nasır yarası gever mı?

eSmerimSin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
6.569
396
kızlar habıre konu acıyorum ama ıste..

banyodan cıktım az önce topuklarıma krem süreyım dedım bırde baktım sert bırsey böyle sankı su toplamısda kurumus gıbı..annemı cagırdım hemen..yok onda bırsey nasır o dedı..doktora gıdersın alır onu dedı :KK53:

nasırın kökünü alırmıs bırdahada cıkmamız mıs..ıyıde o alacagı yer acılcak..kapanır mı? bılen varmı?

hıc basına gelen varmı??

hıc derdım bıtmıyor =(

tam mevsimiyken dalından kopar inciri sütünü akıt nasıra bir kaç seferde kurutur ama incir agacı bulman lazım başka çokta çaresi yok nasır bantları kremleri var ama hepsi hikaye

daha beter yapmaktan korkuyorum, ya yayarsam yada azdırırsam?? ?(
haklısın ama yayılması çok zor , birde zamanlı agrı yapıyor
birde oje gibi birşey var tırnak makasıyla üzerini alıp biraz bunu sürüyorsun yakıyor hafiften oda kurutuyor sonra dökülüyor , ama bak ayrımını iyi yap tam üstünden basınca acıyan nasr kenarlardan sıkınca acıyan sigill

senın sanırım tecrüben var bu konuda..

annem nasır bu dedı görünce.. ılk kez karsılasıyorumm ben böyle bırseyyle =(

tskler yorumların ıcınde..

Eğer su toplamış ama suyu bosalmıs sadece derisi kalmıs gibi bir şeyden bahsediyorsanız o nasır değil,gercekten su toplamıstır ve patlamıstır,ayakkabı falan vurmus olabilir.Ben yurtta kalırken olmustu,ilk topuklu deneyimimde iki topuğuma da ayakkabı vurup su toplamıstı çok geniş bir alan,o haliyle medikoda acilde sözünü ettiğiğimiz deri kısmını keserek aldılar.Can yakan bir işlem değil,sonrasında da çok çabuk iyileşiyor.Sizinkinde sıvı dolu bir durum olmadığı için sadece ölü deriyi alacaklardır.

burukaci nin söyledikleri siğil için yapılıyor, nasır için yapıldıgını hıc duymadım ve sanmıyorum...

geçmiş olsun cnm.benim tanıdığımın vardı nasırları ama çoktu yani ayağını sarmıştı artık o kadar fazlaydı.doktora gitti aldırdı ama tekrar çıktı.tabi sende de çıkıcak anlamına gelmez.en iyi doktora görün tabiki

benim eşimin ayak baş parmağında wardı...ben sürekli yoluyodum onu ıslak mendille silip lapitak krem sürüyodum wazelin falan....şimdi hiç bişey kalmamış :KK1: kökünü kuruttum

Günaydın arkadaşım benim erkek kardeşimde de vardı nasır doktora götürdük doktorda eczanede satılan nasır banltarını önerdi ve ilaç vermişti degişik birşey di bunları kullan geçer dedi ama ayagın tedavi olurken suyla fazla temas ettirme dedi çünkü su nasırı beslermiş doktor öyle dedi nasır bantları çok iyi geldi şuan nasırdan eser yok

tam mevsimiyken dalından kopar inciri sütünü akıt nasıra bir kaç seferde kurutur ama incir agacı bulman lazım başka çokta çaresi yok nasır bantları kremleri var ama hepsi hikaye

Günaydın arkadaşım senin söyledigini biz sigil için yapıyoruz annem ve erkek kardeşimde sigil vardı incir sütünü sürdük geçirdi.Nasır bantları nasırı geçiriyor erkek kardeşimde 1 yıl önce nasır oluşmutu doktora götürdük nasır bantlarını söyledi kullandık şuan geçti çok şükür 1 yıldır nasır birdaha oluşmadı ama nasır tedavisi olursan suyla fazla temas ettirmiyeceksin.

burukaci nin söyledikleri siğil için yapılıyor, nasır için yapıldıgını hıc duymadım ve sanmıyorum...

benimde nasırım vadı yaklaşık 2 yıl çektim sonra o dedigim şeyleri önerdi doktor onları kullandım küçüldü biraz ama devam edemedim sonra incir sütüyle tamamen gitti

benimde nasırım vadı yaklaşık 2 yıl çektim sonra o dedigim şeyleri önerdi doktor onları kullandım küçüldü biraz ama devam edemedim sonra incir sütüyle tamamen gitti

Günaydın arkadaşım doktorun söylediklerine devam etmiş olsaydın inan geçerdi bide suyla temasta çok önemliymiş doktor söylemişti.

Topuk taslari ya da rendeleri var…banyodayken ayaklarin islandiktan sonra yumusar o nasirlar..onlari temizleyebilirsin topuk tasi veya rendesiyle…cikincada ayagini bi guzel kurulayip krem sur…baya ise yariyor..

X