Ovulasyon testi nasil kullanilir

Ciceklibocek

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2012
35
-1
Hamile kalmak istiyorum yumurtlama gunlerimi bilmem gerktigini soylediler fakat bu ovulasyon testi nasil kullaniliyo nasil bisey bilmiyorum fiyati ne kadar bilgisi olanlar yazabilir mi

cnm ben de meraktan akdım daha çalışmalara başlamadık 2 ay sonra başlıycaz ama işte merak...
10 tl tanesi nasıl kullanılacağı yazar içinde benim aldığımda döngü sürene göre işte mesela benim 28 günde oluyor o zaman sat tan itibaren 10. günde başla diyor pozitif çıkana kadar hergün yapacaksın...

aslında pahalı bi yöntem bakarsan çünkü uzun sürebilir geç yumurtlarsan ya da erken yumurtlarsan kaçırabilirsin. yapabilitsen adet bitiminden itibaren diğer adetine kadar gün aşırı birlikte olmak en garanti yöntem gibi...

Hamile kalmak istiyorum yumurtlama gunlerimi bilmem gerktigini soylediler fakat bu ovulasyon testi nasil kullaniliyo nasil bisey bilmiyorum fiyati ne kadar bilgisi olanlar yazabilir mi

canım gitti gidiyor da fiyatı uygun olanlar var ben 18 tane ovulasyon ve iki gebelik testini 18 tl ye aldım adet siklusuna göre yapıyorsun

merhaba arkadşlar, benim adetlerim düzensiz ovulasyon testi alsam sizce faydası olur mu ? bi de bal-tarçın-çörek otu nu deneyen var mı ?

merhaba arkadşlar, benim adetlerim düzensiz ovulasyon testi alsam sizce faydası olur mu ? bi de bal-tarçın-çörek otu nu deneyen var mı ?

tabiki olur ama hergün denemen lazım, bide ovulasyonun belirtileri var, beyaz saydam akıntı, hafif kasık ağrısı gibi ama her kadında bu belirtiler hissedilmez, hatta bazı kadınlar hiç hissetmez kendini bir dinle bakalım, saydam akıntın olursan o zaman yap testi çift çizgi çıkarsa ovulasyon başlamış demektir

canım yaklaşık 8 aydır deniyoruz eşimle fakat olmuyor. Eşimle doktora gidicez bu hafta onda sperm hareketsizliği war doktor olabilir ama çok az bi ihtimal diyor deniyoruz hala bi bebişimiz yok :KK43:

canım gitti gidiyor da fiyatı uygun olanlar var ben 18 tane ovulasyon ve iki gebelik testini 18 tl ye aldım adet siklusuna göre yapıyorsun
teşekürler canımm :KK16: bende almayı düşünüyorum şimdi okudum ve gitti gidiyordan aldım :119:

X