Gelinlik Modelleri bunu çok sevdim

Burcumx

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
107
1
Cemiyetim içi diktirmiş olduğum kıyafetim.benim çok içime sindi arkadaşlar sizlerinde fikirlerini almak isterim.

Sünnet anneleri artık resmen gelinlik giyiyor. Moda haline gelmeye başladı. Hatta haftasonu kuaföre gittiğimde gelin var zannettim. Sadece duvağı yoktu,meğer sünnet çocuğu annesiymiş :KK1:

Yok artıkkk !!
:KK1:
Bildiğin gelinlil canım bu ...

Sünnette böyle gelnlik giyen birisini görsem yerlere yatarım inanın !!:KK9:

Sizi bilmem ama benim hiç tarzım değil bu tarz elbiseler, gelinlikler.. :KK50: O yüzden hiç hoşuma gitmedi..:KK50: Ayrıca sünnet içinde biraz fazla abartılı gibi geldi bana. :26:

evet bende çok duydum sünnet anneleri gelin gibi oluyorlar.bana göre de çok abartılı fakat giyenin içine siniyorsa problem yok.iyi günlerde giyin.

Herkes Sünnette tercih edilmiş olması hakkında yorum yapmış saygı duyuyorum fakat emek harcanmış model ve nasıl göründüğü konusunda yorum yapılmamış.
Arkadaşlar neticede benim çok içime sindi yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Rabbim herkeze gönlünde olanı versin

Herkes Sünnette tercih edilmiş olması hakkında yorum yapmış saygı duyuyorum fakat emek harcanmış model ve nasıl göründüğü konusunda yorum yapılmamış.
Arkadaşlar neticede benim çok içime sindi yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Rabbim herkeze gönlünde olanı versin

Ben şahsen beğendim...

Evet son zamanlarda sünnet anneleri bu tarz kıyafetler tercih ediyor.
Bence hoş, neden tekrardan özel bir günü evladı ile birlikte geçirmesin ki?
Evladının en önemli günü, bence doyasıya yaşamalı aile bunu!

Bir arkadaşımın ablası da Pronovias'ın balık modeli bir gelinliğini yaptırmıştı.
Yanlış hatırlamıyorsam da modeli şuydu:
$pronovias828.jpg
Gayette şık olmuştu bence
Arkadaşım da beyaz renk bir abiye giymişti.
Fakat ne yalan söyleyeyim, o da gelinliği andırıyordu:
$beyaz-abiye_.jpg

Kıyafet çok hoş, kumaşı da kaliteli dikişi de. Belki renkle biraz oynansa o şatafatlı gelinlik havasından kurtulurdu. Ama böyle sünnet çocuğu annesinin gelinlik giymesi bana pek hoş gelmiyor, rüküş geliyor açıkçası

Bir sünnete davetliydik geçen sene..Kapı önünde karşılayanlar arasında gelinlikli biri vardı.Eşime dedim yanlış geldik galiba gelin var baksana...Meğer sünnet çocuğunun annesiymiş..Çok saçma gelmişti bana

Ben herşeyin bi yeri olduğunu düşünüyorum :) Gelinliğin sünnet annesinde ne işi var ? Adet haline getirilmiş gerçekten daha komik birşey olamaz

Bir sünnete davetliydik geçen sene..Kapı önünde karşılayanlar arasında gelinlikli biri vardı.Eşime dedim yanlış geldik galiba gelin var baksana...Meğer sünnet çocuğunun annesiymiş..Çok saçma gelmişti bana

kesinlikle katılıyorum.

biraz özenti biraz birşeyleri ispatlama çabasında olmak gibi geliyor bana. herşeyin yeri ayrı. sünnet annesin ağırlığı olmalı biraz.

----------

kıyafete gelince gayet hoş. dikişleri de güzel ama ben sizi görsem sizin özel gününüz var sanırdım çocuklarınızın değil.

Ben şahsen beğendim...

Evet son zamanlarda sünnet anneleri bu tarz kıyafetler tercih ediyor.
Bence hoş, neden tekrardan özel bir günü evladı ile birlikte geçirmesin ki?
Evladının en önemli günü, bence doyasıya yaşamalı aile bunu!

Bir arkadaşımın ablası da Pronovias'ın balık modeli bir gelinliğini yaptırmıştı.
Yanlış hatırlamıyorsam da modeli şuydu:
Eki Görüntüle 504934
Gayette şık olmuştu bence
Arkadaşım da beyaz renk bir abiye giymişti.
Fakat ne yalan söyleyeyim, o da gelinliği andırıyordu:
Eki Görüntüle 504946

Çok teşekkür ederim beğenmene sevindim canım

Arkadaşlar sünnet annesine uygun olup olmadığından çok modelin güzel olup olmadığı hakkında fikir almak istemiştim.
Ben gerçekten beğenerek ve bile isteye giydim birşey ıspatlama cabası için değil.
Model gayet normal fakat sünnet annesinin krem renk giymesi gelinliği andırıyor ve yakıştırılmıyor rezalet bir durum olarak görülüyor sanırım.

Arkadaşlar sünnet annesine uygun olup olmadığından çok modelin güzel olup olmadığı hakkında fikir almak istemiştim.
Ben gerçekten beğenerek ve bile isteye giydim birşey ıspatlama cabası için değil.
Model gayet normal fakat sünnet annesinin krem renk giymesi gelinliği andırıyor ve yakıştırılmıyor rezalet bir durum olarak görülüyor sanırım.

Tam olarak öyle oluyor. Özellikle benim gibi yeni evli zıpırlara itici geliyor sanırım. Renk azıcık pembe, pudra, saks mavisi vs. olsa inanın muhteşem bir kıyafet diyecektik

bence beyaz olması gayet güzel. saflığı temizliği simgeliyor. e sen bir anne olarak bunu nasıl dısa vurabilirsin? tabi ki de giysinin rengiyle. her anne saf tertemiz ve melektir. bence bunuda simgeleyen renklerden en iyisi de beyaz. renk tercihini cok beğendim bende ileride hep beyaz giymek istemişimdir ama ne yalan söyleyeyim modeli beğenmedim canım gelinlik gibi duruyor. ama böyle daha farklı kayık yaka biraz tek omuz acıkta olabilecek sekilde biraz kısa beyaz bir elbise seçebilirsin. yada belden bağlamalı beyaz yuvarlak yaka değişik ne cok kısa ne cok uzun diz hizasında birseyler secebilirsin gibime geldi.

bence beyaz olması gayet güzel. saflığı temizliği simgeliyor. e sen bir anne olarak bunu nasıl dısa vurabilirsin? tabi ki de giysinin rengiyle. her anne saf tertemiz ve melektir. bence bunuda simgeleyen renklerden en iyisi de beyaz. renk tercihini cok beğendim bende ileride hep beyaz giymek istemişimdir ama ne yalan söyleyeyim modeli beğenmedim canım gelinlik gibi duruyor. ama böyle daha farklı kayık yaka biraz tek omuz acıkta olabilecek sekilde biraz kısa beyaz bir elbise seçebilirsin. yada belden bağlamalı beyaz yuvarlak yaka değişik ne cok kısa ne cok uzun diz hizasında birseyler secebilirsin gibime geldi.

X