Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Iste buda benim *SÖZÜÜMMM* 12.08.2012

Canimmm :))) yuzugune bayillldiiiiimmmmm
Hersey harika gorunuyor valla. Sira bendee haftaya benimde sozum :)))

aaa canim ben senin yorumunu daha yeni görüyorum uzun zamandir girememistim....azönce bende senin topigini okudum sana yazdim seninde söz günün yaklasti ha insaallah hersey cooook güzel gecer sende de :KK16::KK16::KK16: 2014 bekle bizi geliyoruuuuuuuuuzzzz

Nedense yine konuna bakmak istedi canim.
Yine Yorum yazmak istedim :KK9:

Seni burda tanidikdan sonra yine konunu inceleyim dedim :KK9:
Ilk icimden sunu dedim:
Özene Bözene yapilmis hersey!

Söz sepetin cok güzel
Bazi kayinvalideler Söz bilezigi takar
Bazilari Söz bohcasi/Sepeti verir
Bazilari hicbirsey

Merak ediyorum bana birsey gelicekmi

Cikolatan bile harika

Bende pasta ismarladim Kipkirmizi kalp istedim 30 cm lik
Saclarini begendim bana da öyle yap diyorlar yandan...

Bakalim nasil olucam :KK52:

Bende arkadasimi VIDEO cekmesini söyledim görevlendirdim :KK9:
Kardesimde benim profesyonel Kameramla cekicek bizi...

700 Foto bendede cikar kesin :KK9:

Cooook yoruldumm yarin büyük gün :KK16:

Ben Söz bohcasi yapmadim.
Söz mendili yaptim ama gördün zaten süsledim onu bigüzel

Nedense yine konuna bakmak istedi canim.
Yine Yorum yazmak istedim :KK9:

Seni burda tanidikdan sonra yine konunu inceleyim dedim :KK9:
Ilk icimden sunu dedim:
Özene Bözene yapilmis hersey!

Söz sepetin cok güzel
Bazi kayinvalideler Söz bilezigi takar
Bazilari Söz bohcasi/Sepeti verir
Bazilari hicbirsey

Merak ediyorum bana birsey gelicekmi

Cikolatan bile harika

Bende pasta ismarladim Kipkirmizi kalp istedim 30 cm lik
Saclarini begendim bana da öyle yap diyorlar yandan...

Bakalim nasil olucam :KK52:

Bende arkadasimi VIDEO cekmesini söyledim görevlendirdim :KK9:
Kardesimde benim profesyonel Kameramla cekicek bizi...

700 Foto bendede cikar kesin :KK9:

Cooook yoruldumm yarin büyük gün :KK16:

Ben Söz bohcasi yapmadim.
Söz mendili yaptim ama gördün zaten süsledim onu bigüzel

yorumun beni nekadar mutlu etti anlatamam canim cok sagol...sen suan kesin heyecandan ölüyorsundur ben bunlari yazarken :KK52: insaallah hersey diledigin gibi cok güzel gecer yarin mutlaka bekliyorum havadisleri senden...evet bazilar bilezik takiyor bazilari set takiyor bana kayinvalidem altin kolye takmisti cokta hostu ben ondan sözde aslinda hic birsey istemedim ama icinden gelmis sagolsun. Valla söz bohcasi yapmayarak en dogrusunu yapmissin ki senin söz mendilin HARIKA olmus simdiye kadar gördügüm en güzel söz mendillerinden biri. Bende cok özenerek yaptim herseyimi bak busekilde kolonyami süslemistim $Unbenanntmmmmm.jpg makasimda aynen busekilde bu taslarla süslemistim ahhh ahhhhh biranda gelip geciyor hayal gibi geliyor insana sonra. Sendede spiegelreflex vardi dimi ver birinin eline koy 16GB karti icine herseyi ceksin gercekten sonunda harika fotograflar cikiyor ortaya birde bizde 2tane spiegelreflex vardi her acidan cekmisler sagolsun sevdigimin kahve icerken bile saniyelik görüntüleri var :KK16::KK16::KK16:

yorumun beni nekadar mutlu etti anlatamam canim cok sagol...sen suan kesin heyecandan ölüyorsundur ben bunlari yazarken :KK52: insaallah hersey diledigin gibi cok güzel gecer yarin mutlaka bekliyorum havadisleri senden...evet bazilar bilezik takiyor bazilari set takiyor bana kayinvalidem altin kolye takmisti cokta hostu ben ondan sözde aslinda hic birsey istemedim ama icinden gelmis sagolsun. Valla söz bohcasi yapmayarak en dogrusunu yapmissin ki senin söz mendilin HARIKA olmus simdiye kadar gördügüm en güzel söz mendillerinden biri. Bende cok özenerek yaptim herseyimi bak busekilde kolonyami süslemistim Eki Görüntüle 652599 makasimda aynen busekilde bu taslarla süslemistim ahhh ahhhhh biranda gelip geciyor hayal gibi geliyor insana sonra. Sendede spiegelreflex vardi dimi ver birinin eline koy 16GB karti icine herseyi ceksin gercekten sonunda harika fotograflar cikiyor ortaya birde bizde 2tane spiegelreflex vardi her acidan cekmisler sagolsun sevdigimin kahve icerken bile saniyelik görüntüleri var :KK16::KK16::KK16:

cokkkk sagollll canimmmm
kolonya harikaa

simdi konumu aciyorumm ALBÜMLER bölümüne

Son düzenleme:
X