Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saks mavisine ne renk uyumlu olur ?

1. Konu Sahibi : Rosemaryy #1

Saks mavisine ne renk uyumlu olur ?

Kızlar, bu hafta sonu yani cumartesi günü kuzenimin düğünü var, saks mavisi straplez saten mini bi elbise giyeceğim, ayakkabılarımı ve çantamı gümüş rengi aldım, oje konusunda kararsızım, sizce saks mavisi elbiseye hangi renk gider, kırmızı, siyah yada french ?

2. Konu Sahibi : Rosemaryy #2
    Ayakkabı ve çantan gümüşse bence french daha uyumlu olur. Ama eğer gümüş olmasaydı bu 3 renkte çok hoş dururdu. Naçizane fikrim budur

3. Konu Sahibi : Rosemaryy #3
    Turuncu ve ya hardal sarısı.Bence çok dikkat çekici olur.

4. Konu Sahibi : Rosemaryy #4
    Alıntı peralle kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ayakkabı ve çantan gümüşse bence french daha uyumlu olur. Ama eğer gümüş olmasaydı bu 3 renkte çok hoş dururdu. Naçizane fikrim budur
    Çok teşekkür ederim canım fikrini belirttiğin için, ben daha çok kırmızı istiyorum aslında ama diğer renklerde aklımda, çok kararsızım.

5. Konu Sahibi : Rosemaryy #5
    saks mavisiiii :) iddialı olmak istiyorsan kırmızı platform ayakkabı çok güzel :) bana herşey yakışırda bayan öyle giymişti hatta 1. olmustu :)

6. Konu Sahibi : Rosemaryy #6
    Alıntı melis_560 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Turuncu ve ya hardal sarısı.Bence çok dikkat çekici olur.
    Dikkat çeksin istemiyorum, sadece uyumlu bi renk arıyorum.

7. Konu Sahibi : Rosemaryy #7
    Alıntı cdlzwmprlla kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    saks mavisiiii :) iddialı olmak istiyorsan kırmızı platform ayakkabı çok güzel :) bana herşey yakışırda bayan öyle giymişti hatta 1. olmustu :)
    Yok canım ayakkabılarımı aldım çoktan, gümüş rengi aldım ama, ben oje olarak ne renk uyumlu olur diye sormuştum. :)

8. Konu Sahibi : Rosemaryy #8
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    Canım ayakkabın çantan gümüş müş ozaman french yaptır temiz temiz oh mis

9. Konu Sahibi : Rosemaryy #9
    Alıntı Th4Lia kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım ayakkabın çantan gümüş müş ozaman french yaptır temiz temiz oh mis
    Öyle mi diyorsun canım, çoğunluk frenchten yana zaten, ama kırmızı da aklımı çalıyor, neyse canım teşekkür ederim. :)

10. Konu Sahibi : Rosemaryy #10
    Alıntı Rosemaryy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Çok teşekkür ederim canım fikrini belirttiğin için, ben daha çok kırmızı istiyorum aslında ama diğer renklerde aklımda, çok kararsızım.
    Ama ayakkabı ve çantanla da uyumlu olursa ojen daha şık durursun kırmızıda çok hoş duruyo ama french daha bakımlı daha şık

Sayfa: 1/2 12 SonSon