Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dideral ilacı kullananlar

1. Konu Sahibi : _ozgee_ #1

Ufak bir soru ? Dideral ilacı kullananlar

Merhaba arkadaşlar ...
    Aranızda dideral ilacı kullanan ya da kullanmış olanlar var mı? Bana kalp ritmim hızlı olduğu için kardiyoloji uzmanı bu ilacı verdi ve sadece çarpıntın olunca yarım tane iç dedi araştırmalarıma göre bu ilaç bi antidepresan gibi bişey araştırdığımda da kalp nedeniyle kullanan hiç kimseye rastlamadım henüz bi kere yarım tane denedim işlemedi sanki :). Merak ediyorum doğrusu kullanan varsa benim nedenimden ya da hangi nedenlerden dolayı kullandılar memnunlar mı ?

2. Konu Sahibi : _ozgee_ #2
    dideral ritm bozukluklarında,yüksek tansiyonda, esansiyel tremorda,titremelerde, sıkıntıya baglı carpıntı, el titremelerinde kullanılan güzel bir ilactır.. asıl etkisi kalp ve damar sistemi üzerinedir..güzel bir ilactır internetten arastırma yaparak yorum yapmayın cunku bu iş egitim gerektirir.. drbuzcicegi

3. Konu Sahibi : _ozgee_ #3
    Açıklama için teşekkür ederim. Kesinlikle netten bilgiyle olmaz tabi sadece kullanan kişilerdeki etkileri için merak ettim ve araştırdım :)
    Düzenleyen: _ozgee_ Düzenleme Tarihi : 06-09-2012 Düzenleme Saati :22:26

4. Konu Sahibi : _ozgee_ #4
    Sorularım hala geçerlidir...

5. Konu Sahibi : _ozgee_ #5
    Arkadaslar dideral ilacı kullanan warsa bizimle paylasablrmi.. banada doktor yeni yazdı ama kullanmaya korkuyorum kilo yapar die bilqisi olan warmı..

6. Konu Sahibi : _ozgee_ #6
    Alıntı gamzecikk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaslar dideral ilacı kullanan warsa bizimle paylasablrmi.. banada doktor yeni yazdı ama kullanmaya korkuyorum kilo yapar die bilqisi olan warmı..
    şikayetiniz nedir? neden dolayı reçete edildi?

7. Konu Sahibi : _ozgee_ #7
    ventriküler ekstrasistol bu hastalık bni mahwediyo qercekten:(

8. Konu Sahibi : _ozgee_ #8

Dideral ilacı kullananlar

Ben de bir süre kullandım. Migren tedavisinde nöroloji doktoru vermişti, hergün yarım içiyordum.