofen diye bi hap verdiler sizede verdilermi nasıl bi etki gördünüz?çok kalabalık bir yer çok bekleniyor ama sonuç iyi olsun inşallah.

evet cok kalabalık bıyer cokta beklıyosun ama cok ıyı ıllgılenıyolar senın kacıncı denemen kardelen

benim 4. denemem iki tanesi normal tüp bebek 3. dondurulmuş embriyo benim daha önceden iki tanede kendiliğinden normal gebeliğim var ama düşük ve erken doğumla sonuçlandı canım

benim 4. denemem iki tanesi normal tüp bebek 3. dondurulmuş embriyo benim daha önceden iki tanede kendiliğinden normal gebeliğim var ama düşük ve erken doğumla sonuçlandı canım

hmm ınsallahhh busefer olur canım hayırlısıyla ne tedavı uyguluyolarsa bıze buradan yaz tamammmı ıyı haberlerını beklıoruz tımur hocayla gorustunmu peki

evtt ve dün transferim olduu inşş bebeğğiimi yada bebeklerimi kucağıma alrım sağlıklı sağlıklı dinlenmeye calışıyorum sürekli yat yat olmuyor arada oturuyorum arada kalkıyorumm inşş yanlış bişeyler yapmıyorumm

Allah hayırlı uğurlu etsin canım bence knd nasıl rahat hissediyosan öyle davran ve şunu asla unutma rabbim korusun bizim yaptığımız herşey boş hayırlı haberlerini bekliyoruz

hmm ınsallahhh busefer olur canım hayırlısıyla ne tedavı uyguluyolarsa bıze buradan yaz tamammmı ıyı haberlerını beklıoruz tımur hocayla gorustunmu peki
dün görüştük canım çarşamba günü bize uygun tedaviyi belirleyeceklermiş şimdilik glukofen ve yasmine başladım sonrasında ne olcak bilmiyorum dualarınızı bekliyorum canım bizi sadece bu durumu yşayanlar anlar Allah hepimizin yardımcısı olsun

dün görüştük canım çarşamba günü bize uygun tedaviyi belirleyeceklermiş şimdilik glukofen ve yasmine başladım sonrasında ne olcak bilmiyorum dualarınızı bekliyorum canım bizi sadece bu durumu yşayanlar anlar Allah hepimizin yardımcısı olsun

evet canım aynen rabbım yardımcın olsun ınsallahhh ıyı haberlerını beklıoruz bızlerı haebersız bırakma

evtt ve dün transferim olduu inşş bebeğğiimi yada bebeklerimi kucağıma alrım sağlıklı sağlıklı dinlenmeye calışıyorum sürekli yat yat olmuyor arada oturuyorum arada kalkıyorumm inşş yanlış bişeyler yapmıyorumm

kactane transfer ettıler zanya

canım bizim sorun benim adet düzensizliğim eşiminde sper sayısı az ve şekil bozukluğu var varikosel çıkmıştı ondan dolayı olmuş önceden hiçbir şey yoktu ben normal yolla 2 kez hamile kaldım biri 8 haftalıkken düştü diğeri 23 haftalık erken doğdu yaşamadı ondan sonrada bu sorunlar çıktı birdaha olmadı 3 kez tüp bebk denedik 1.si pozitif çıktı sonra seninki gibi değer düştü öbürlerinde genetik araştırma yapılarak en iyi embriyolar yerleştirildi ama olmadı nasip yarın klinikte ilk göüşmem var bakalımne diyecek timur bey siz şuan tedavi görüyomusunuz?

Bizimde sorun erkek faktorlu. Madem varikosal var neden tedavi olmuosunz tup bebekten daha kolay varikosal. Neyse umarim bu son olur diger tedavilerin nerde oldu kac yumurtan oluyor normalde ve ignelerden sonra kac tane oluyor bende hep 7/8 tane oluyor hic artmio

merhaba tedaviniz hayırlı olsun kızlar inşallah pozitiflerinizi görürsünüz..

ben temmuzda gürgan klinikte 1.tüp bebek denememi yaptırdım ancak negatifle sonuçlandı...
ocakta ksımetse 2.denememizi yapacağız ancak ben tekrar gürgan kliniğe gitmeyi düşünmüyorum..

Bizimde sorun erkek faktorlu. Madem varikosal var neden tedavi olmuosunz tup bebekten daha kolay varikosal. Neyse umarim bu son olur diger tedavilerin nerde oldu kac yumurtan oluyor normalde ve ignelerden sonra kac tane oluyor bende hep 7/8 tane oluyor hic artmio

varikoselden ameliyat oldu ama tek sorun o değil canım bende pco varmış dün öğrendim adet düzensizliğim var benimde diğer tedavilerin ilkini anatolya diğer ikisinide genartta oldum 20 civarında yumurta toplanıyo 17-18 tanesi dölleniyo ama 8 gibisi kaliteli oluyo benim ilaç tedavim kısa sürüyo bir kutu iğne yetiyo bana ama bu sefer ne olur bilmiyorum

X