Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Saks mavisine ne renk uyumlu olur ?

Rosemaryy

He loves me.
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2011
1.744
7
Kızlar, bu hafta sonu yani cumartesi günü kuzenimin düğünü var, saks mavisi straplez saten mini bi elbise giyeceğim, ayakkabılarımı ve çantamı gümüş rengi aldım, oje konusunda kararsızım, sizce saks mavisi elbiseye hangi renk gider, kırmızı, siyah yada french ?

Ayakkabı ve çantan gümüşse bence french daha uyumlu olur. Ama eğer gümüş olmasaydı bu 3 renkte çok hoş dururdu. Naçizane fikrim budur :KK42:

Ayakkabı ve çantan gümüşse bence french daha uyumlu olur. Ama eğer gümüş olmasaydı bu 3 renkte çok hoş dururdu. Naçizane fikrim budur :KK42:

Çok teşekkür ederim canım fikrini belirttiğin için, ben daha çok kırmızı istiyorum aslında ama diğer renklerde aklımda, çok kararsızım.:26:

saks mavisiiii :) iddialı olmak istiyorsan kırmızı platform ayakkabı çok güzel :) bana herşey yakışırda bayan öyle giymişti hatta 1. olmustu :)

saks mavisiiii :) iddialı olmak istiyorsan kırmızı platform ayakkabı çok güzel :) bana herşey yakışırda bayan öyle giymişti hatta 1. olmustu :)

Yok canım ayakkabılarımı aldım çoktan, gümüş rengi aldım ama, ben oje olarak ne renk uyumlu olur diye sormuştum. :)

Canım ayakkabın çantan gümüş müş ozaman french yaptır temiz temiz oh mis :21:

Çok teşekkür ederim canım fikrini belirttiğin için, ben daha çok kırmızı istiyorum aslında ama diğer renklerde aklımda, çok kararsızım.:26:

Ama ayakkabı ve çantanla da uyumlu olursa ojen daha şık durursun kırmızıda çok hoş duruyo ama french daha bakımlı daha şık :KK76:

ben saks mavisine aksesuvar olarak kırmızıyı çok yakıştırıyorum oje olarak da iddialı ve hoş olur

X