Ankara-Göksu parkı-Ada restaurant'da düğün

sihirlikk

Hedef 65...
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
2.711
2.379
Arkadaşlar paylaşmak istedim.

Dün burda düğüne gittik muhteşemdi. Sanatçısı-Servis elemanları harikaydı.

Kesinlikle tavsiye ediyorum ankarada düğün yapacak arkadaşlara.

Bizim gittiğimiz düğün yemekli değildi. Kokteyl menü gibiydi ayrıca meyvede vardı.

500 kişi için, haftaiçi 10000 e anlaşmışlar. Salon bembeyaz çok güzeldi.Resimlerde çok detaylı resim bulamadım.

Salonun internet sayfası : Ada Göksu Nikah salonu Ankara,kına ankara, kına, Nikah Ankara, Kokteyl Ankara, Kokteyl Ankara, Organizasyon Ankara, Yemekli Davet Ankara

düğün hangi salonda olmuştu. Üst kattaki mi yoksa alt kattaki mi? biz de düğün için ada restaurant ın üst katındaki salonu tutmayı düşünüyoruz.

merhabalar bende bgn ada restaurant ile görüştüm. kasım sonu aralık ortası gibi düğün düşünüyoruz biz.hafta sonu akşam ortalama 400 kişi olacağımızı söyledim. kişi başı 40 tl tavuk menü herşey dahil fiyat verdiler. soranınız var ise siz ne kadar fiyat aldınız yazarsanız sevinirm :)

merhabalar bende bgn ada restaurant ile görüştüm. kasım sonu aralık ortası gibi düğün düşünüyoruz biz.hafta sonu akşam ortalama 400 kişi olacağımızı söyledim. kişi başı 40 tl tavuk menü herşey dahil fiyat verdiler. soranınız var ise siz ne kadar fiyat aldınız yazarsanız sevinirm :)

ada restaurant 40 tl den aşağı fiyat vermez.40 tl olursa mutlaka 400 kişi olmalı derler.adanın milena diye şubesi var aynı ada gibi dekorasyonu isterseniz orayada bakabilirsiniz daha uygun fiyat verirler.başka salonlarla ilgili sorularınız olursa cevap veririm

ada restaurant 40 tl den aşağı fiyat vermez.40 tl olursa mutlaka 400 kişi olmalı derler.adanın milena diye şubesi var aynı ada gibi dekorasyonu isterseniz orayada bakabilirsiniz daha uygun fiyat verirler.başka salonlarla ilgili sorularınız olursa cevap veririm

merispek merhaba,
diğer bir konuda da yazdım sana aynı soruyu :)
Ada Göksu'da yemeksiz nikah+kokteyl tarzı düşünüyoruz, bunun fiyatı hakkında bilgin var mı acaba?

Merhabalar; ekim 2016 da bizde düğünümüzü Ada rest teras salonda yaptık. Yemekler,müzik,organizasyon hepsi harikaydı.
Bizimle ilgilenen Pelin Hanıma tekrar teşekkür ederim.Hiç tereddütsüz bu mekanda düğün yapmayı düşünebilirsiniz.
tek eksi yanı: yaşlılar için dik merdivenler...

X