Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayatımı Geri İstiyorum !

1. Konu Sahibi : AdukeT #1

Hayatımı Geri İstiyorum !

Ne hayallerle evlenmiştim, masal gibi olacaktı. İnanamıyorum, 3 ay bile olmadan bu kadar bezdiğime. Yaşama sevincim tükendi. Ne kadar iyimser, ne kadar kör, ve ne kadar safmışım. İnsanların ve hayatın kötülüğünü illa evlenerek mi anlamalıydım. Eşim beni çok seviyor, ama ben artık onunla mutlu olamıyorum.

Boşanalım desem, ortalık birbirine karışacak herkes üzülecek zarar görecek. Devam edelim desem, hergün "keşke"lerimle bir adım daha çökecek omuzlarım.

Çözemiyorum bu işi, beynim durdu. Ben hayatımı geri istiyorum. Nefes almak istiyorum! Hayallerimi istiyorum :(

Çok mu şey istiyorum?
    Gülmeyi özledim, arkadaşlarımı özledim, ailemi çok özledim, kendime vakit ayırabilmeyi özledim, "bugün günümü şunu yaparak geçirmek istiyorum" diyebilmeyi özledim. Çok özledim.

(( Bu konuyu telefondan girerek açtım. Sıkıntılarımı bundan önce açtığım son 3 konuda dile getirdim. "Derdin ne?" diyenler o konuları açıp okuyabilirler.))
    Düzenleyen: AdukeT Düzenleme Tarihi : 10-09-2012 Düzenleme Saati :17:32

2. Konu Sahibi : AdukeT #2
    YAŞAMAYI özledim...

3. Konu Sahibi : AdukeT #3
    Giriş tarihi
    Sep 2012
    Allah aydinligina cikarsin oncelikle umitsiz olma esim beni.seviyo demissin problem ne peki ? Mutsuzligunun sebebi var mi evlilikten umdugunu mu bulamadin yani :-(

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-09-2014

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

4. Konu Sahibi : AdukeT #4

I love KK

Alıntı AdukeT kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ne hayallerle evlenmiştim, masal gibi olacaktı. İnanamıyorum, 3 ay bile olmadan bu kadar bezdiğime. Yaşama sevincim tükendi. Ne kadar iyimser, ne kadar kör, ve ne kadar safmışım. İnsanların ve hayatın kötülüğünü illa evlenerek mi anlamalıydım. Eşim beni çok seviyor, ama ben artık onunla mutlu olamıyorum.

Boşanalım desem, ortalık birbirine karışacak herkes üzülecek zarar görecek. Devam edelim desem, hergün "keşke"lerimle bir adım daha çökecek omuzlarım.

Çözemiyorum bu işi, beynim durdu. Ben hayatımı geri istiyorum. Nefes almak istiyorum! Hayallerimi istiyorum :(

Çok mu şey istiyorum?
    Gülmeyi özledim, arkadaşlarımı özledim, ailemi çok özledim, kendime vakit ayırabilmeyi özledim, "bugün günümü şunu yaparak geçirmek istiyorum" diyebilmeyi özledim. Çok özledim.

Slm ben yeni katıldım aranıza acaba bende mi vlenince böyle düşüneceyim senin ne derdin var aşk mı bitti? yoksa eşin evlendikten sonra değişti mi?

5. Konu Sahibi : AdukeT #5
    Giriş tarihi
    Jan 2010
    Nasıl da tanıdık geldi.
    Tam altı yıl önce bu sebepten boşanma kararı almıştık.
    İlk yıllar gerçekten zor. Ekseriyetle sinir harbiyle geçmişti bizimkisi.
    Ne zaman "ben, sen, biz" ayrımını yaptık, o zaman evliliğimiz istediğimiz gibi keyifli hale geldi.
    Sorun nedir bilmiyorum ama içimden bir ses benzer süreçler yaşadığımızı söylüyor.
    Şayet onu seviyorsanız çözümsüz olmadığını da bilin. Evet sıkıntılı ve sabır isteyen bir süreç.
    Ancak kendiniz olmaktan vazgeçmeden çözüme ulaşmayı başarırsanız daha iyi olacak.
    Denemeye değip değmeyeceğine karar verecek olan da sizsiniz.

6. Konu Sahibi : AdukeT #6
    Eşinin seni sevdiğini söylüyorsun. seni bu kadar üzen ne? kıskançlık mı özgürlük kısıtlaması mı?

7. Konu Sahibi : AdukeT #7
    Alıntı latika_27 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Allah aydinligina cikarsin oncelikle umitsiz olma esim beni.seviyo demissin problem ne peki ? Mutsuzligunun sebebi var mi evlilikten umdugunu mu bulamadin yani :-(
    En son açtığım 3 konuda anlatmıştım. Telefondan girdiğim için yazamıyorum uzun uzun.

8. Konu Sahibi : AdukeT #8
    Sorun eşinizle mi?Ailesiyle mi ilgili?Yoksa evliliğe mi alışamadınız ?

9. Konu Sahibi : AdukeT #9
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    Blog Yazıları
    2

Çok mu şey istiyorum?
    YAŞAMAYI özledim...
    Açtığın bütün konular havada kalıyor. Hiçbir adım atmadan, çabalamadan hayatını geri kazanamazsın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-10-2014

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

10. Konu Sahibi : AdukeT #10
    Giriş tarihi
    May 2008
    Açtığın konulara baktım ama parçaları birleştiremedim. Bu devirde hala odun ateşinde yemek pişirilen bir yer varmış ve o yerde full internet, param yok diyenlerde internete girilen telefon varmış

Sayfa: 1/3 123 SonSon