Eşim beni sevmiyor mu?

yagmur_0528

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
29
0
biz on aylık evliyiz eşim önceden bensiz başka şehre asla gitmezdi bu aralarda iş yerinde birinci olana ay sonunda bir iş arkadaşınıda alacaktı patronu tatile yollayacaktı arkadaşıda eşim için demişki evlendiğinde balayına gidemedi eşini alıp gıtsın dedi patronu tamam dedi bende yeni işe girdim izin alamam...şimdi eşim ve arkadaşı birinci oldu bana msj atmış biz patrona dedikki tatile gidemiyoruz bizi 2 günlüğüne balıkesire gönder demiş arkadaşıyla tabi bana diyoki eger iznin olursa gitmek istiyorum diyorr.....ne yapmm lazım yada artık eşim beni sevmiyormu.

Son düzenleme:
biz on aylık evliyiz eşim önceden bensiz başka şehre asla gitmezdi bu aralarda iş yerinde birinci olana ay sonunda bir iş arkadaşınıda alacaktı patronu tatile yollayacaktı arkadaşıda eşim için demişki evlendiğinde balayına gidemedi eşini alıp gıtsın dedi patronu tamam dedi bende yeni işe girdim izin alamam...şimdi eşim ve arkadaşı birinci oldu bana msj atmış biz patrona dedikki tatile gidemiyoruz bizi 2 günlüğüne balıkesire gönder demiş arkadaşıyla tabi bana diyoki eger iznin olursa gitmek istiyorum diyorr.....ne yapmm lazım yada artık eşim beni sevmiyormu.

şaka gibi , sevmiyor bence ayrıl! olmaz yani bu kadarıda neleri dert ediyorsunuz , tövbe tövbee

ay yapmayın Allah aşkına yaaa eşinizin balıkesire gitmek istemesiyle sizi sevmemesi arasındaki bağlantıyı bi türlü kuramadım nedense. hem sen istersen demiş adam güvenmiyosan istemiyosan göndermessin. ama bence adamı bu kadar sıkma

beni sevmiyor mu ne demek yaa!
böyle küçük meselelerde sevgisinden şüphe edeceksiniz madem neden evlendiniz ki?

hiç tartışmadan,eşini 2 günlük gezi için burda bırakıp gitmeye gönlün razı oluyosa buyur git,izne ihtiyacın yok de bakalım bne dycek

hiç tartışmadan,eşini 2 günlük gezi için burda bırakıp gitmeye gönlün razı oluyosa buyur git,izne ihtiyacın yok de bakalım bne dycek

öyle deme canım yaa herkesin arkadaşlarıyla bieşyler yapmaya ihtiyacı vardı o kadarda güvenmek lazım yaaa :KK34:

ben göndermezdim :S "insan, insanın kurdudur" der bir latin atasözü. biz bunu erkeklere uyarlarsak ki uyarlamalıyız, "ERKEK ERKEĞİN KURDUDUR!". iki erkek iki günlüğüne kafa dinlemeye gitmemeli derim! he yangına körükle gidio olabilirim şu an ama durum bu :S

ama eşinin sevgisinden de şüphe duymana gerek yok canım bence!

Son düzenleme:
e siz işe yeni girmişsiniz, izin alamayacağınız için eşiniz de ödül yanmasın diye arkadaşıyla gitmek istemiş, ne kötülük var bunda?

sen daha 10 aylık evlı ve balayına dahi gidememiş biri olarak,kız arkadaslarınla eşin gönderiyo olsa dahi tatile çıkmak istermiydin??
ben şahsen gitmezdım.ve göndermezdim..
iş gezisi olsa ne ala,ama daha biz birlikte tatile çıkmamışız ne işi var bensız tatılde,yada benım onsuz..
çokmu katıyım:26:

bir insan karısı yanında olmadan hiçbir yere gitmıyorsa önceden şimdi gidiyorsa ben üzülürüm eskiden gitmıyorduda simdi niye gidiyor diye evlilik aşkımızı öldürdümü...

sen daha 10 aylık evlı ve balayına dahi gidememiş biri olarak,kız arkadaslarınla eşin gönderiyo olsa dahi tatile çıkmak istermiydin??
ben şahsen gitmezdım.ve göndermezdim..
iş gezisi olsa ne ala,ama daha biz birlikte tatile çıkmamışız ne işi var bensız tatılde,yada benım onsuz..
çokmu katıyım:26:

dogru söylüyorsun ben eşime anlatamıyorum yok arkadaşı birinci olmak için gece gündüz calışmışda 2 gün ne olacakmış diyor
işte o zaman bana olan sevgisinin azaldıgını düşürüm

sen ızın almayı denesen belkı verırler 2 gunden ne olacak hıc yapamadın rapor al :KK34:

X