Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

piolin

Guru
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2010
1.250
24
Fatiha Kuranın birinci suresi olması ve Kurana ilk başında Fatiha ile başlanıldığı için açan açış yapan anlamında Fatiha ismi verilmiştir. Fatiha Kuranın anahtarı mahiyetindedir.
Peygamberimiz (asm) Fatiha hakkında buyurmuş: "Fatiha suresi her türlü derde şifadır"

Arkadaşlar biliyoruzki müslümanın müslüman kardeşi için yaptığı dua kabul olur. Biz de bu vesileler ile bir üstteki arkadaşımızın hayırlı dileği için bir fatiha okuyalım.Allah kabul etsin inşallah..

Ben de bir alttaki arkadaşım için fatiha okudum bundan sonra herkes bir üstteki üye için okuyabilir..

güzel bir konu olmuş. yüreğine sağlık konu sahibi:) sana ve üstte ki arkadaşa birer fatiha da ben yolluyorum:)

Rabbim kalbinizde ki tüm güzellikleri karşınıza çıkarsın.

en büyük hayalleriniz hayırlısıyla tez zamannda gerçek olsun.

güzel bir konu olmuş. yüreğine sağlık konu sahibi:) sana ve üstte ki arkadaşa birer fatiha da ben yolluyorum:)

ben dayanamicam sanada 1 fatiha 1 ayetel kursi ve bebisinin icinde 1 ayetel kurs yolluyorummmmm
allah hayirlisiyla saglikla mutlulukla huzurla neseyle bebisini kucagina almayi nasip etsinnnn insallahhh
ve bebisininde sansi bahti acik omru uzun saglikli tahti guclu olsunnnnnnnnnn
yolunuz acik olsunnnnnn
darisida basima olsun insallahhhh :))
mucks
allaha emanet
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dilekleriniz gerçek olsun hayırlısıyla.. okudum ben:)

ben dayanamicam sanada 1 fatiha 1 ayetel kursi ve bebisinin icinde 1 ayetel kurs yolluyorummmmm
allah hayirlisiyla saglikla mutlulukla huzurla neseyle bebisini kucagina almayi nasip etsinnnn insallahhh
ve bebisininde sansi bahti acik omru uzun saglikli tahti guclu olsunnnnnnnnnn
yolunuz acik olsunnnnnn
darisida basima olsun insallahhhh :))
mucks
allaha emanet
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
amin canım. Allah seni de TEZ zamanda karnını,kucağını doldursun sağlıklı sıhhatli güzel kaderli evlatlara sahip olasın inşallah.

(fatiha yolluyorum bebek için özel)

dilekleriniz gerçek olsun hayırlısıyla.. okudum ben:)

rabbim isteklerinizi hayırlısıyla tez zamanda karşınıza çıkarsın (amin fatiha...)

Bende hepinize dua ediyorum rabbim tüm dualarınızı kabul etsın..benim de nacizane sizden ricam epilepsi hastası kızım için duada bulunmanız. canım kızım seni çok seviyorum.Rabbime Emanet olun.

Son düzenleme:
canım kızın için okudum.Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun.Hastalığından iz kalmıycak şekilde şifa versin inşallah.Bende rabbimden ömür boyu şifa sağlık dileniyorum...

çok güzel düşünmüşsünüz kızlar.
tam bir sinerji oluşuyor burada :KK16:
benden deeee idil e özel fatiha :KK1:

birdeeee toppik için
Allah hebimizin dualarını kabul etsin, gönlümüzün muradını versin hayırlısıyla :KK16:

Son düzenleme:
Bende hepinize dua ediyorum rabbim tüm dualarınızı kabul etsın..benim de nacizane sizden ricam epilepsi hastası kızım için duada bulunmanız. canım kızım seni çok seviyorum.Rabbime Emanet olun.

canimmm benimmmm allahhh acil sifalar versinnn insallahhhhhhhhh ..meleginin tumm vucudunun sifa bulup sagligina kavusmasi icinnnnn ayetelkursi yolluyorum onaaa kalkan gibi olsun tumm vucudunu once temizlesin sonrada korusun insallahhhh cnm.

canım kızın için okudum.Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun.Hastalığından iz kalmıycak şekilde şifa versin inşallah.Bende rabbimden ömür boyu şifa sağlık dileniyorum...

canimm sanada fatihani yolluyorummm ..dileklerinin kabulu icinnnnn fatiha....

çok güzel düşünmüşsünüz kızlar.
tam bir sinerji oluşuyor burada :KK16:
benden deeee idil e özel fatiha :KK1:

birdeeee toppik için
Allah hebimizin dualarını kabul etsin, gönlümüzün muradını versin hayırlısıyla :KK16:

SEYZENIMMMMM gobusunue hayirli zamanda hayirli olan bebislerinnnnnn konmasiiiiiii dileginnn icinnnnnnnn el-fatihaaa .....

muckssss

ALLAH hayirli olan tumm dileklerimizi kabul etsin

hepimizin gonullerimizin muradlarini versin insalahhhhhhh.....

ben de bir fatiha okudum. inşallah hayırlı dilekleriniz gerçekleşir.Allah yardımcınız olsun
ben de hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum:KK43:

freeware senin içn okudum canım inşallah hayırlı bir yuva kurarsın

bende bir evlat sahibi olmak istiyorum

Allah yar ve yardımcınız olsun kızkardeşimin küçük kızı da epilepsi hastasıydı...çok şükür sağlığına kavuştu ama yıllarca ne acılar çektiğini çektiğimizi rabbim bilir en sonunda kızkardeşim gözünü kararttı felç olma riskini de göze alıp ameliyata izin verdi şimdi tamamen sağlığına kavuştu...yardımım dokunabilecekse elimden geldiğince yol göstermeye tedavisi hakkında bilgivermeye de çalışırım ama bende inanıyorum ki dualarla kurtulde bebğimiz...kızın için fatiha okudum Allah kabul etsin...

sardunyam ve esramm Allah gönlünüzdekini kucağınıza hayırlı birer evlat olarak nasip etsin inşaallah birer fatiha da sizin için okuyorum

ben de evlat sahibi olmak için uğraşıyorum Rabbim önce şifamı sonra evladımı nasip etsin başka bir dileğim yok....
tüm okuyanların duasını Allah kabul etsin

Bende üstte ki üye için okudummm Allah kabul etsin hepimizin dualarını

X