Üniversite de okurken evlenmek..

Nayro

☕️
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Temmuz 2012
1.402
948
Arkadaşlar büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açtım ama dediğim gibi sadece merak..

Okurken evlenen arkadaşlar var mı aranızda?
Evleneceğimden değil sadece soruyorum..
Üniversite okurken evlenip okuluna hiç ara vermeden devam edip mutlu olan arkadaşlar var mı?

Cevaplar için teşekkürler..

Var. Ben.
Hem evliydim hemde üniversite okudum. Allahtan çocuk yoktu, çünkü çok zorlanmıştım.

Es adayin da ogrenci degilse okudugun bolum zor degilse niye olmasin ben egitim fakultesi ogrencisiyim cok var evli. Hatta yurttu ev problemiydi keske evlensem dedigim cok olmustur :-) hayirlisi hakkinda

Bu konuyu bende merak ediyordum.. Ben hem okuyup hem evli olmayı çok isterim mesela. çok eğlenceli olur. Üniversitedeki olayları gelir eşime anlatırım :KK9: ama imkansız bu. :KK50: neyse öyle olanlar varsa bende paylaşımlarını bekliyorum :)

Bu konuyu bende merak ediyordum.. Ben hem okuyup hem evli olmayı çok isterim mesela. çok eğlenceli olur. Üniversitedeki olayları gelir eşime anlatırım :KK9: ama imkansız bu. :KK50: neyse öyle olanlar varsa bende paylaşımlarını bekliyorum :)

Şahsen bende isterim ama öncelikle aday lazım :KK70:

şimdide biraz anlatsan yaşın kaç ne okuyosun ne zaman evlncen vs :)
Hayırlısı olsun bu arada :)

saol canım ama daha yolun başındayım 7 ekimde nişanım olucak.. yaşım 22 sanat tarihi okuyorum, seneye yaza gibi bi düşüncemiz var ama daha geçte olabilir nasıl olsa okul 10 senede biter benim :KK52: başka merak ettiğin bişi varsa çekinme canım :KK55:

bizim sınıfımızda evli arkadaşımız vardı, çok da çalışkandı hep hayret ederdim hem ev işlerini hem okulu nasıl yürütüyor diye. Ben öğrenciyken evli olmak istemezdim açıkçası

bizim okulda vardı bir kaç tane biride hamileydi diğerlerinin çocuğu olanda vardı çokta tatlı bir kızdı:))

çok yakın bı arkadaşım ünı okurken evlendı

dıplomayı almasına 4 ay kala dayanamadı ve okulu bıraktı

kaynana ve koca baskısı da vardı tabı

kaynana gelını kapı kapı gezıdrmek, kocada her akşam evde çeşıt çeşıt yemek ısteyınce olmadı

ben pek sıcak bakmıyorum böyle ışlere, ıkısı bı arada çook zor olur

Benim bir arkadaşım da üniversite son sınıfta ikinci dönem vize ve final arasında evlendi kız vizelere bekar girdi finallere girdiğinide ise evliydi.:KK9: Hayır anlamadığım zaten 2-3 ay sonra okul bitecekti ne bu acele çözemedim. Hatta birgün vizeden çıkmışız sevgilim ve ben bu kızı gördük kızın elinde kocaman bir torba konuşuyoruz böyle içinde meğerse danteller varmış sınavdan çıkıp evine çeyiz serecekmiş kayınvalidesi istemiş. Sevgilimle beni çoluk çocuk gibi hissettim bir an. :KK9: :KK37:

Eger iliskim bu sekilde devam ederse ben de sanirim evli bir universite ogrencisi olacagim birkac sene sonra:) merak ediyorum ben de, nasil oluyor diye

been:KK15: açıköğretim okuyorum ve çocuğum da var,sorunda kastettiğin gruba girmiyorum sanırım ama aöf okumak da örgün kadar zor...:KK37:

Ben memurm calisiyorum nasipse kasımda evleniyorum ve yine nasipse okuyacam yerlestirme sonuçlarını bekliyorum:)

Ben memurm calisiyorum nasipse kasımda evleniyorum ve yine nasipse okuyacam yerlestirme sonuçlarını bekliyorum:) ...

Arkadaşlar büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açtım ama dediğim gibi sadece merak..

Okurken evlenen arkadaşlar var mı aranızda?
Evleneceğimden değil sadece soruyorum..
Üniversite okurken evlenip okuluna hiç ara vermeden devam edip mutlu olan arkadaşlar var mı?

Cevaplar için teşekkürler..

ayyyyyy içim yandı.niye diiceksin
ben diğil ama beraber büyüdüğüm,kardeşim kadar sevdiğim bi arkadaşım vardı
daha liseyi bitirir bitirmez evlendi
okulunu hiç bırakmadı
devam etti
hep dua etti sonunda duası kabul oldu
sınıf öğretmeni oldu
atandı,Van'a çok mutluydu zaten
dahada mutlu oldu artık hayalleri gerçekleşmişti
bide oğlu vardı FURKAN

nur içinde yat nesrin'im
van depreminde ...........
öyle işte

konu sahibi sadece evli olupta okuyan var mı die sormuş
bende tutup kızın kısacık hayatını anlattım burda

aklıma düştü işte

vardı evlendiler okulu bitirdiler 1 sene sonrada boşandılar...
zaten evli olduklarınıda anlamadılar öğrenci hayatı yaşıyolardı ailelerde madem birlikteler bari evlendirelim dediler
onlarada kolay gedi ama olmadı tabi
üni bitince 1 sene de zor evli kaldılar
bence hersey zamanında güzel oku okulun bitsin sonrada evlen ne acelen var ki
bidaha geri gelmez o gunler cok özenenlere tavsiyem olsun kızlar

X